Проклятието на грозната жена

  • 43 387
  • 879
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 782
Ло, ти си Пазителят, извън класациите си.

# 586
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 275
Излет или преход в планината се ходи с високи обувки. Това лято обаче видях жена с ботуши с висок ток на 7-те рилски. Crazy

Ю ар кидинг ми  Crazy hahaha .

# 587
  • Мнения: 12 722
Нали на планина се ходи с високи обувки, сложила си е.

# 588
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нали на планина се ходи с високи обувки, сложила си е.
hahaha

# 589
  • Мнения: 81
Нали на планина се ходи с високи обувки, сложила си е.
Естествено. Перифраза на едно друго мото - Крак счупи, гъзар бъди...  Wink

# 590
  • Мнения: 14 614
Аз пък видях жени с чехлички на Боянския водопад. Не на ток, ама все пак доста опасни като за стръмния маршрут натам. Едната беше и с поличка с цепка. Като на разходка по стъргалото. А на планина може и по гуменки ако само ще се разхождаш.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 2 309
А аз се пулех на една, дето пак там беше тръгнала с едни сандали тип подметка с една каишка между пръстите! Как ли се е изкачила до последните две езера, в тези сипеи...?!?  #Crazy

# 592
  • Мнения: 81
А аз се пулех на една, дето пак там беше тръгнала с едни сандали тип подметка с една каишка между пръстите! Как ли се е изкачила до последните две езера, в тези сипеи...?!?  #Crazy
Някой левент я е носел на ръце, как...  Wink

# 593
  • Мнения: 2 434
До обувките ли стигнахте вече....време е за космите и калиевия перманганат Laughing
П.П А тебе само като порно ( porno) те чета с тоя ник Embarassed Laughing

# 594
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 463
Най мразя хубав мъж с грозна жена. Не мога да го понеса.
Аре сега ... Че то пък гледката на красива жена с някакъв смотаняк или грозен дебел мазен плешив чичка е много убава ... Laughing

# 595
  • Мнения: 14 463
На пътеката над хижа Мальовица изпреварихме дядо с бастун1е, сигурно беше над 90 годишен. Едната му маратонка беше с тиксо облепена, за да държи подметката. Докато си по1ивахме и 1удехме докъде ще стигне този 1овек, той ни подмина, отмина и така и не успяхме да го догоним Simple Smile
Това във връзка с обувките Simple Smile.

По темата, аз си мисля, 1е най-грозни ми изглеждат хората, които гледат злобно. Някак си злобата им става 1аст от 1ертите. Имаше много хубаво предаване, за това, 1е когато хората остаряват им се отпе1атва на лицето, физиономията, която най-1есто правят. Беше много сладко да видиш възрастна жена остаряла с усмивка на лицето Simple Smile

# 596
  • Мнения: 81
До обувките ли стигнахте вече....време е за космите и калиевия перманганат Laughing
П.П А тебе само като порно ( porno) те чета с тоя ник Embarassed Laughing
Права си, аз имам много прочити... Wink

# 597
  • Мнения: 2 592
Днес наблюдавах доста интересн сценка: една откровено грозноватичка жена тип фолк-фурия, но от зората на фолка (дрехи, прическа и грим), се беше барнала в късо бяло рокле (имаше и тен). Няма да ви казвам как я запаха мъжете (стоях далечко и имах добър поглед), изобщЕ не му пукаше на никой, че беше грозничка и зле гримирана. При тази къса пола и тези хубави крака ... кой ти гледа фейса  Mr. Green
Или поне на първо четене де, после сигурно по някое време като отместят поглед от краката и видят лицето, може да не са така очаровани  Thinking
Грозничките все пак имат шанс да бъдат забелязани. Бърже в залата да тренират, за да компенсират недостатъците в главата  Whistling

# 598
  • Мнения: 2 397
Ма това добиче не е ли мъжко ?
баш  де, ако му пипнеш макарите те чака финансов успех:)

 Joy
За пРЪв път Роксето да ме разсмее искрено.

# 599
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 458
Излет или преход в планината се ходи с високи обувки. Това лято обаче видях жена с ботуши с висок ток на 7-те рилски. Crazy

Ю ар кидинг ми  Crazy hahaha .
Ха, и аз видях на същото място такава дама с токчета #Crazy Абе това да не е новото облекло за туризъм?

Общи условия

Активация на акаунт