Попътен вятър на ТРЕТОКЛАСНИЦИТЕ ни! - 1

  • 30 696
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Нашите деца имат за домашно по литература да намерят кратка информация за Луис Карол.  Hug
Аз вече съм готова със заданието. Да живее нета.  Wink
    Той ми е любим.  Heart Eyes

  Хекси,вие както винаги сте блестящи.   bouquet

  Днес в Русе е сигурно 36 градуса. Такива температурни скокове действат убийствено. Светослав за първи път излезе изтощен. Решихме да се порпим по случай завършването на седмицата и учебния месец и хапнахме пастички в една сладкарничка.
  Сега,моето вместо да си хване учебниците и Човекът и природата ,чете за рецепторите в една книга за Човешкото тяло.

# 676
  • Мнения: 14 133
Амбърче, все нещо свързано с Човекът и природата чете Светльо.  Joy
Сашо почива в петък след обед.
Утре ще подхващаме на нова сметка домашните и уроците.  Laughing

# 677
  • Мнения: 14 133
Моето  дете ми се обади да се похвали, че има шестица по немски.
И си написал домашното немски въпреки, че ние с татито му дадохме почивка за днес след училище.   Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 13 216
Хексилина, много ми стана хубаво като четох за Вики как играла дълго ръченицата, защото детето се загледало и забравило да спре музиката  Grinning Сигурна съм, че проектът е бил забележителен.

Обадих се на Саша  Crazy Викам колко ти писаха по английски, а тя крещи радостно "Тройкааа" Rolling Eyes Embarassed Mr. Green Е, викам, пак като не е двойка  Mr. Green Написала вярно азбуката, но нито една дума после. Викам кой друг има тройки, а тя казва "Половината клас"  Confused Та така... работата е ясна вече, започва сериозната подготовка  Wink

# 679
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Чиби, браво на Сашето. Точно така, да ги напише днес че утре Алекс ще е у вас и забрави за домашни  Mr. Green

Очаквам всеки момент говедото мамино да си загуби главата  ooooh! Вчера си забравил телефона и ключовете у дома а аз чакам да ми се обади че се е прибрал. Обаче умно постъпил. Звънал на съседката и я помолил да ми се обади, после седнали с нея и писали домашни докато аз намеря кой да занесе ключове че да се прибере. Идеше ми да го убия. Накрая дори нищо не казах. Само го погледнах гадно.

Няма оценки още. Минало е само вх. ниво по АЕ но още не са върнати. Другата седмица щели да правят по БЕЛ и М.

Браво на Ваче-Сашето  Laughing

# 680
  • Мнения: 14 133
Ваче, ще се получат нещата на Сашата с английския.  Peace
Ето, вече има напредък.  Hug
Ели, за утре си е оставил домашното по развитие на речта.  Laughing Моля приятелчето да дойде у нас най-рано към 11,00ч.  Wink Умен е връстника. Сетил се е какво да направи.  Hug

# 681
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Ок, ще предам съобщението  Mr. Green

# 682
  • София
  • Мнения: 13 216
Ели, идеално се е справил, и да си е загубил главата поне е съобразителен  Wink

Ваче-Сашето много ми хареса  Hug Grinning

# 683
# 684
  • София
  • Мнения: 15 251
Честит рожден ден на Марти и от мен! Нека расте здрав и много щастлив, да има прекрасно и незабравимо детство, въпреки тежките раници и многото учебници  Simple Smile .
Весел празник днес!   Hug

# 685
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Момичета, още веднъж благодаря за поздравите! Simple SmileHug
Много топло днес!
Хубава и спокойна вечер на всички!

# 686
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Hrispa да ти е жив и здрав пожденника! Много късмет и щастие му пожелавам и успешно превземане на 3ти клас.

Маме честит двоен празник и на теб! Късмет, любов и семейно щастие ти пожелавам.



Ели браво на Алекс, че така добре е съобразил какво да направи. Случва се човек да си забрави ключовете. На мен поне ми се случва доста често.

Хексалина супер се е справила Вики. Сигурна съм, че се е получило страхотно представяне и тя е много горда от себе си. Поздравления и на двете ви.

Ваче наистина доста неприятно, че така се е получило с английския миналата година. Егати, цяла година и дори азбуката да не ги е научила, а да пише шестици.  Аз съм сигурна, че Саша ще навакса бързо и ще се справи блестящо с английския. Малко време си трябва.

Чиби браво на Сашето за шестицата. Дано все така да продължава.

Радвайте се на хубавото време. Дано така се задържи. Тук вече става студено и мрачно. Надявам се на едно късно циганско лято, че хич не ми се иска да започва студа.

При нас нищо ново. В началото на седмицата Дени беше болна и си стоя един ден в къщи, сега малката е болна и пак сме си в къщи. Училището върви, Дени се справя за сега, нямам оплаквания.

# 687
  • Мнения: 14 133
irka, бързо оздравяване на Лъчка.  Praynig Heart Eyes
Браво на Дени за справянето с училището!  Hug
А за времето тук, и октомври ще е по-топъл от обичайното.

# 688
  • Мнения: 14 133
Здравейте.  Heart Eyes
Сигурно сте на разходки и игри навън в това разкошно време.  Sunglasses
Сашо игра на прекъсвания с Алекс у нас.  Laughing
Навън не искаше да излиза, защото вчера си пресрещна кутрето на единия крак. Не че го боли толкова, по-скоро глезотията е голяма.   hahaha
Сутринта набързо си написа домашните, оставени за днес и си научи урока по Човек и природа.  Hug
Преместиха ми операцията за понеделник. Влизам в болница утре на обяд. Още по-добре, че по-напред ще мине всичко.  Hug
 

# 689
  • Мнения: 249
Чиби, стискам палци всичко да мине добре ! Praynig
Браво на Сашо за домашните. Ние ще се борим утре с два урока -по Човек и природа и Човек и общество. Взели са ги тези дни докато девойката беше болна. Вече е добре и трябва да наваксваме. Wink

Общи условия

Активация на акаунт