ЧЕТВЪРТИ клас! - 1

  • 47 093
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 877
Ние нямаме още родителска среща. Но пък Анката се записа на спортна гимнастика, много е радостна, ходела по греда, направила не знам какъв скок, научила се да прави кълбета напред и назад... Simple Smile Грейнала се прибра снощи, грейнала Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 849
И аз претръпвам в ужас. Пак ще вися по един час сутрин... Пак четири часа на ден ще са ми по транспорта...

Бях в инспектората в Габрово... заявиха ми, че съм нямала морално право да искам проверки на училища, щом не съм рискувала живота на децата си и не съм участвала в записването, въпреки, че ми е било отказано. На въпроса ми към служителката, тя дали би рискувала с живота на децата си ми заяви, че всичко в живота било риск и, че нищо не мота да докажа и, че щяла да застане зад колежката си... Идеше ми да я фрасна с нещо... Поне обеща, че ще направи проверка... Така е, каква съм неморална, не давам подкупи и искам проверки...!!

# 47
  • Мнения: 201
dideto, подходът ти е много добър, но по-добре влез на ЛС с потребителите от темата, които са в посочените училища, защото само някои сега са активни и въпросът ти ще увисне. Успех!

ЗаСлон, благодаря, напълно съм съгласна с теб, но за съжаление не зная кои са точно мамите, чиито дечица са в тези училища Sad, иначе наистина направо бих им написала ЛС без да спамя Peace

Betty L.
, ако познаваш мами от тези училища, моля помагай Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 5 190
На първата страница на темата, в уводния пост , в скрития текст Simple Smile
Много хитро Simple Smile

# 49
  • Мнения: 201
хитруши  bouquet newsm51

Благодаря!

# 50
  • София
  • Мнения: 5 566
Ехо, записвам се и аз в хубавата ни четвъртокласна темичка!  Hug

Аз почнах да се подготвям за училище, но Деян не иска все още да се замисля в тая посока, гледа си ваканцията и игрите човека.  Wink Купих анцузи, якета, дънки. Остава ми маратонки, тетрадки, подвързии, бележник. Ще си караме със старата раница (тя всъщност му е от 3-ти клас и си е добре запазена).

Не мога да го накарам да се подготвя за входните нива и се надявам да имат малък адаптивен период, преди да ги почнат в училище.  Grinning

Анде, какъв е тоя сборник за четвъртокласници, за който говориш? Нещо съм изпуснала май...  Embarassed

Светле, много са ви хубави снимките от морето.   bouquet

Приятни приготовления за новата учебна година на всички!

# 51
  • Мнения: 5 877
Сборникът със задачи за бързоуспяващи ученици. Много ми харесват, искат да мислиш Simple Smile
Все оттук съм чела похвали, затова и не пояснявам Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте и от нас,

И ние подготвяхмеме началото на учебната година, подготвяхме, вчера се обаждам на госпожата да я питам за подробности някакви, отговорът: "Ами аз напуснах..."  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Явно четвърти клас ще го караме с трета госпожа ... егати късмета, егати чудото  Confused

Браво на Ането за спорта и за радио-воденето Simple Smile

Мартин почти нямаше ваканция, освен 2 пъти по една седмица (Берина, не сте само вие  Simple Smile, а миналата година и той изпусна 15-ти септември) - почти цяло лято беше по лагери и състезания.
Имаше доста добри състезания, вкл. Европейските.

Аз го записах все пак на курс по математика в СМГ, да видим ще ходи ли  Mr. Green (Направихме го в петък, да не вземе да пречи на шаха...)

Та, нищо не съм купувала още - нито учебници, нито тетрадки (раница и дрехи си има).  Да видим госпожата коя е, да каже, пък тогава Simple Smile
Сега съм на вълна РД на малкия, подновяване на спортните занимания на Марто (бокс, катерене).

Имам един впрос към мамите на музикални дечица: 5 - годишна възраст рано ли е за занимания по пиано или може да запишем малкото?




# 53
  • Мнения: 1 849
rally, като питах музикални педагози за дъщерята ми казаха, че 5 години е нормална възраст за започване ако смяташ, че това ще му е професията на детето и се почва як тормоз, ако не може и по-късно. Wink

# 54
  • Мнения: 4 967
Косьо започна пиано на 4 и половина. Малко беше рано сякаш, но той си се справи и му харесваше. На 5 години е нормално! Peace Малката още не съм я дала, но това вече е от жив мързел, защото в началото родителят трябва да участва активно в подготовката у дома. Embarassed

# 55
  • Мнения: 4 967
Анде, Ането е голямо сладурче! "Ама мама каза, да не я казвам, защото била за големи!"  Joy
Слушах предаването, в което взе участие Ането. Малко плахо тръгна, но определено се пооживи щом започна да говори за книжките! А що се отнася до библиотеките и библиотекарите - детето си има ясни критерии по въпроса!:hug:
А живото предаване все още ме плаши и мен, въпреки че работя в радиото.

# 56
  • Мнения: 5 877
Благодаря Simple Smile
Ами тя се сконфузи, защото първо я поканиха да бъде съводеща, после не я обявиха като такава. Казаха й да иде по-рано, за да се наговорят как да водят предаването, а я взеха в последния момент. Казаха й да си напише предварително какви въпроси иска да зададе, а после й казали да не си вади въпросите и да импровизира. И аз щях да се притесня...
(но поне си каза всичко, което я бяхме посъветвали да не казва Simple Smile....

# 57
  • Мнения: 6 031
Благодаря Simple Smile
Ами тя се сконфузи, защото първо я поканиха да бъде съводеща, после не я обявиха като такава. Казаха й да иде по-рано, за да се наговорят как да водят предаването, а я взеха в последния момент. Казаха й да си напише предварително какви въпроси иска да зададе, а после й казали да не си вади въпросите и да импровизира. И аз щях да се притесня...
(но поне си каза всичко, което я бяхме посъветвали да не казва Simple Smile....



 hahaha  hahaha

Браво на Ането. Така де, няма вие да И казвате какво да говори.

# 58
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Браво на Ането !!!  Hug Аз каквато съм видна блейка ,забравих да слушам-та питането ми е има ли го някъде записано предаването да го чуя  Embarassed
Признавам си,че миналата година Оги участваше в предаване на нашата кабелна телевизия (работеха по някакъв  проект целия клас) и аз пак бях забравила да го гледам,а тогава що народ ми се обади да ми каже,че са го видели  Embarassed
При нас е доста студено в момента,даже и дъжд заваля-дано утре поне дъжда да ни се размине-нашето тържество е от 9ч сутринта.

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 12:34 от svetlaem

# 59
  • у дома
  • Мнения: 7 141
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!
УСПЕШНА УЧЕБНА ГОДИНА!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384739268262476&set=a … type=1&ref=nf

Общи условия

Активация на акаунт