Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 15

  • 41 879
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 477
Тъкмо сте на тема червени червила...със светла кожа със жълт подтон съм,черна коса и вежди,пъстри очи- към какъв тон на червеното да се ориентирам?
Мисля че класическото червено на всеки стои добре,универсално е Simple Smile


вчера, като тествах червила - 2 бр - не можах по никакъв начин да изтъркам от ръката - ползвах мокра кърпа; две момичета след мен на касата - толкова се впечатлиха от трайността, че се върнаха да си купят и те  Joy hahaha
За новите на Макс Фактор ли става дума?  Simple Smile Май ще ме пратиш и мен да си търся  Laughing
 Засега най-трайните,които съм ползвала са на МАС,особено по-силните цветове нямат сваляне.Мерак ми е да пробвам и на YSL лакът за устни.

Червила повече слагам за вечерни излизания,за ежедневен грим предпочитам гланц Simple Smile

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
може ли линк точно кои са  Blush

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря на мис Нели за новата тема  bouquet
Виждам,че сме на тема "тъмни червила" Wink аз от години не съм носила,дори пробвала червило в червен или патладжанен нюанс Rolling Eyes Преди бях руса,с жълт подтон ми е кожата и някак червеното ми правеше жълти зъбите Confused Сега съм с кестеняво-червеникава коса,и съм готова да експериментирам с по-тъмните червила Peace Ще потърся из новите  на Макс фактор нещо подходящо....а на Ревлон има ли хубави цветове Thinking

# 18
  • Мнения: 331
Хареса ми крайният резултат на показания грим, но бая мазане падне... аз лично никога в живота си не съм се клепала с такива количества и толкова на брой продукти  Rolling Eyes Ама сега ще взема да си ги запиша, да си ги купя и да се пробвам  Thinking
Ето и нещо шоколадово :

# 19
  • Мнения: 54
Благодаря за новата тема Simple Smile Страхотни гримове сте показали.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 477
може ли линк точно кои са  Blush
Скрит текст:
Скрит текст:
Тези маркерчета не ми се виждат особено удобни обаче.
 А имаше и едни червилца като моливчета,като се замисля досега червило на Макс Фактор не съм ползвала.

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз имах предвид Шанелските или поне разбрах, че densi коментира добри Шанелски  Rolling Eyes и попитах кои са  Peace

на макс фактор ми харесват много много; имам като първите  2 бр, а снимките са от това

# 22
  • Мнения: 176
Благодаря за новата тема   bouquet

Аз винаги съм нюд на устните, защото са ми много обемни и ми се струва вулгарно като сложа тъмен цвят. Червеният глос, който си взех сега на MAC ми е абсолютен шок, но реших да рискувам  Crazy Ще се пробвам да снимам цвета.

Иначе и аз съм се запалила по тъмните червила, но ще чакам да докарат Ланкомските L'Absolu Creme De Mat  Heart Eyes


И аз съм с обемни устни но обичам да нося ярки цветове предимно розови и коралови или малинови цветове като предпочитам глосове, лустре и криймшийн червила които дават цвят но не е така натрапващ се.

# 23
  • Мнения: 4 428
Хайде и аз в новата темичка  Grinning МисНели   bouquet

Адри и на мен ми изглежда много различна с това червило, аз много го харесвам този нюанс  Grinning Точно същото носех в техникума и беше на Констанс Карол, много си го харесвах  Crazy Но от тогава не съм носила винено. Ще взема и аз да се огледам за нещо, макар че вече имам достатъчно червени червила  Crazy

И какво - в неделя всички в червено, а  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 361
мерси за темата



Адри, страхотно ти стои тъмното червило - чак се изкуших и аз да опитам такова Crazy

Всъщност като студентка носих такива, но с годините все повече и повече се насочвах към визия със силно подчертани очи и почти нюд-устни.
Но пък ще е интересно да опитам нещо ново.

и аз така бях. Но снощи  пробвах и по- тъмно, вищнево червило и е добре.
Само дето не става за работа.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
Много харесвам тъмночервено червило, но устните ми се тънки и за жалост не ми стои добре.
Акцентирам върху очищата.  Laughing

# 26
  • Мнения: 0
*запис*   bouquet

Много хубави неща сте показали  Crazy И този есенен тренд май ни зарази всички  Crazy  Heart Eyes

# 27
  • Перник
  • Мнения: 195
Благодаря за новата темичка,МисНели   bouquet
Момичета,може ли да споделите впечатления от червилата на римел от серията а Кейт Мос....как са ато нанасяне,трайност,събират ли се  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 70
мис Нели   bouquet
Момичета в неделя всички с червени червила.. аз отдавна не съм слагала по-тъмно червило, но ония ден си взех едно патладжанено пък да видим кога ще го сложа и едно прасковено, което стои много нежно...

# 29
  • София
  • Мнения: 980
за да не спамя
ще Ви покажа един грим който много ми хареса

Общи условия

Активация на акаунт