Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 15

  • 41 882
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти  bouquet Задължително ще пробвам Peace И аз съм със светла кожа,надявам се да ми пасне Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 1 573
Копче, аз сравних Калър татутата с Пейнтпот. Само като консистенция обаче. Пробвала съм Пейнтпот Soft Ochre и той по същия начин е приятно восъчно кремообразен, като топнеш пръст, а после изсъхва на клепача за секунди и се бетонира. Същото се получава и с татутата.
Като цвят обаче нямат нито един, който да замести стандартна база за грим, уви Sad  Иначе са бетон. Слагам ги без база и не мърдат. До момента най-удобно ми е да ги нанасям с онзи особен гумен апликатор на Есенс, който показах в миналата тема и с 217 на МАК. Не понасям да мажа каквото и да било с пръсти... особено сега, откакто пуснах и малко по-дълги нокти  Sick
217 я използвам само за да прелея хубаво границите или ако нанасям татуто в свивката на клепача. За нанасяне на цвят по подвижния клепач си ползвам гуменото чудо - https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQI3bEygU3d … O0h4NOgDgZcrUVtxj

# 47
  • София
  • Мнения: 9 479
Супер си, Новембърче!! Hug
Благодаря за разяснението!  bouquet

Ще се купува и "гуменка", явно! Mr. Green

# 48
  • Мнения: 15
Къде го има това гуменото нещо на Есенс? Май не съм го виждала.. newsm78

# 49
  • Мнения: 906
Stardust* ,много ти отива с бретон,съвсем друго излъчване имаш  bouquetАз да попитам освен максфакторските,бихте ли ми препоръчали трайно червило.Четох за Ревлонските,но никога не съм си купувата техни червила.Искам трайно нюд червило newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 767
Разгледах червилата на Шанел, но ми дойдоха леко подтискащи. Не посмях дори да ги пробвам.(единият тестер беше чисто нов) .Нищо общо със снимките в нета, както каза Денси.

Все пак се спрях на Мак.Това ще е едно от най-любимите ми червила. Dark Side  Heart Eyes Имам го само от един ден, а вече го обожавам.  4470

Относно тренда за есента .. истински ме запали една снимка на Руми от последното предисвикателство.  Heart Eyes От тогава не можех да спра да мисля за друг цвят червило.

# 51
  • Мнения: 0
Момичета, приемате ли нови попълнения? Гледам много интересни разговори текат и ми се прииска да се включа   bouquet

Аз в момента съм малко луднала на тема Калър Тату и червилата на Кейт - от сенките имам четири цвята и съм набелязала още два, а от червилата почти всички нюанси ми харесват, но съм се ограничила за момента до 5-6  Crazy  За мен не са изсушаващи, ако се слагат на добре хидратирани устни  Peace Много ми се носи червило напоследък, не знам какво ми стана  Mr. Green

Stardust, и аз все забравям да ти кажа, че много ми харесваш с бретон  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 94
Naked има ли я в България и на каква цена е?  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 0
Naked има ли я в България и на каква цена е?  Rolling Eyes

Ако питаш за първата, преди няколко дни я гледах до касата в Сефора - върти ми се нащо като 98 лева, но не съм 100% сигурна  Hug

# 54
  • Мнения: 94
Naked има ли я в България и на каква цена е?  Rolling Eyes

Ако питаш за първата, преди няколко дни я гледах до касата в Сефора - върти ми се нащо като 98 лева, но не съм 100% сигурна  Hug
Hug Благодаря ти!

# 55
  • Мнения: 532
Бъни, добре си дошла Hug Аз също много съм се запалила по червилата на Кейт, особено 1 и 4 Crazy Можеш ли да качиш снимки на твоите цветове?

# 56
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
какви са тези червила на Кейт  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 94
какви са тези червила на Кейт  Rolling Eyes
Тъкмо ги гледах в Гугъл. Някаква телепатия.  Laughing Ето линк:

# 58
  • Мнения: 54
Бъни, добре си дошла Hug Аз също много съм се запалила по червилата на Кейт, особено 1 и 4 Crazy Можеш ли да качиш снимки на твоите цветове?
Имаш ли я 4ката? Ако може да я покажеш  Praynig . При теб тъмна ли е като на някои снимки, или искряща, като на други?
  bouquet

# 59
  • Мнения: 532
Али, май я няма в БГ - така и не съм я виждала newsm78 А много я искам Blush

Общи условия

Активация на акаунт