Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 15

  • 41 883
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 557

Момичета в неделя всички с червени червила.. аз отдавна не съм слагала по-тъмно червило, но ония ден си взех едно патладжанено пък да видим кога ще го сложа и едно прасковено, което стои много нежно...

И аз отчаяно си търся  патладжанено  Crazy - но все попадам на  керемидено или  цикламено. ooooh!

# 31
  • Мнения: 94
Благодаря ви!  Hug

Не знам какво стана, но снощи се записах в темата, а днес ми няма коментара.. Както и да е!  Laughing

# 32
  • Мнения: 4 428
Момичета,може ли да споделите впечатления от червилата на римел от серията а Кейт Мос....как са ато нанасяне,трайност,събират ли се  Rolling Eyes

Малвинка /как ти казват на кратко  Grinning/, миналата седмица си взех от тези червила за първи път и страшно ми харесаха  Peace Малко по-сухи са, но не ми изсушават устните. Много са трайни. Цвета е плътен. Замислям се за си купя още някакво, макар че вече доста червила понатрупах  Crazy

# 33
  • Мнения: 3 342
И като говорим за червила, аз напоследък съм влюбена в Revlon - Matte lipstick Mauve It Over.
Какво правя, какво струвам - непрекъснато посягам към него.

Много хубав, универсален цвят.

Снимките са от интернет:

Скрит текст:

# 34
  • Перник
  • Мнения: 195
Веси,благодаря ти за отзива  Hug Малко ме притесни това,че са по-сухички,но щом не изсушават чак толкова,ще пробвам и аз...харесала съм едно червено и едно тъъъмно лилаво,пък да видим ще ги има ли после като отида до магазина и дали ще ми паснат  Party
Веси,Малв,Малви,както ти е удобно  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 532
На тъмно лилавото и аз съм му хвърлила око Crazy, но момичетата писаха, че не са го виждали при нас.. Пък аз не съм успявала да стигна до Лили/ДМ от близо месец вече ooooh!

# 36
  • София
  • Мнения: 9 481
Аз идвам с едно питане.
Изчетох цялата минала тема (че ви изпуснах края тука тия дни Mr. Green) и пак не намери х отговор на това, което ме интересува,

За новите сенки на Мейбълин -татутата.
Сега, някой направи сравнение с пейнт потовете на МАК?
Това последно не се изясни, кое е общото?
Аз лично не виждам светли цветове в колекцията, а и Мис Нели също го каза.
Това едно на ръка.
Интересува ме нанасянето. Thinking
Новембърче, я мило, кажи, сега с база или без база ги нанасяш?
Как ви с получава най-добре?
С четка? С пръст?
Аз пробвах и с двете, но искам да чуя вас. Simple Smile
Я, да се изясним по-хубаво за тези татута, че да знам, да ходя ли да си вземам още едни цвят или мога да се кротна. Thinking Mr. Green

И.. да не забравя да кажа, но Ел меме...!!! Heart Eyes Прекрасни снимки си показала в старата тема!
Мечтая си поне малко да мога и аз така! Обожавам натуралните земни нюд цветове! Heart Eyes Hug
B&C твоите снимки, също бяха в тази гама.  Не виждам никакви снимки твои вече... Wink
И за сравнението /у МАК, Есенс и Катрис нищо не видях повече... Wink

Скрит текст:
А, как си мечтая за тази NAKED палитра, само! Точно моят набор цветове. Heart Eyes
Пробвах я в Париж, докато бях и беше колебание голямо: или нея да си взема или парфюм, и аз си викам: а, бе сенки-бол у нас има, я дай, парфюмчето! Mr. Green И сега като видя снимки на Нейкид палитрата, нещо в мен се свива. Mr. Green Sunglasses

# 37
  • София
  • Мнения: 1 781
Аз се чудя защо не пишете, а то коментара от сутринта ми е изтрит  newsm78.

В Компроматната попаднах на снимка на едни лейдита и идвам да покажа тук. Скоро обсъждахме колко кофти е да се слага червило и молив извън контурите на устата. Та по този повод ето кака ви Кристина. Освен така сложеното червило, косата и е омазана и с ФДТ май  newsm78.
1 2 3

Другата дама е Нели Фуртадо.
1

# 38
  • Мнения: 15
Момичета, срещата беше в 17 ч в неделя, нали? Къде точно обаче?  Whistling
Аз ще изпращам някой на летището точно до 5, но след това ще гледам да дойда.
Предлагам всички с тъмни червила! Laughing
Аз днес съм с едно тъмно малинено на ГР, ще се пробвам да направя снимки малко по- късно. 
Скрит текст:
колежките тук ще ме помислят за полудяла, и без това откакто се разделих с приятеля ми само се правя на луда- то не бяха бритони, черни очни линии, всеки ден различно ярко червило.. а нали съм ви казвала, че те не се гримират.  Mr. Green

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз влизам да споделя за сенките ГР, които купих вчера - от серията теракота - глитър, четвирки и двойки - днес пробвах белия глитър и четворка - бетон са - не са мръднали от сутринта - четворката, която пробвах не е силно пигментирана, но дори блестящите частички са бетон - все още - все едно са току що нанесени  Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 580
Момичета, вие на тъмна и червена вълна за червилата, а на мен много ми се носи нюд или беж червило със златни частици. Разходих се в обедната почивка и нищо не си намерих. Иска ми се да е и хидратиращо. Можете ли да ми предложите някое такова? Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 4 428
Момичета, срещата беше в 17 ч в неделя, нали? Къде точно обаче?  Whistling
Аз ще изпращам някой на летището точно до 5, но след това ще гледам да дойда.
Предлагам всички с тъмни червила! Laughing
Аз днес съм с едно тъмно малинено на ГР, ще се пробвам да направя снимки малко по- късно. 
Скрит текст:
колежките тук ще ме помислят за полудяла, и без това откакто се разделих с приятеля ми само се правя на луда- то не бяха бритони, черни очни линии, всеки ден различно ярко червило.. а нали съм ви казвала, че те не се гримират.  Mr. Green

Ида, последно срещата ще е от 16ч  Wink Но не се притеснявай - там сме и да закъснееш  Grinning

# 42
  • Мнения: 15
Ето го днешния ми грим:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/564625_10 … _1296615144_n.jpg

Калпава снимка, но е с телефона, и на гадна светлина, и криейки се от колежките в другата стая.
Мисля скоро да направя публикация в блога по върпоса с есенните червила.
Скрит текст:
Само да ми се върне вдъхновението, че покрай тази драма нищо не ми се прави.

Веси, аз с минимум два часа ще закъснея, само най- сериозните ще сте останали накрая.  Laughing

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Stardust* ,с какво червило си? Мнооого ми харесва Heart Eyes
Ще чакам публикация в блога ти Peace
П.П.И с бритон ми харесваш много повече Wink Peace

# 44
  • Мнения: 15
Бисквитка, с 73 на ГР. Но наживо е по- малинено, тук изглежда доста червено.
Ето тук съм писала за него:
http://idaandmakeup.blogspot.com/2011/10/blog-post_31.html

Общи условия

Активация на акаунт