Колко кг качихте по време на бремеността ? тема 2

  • 64 893
  • 458
  •   2
Отговори
# 405
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Аз качих около 20 кг, като до 6ти месец бях +5 и вс останало последните месеци . Не съм яла повече или нещо такова ,просто каквото хапнех и ми се трупаше , много се пълнее последните месеци .

# 406
  • Мнения: 271
Спрях да качвам кг, а бебо си пълнее в мен. Не разбирам защо и нормално ли е след като си ям, но май по-малко, че имам чувството, че нямам място къде да побера всичко.

# 407
  • Мнения: 378
Щом бебчо си расте, значи няма проблем   bouquet

# 408
  • Мнения: 336
Момичета аз до момента съм качила 15 кг.
но с първата бременност беше по-страшно 35 кг краен резултат

# 409
  • София
  • Мнения: 203
13 кг, но пак ми бяха много и вдигах кръвно 130/80.

# 410
  • гр. София
  • Мнения: 27
Айде да обновя килцата в 25-та седмица - 6м. - 62 кг. Точно с 10 килца съм отгоре. Надявам се до финала да не кача повече от 3-4 кг.  Whistling

# 411
  • Мнения: 336
аз се отчайвам вече с тези килограми

# 412
  • Мнения: 7
аз се отчайвам вече с тези килограми

Ей,не се отчайвай!  Hug
Аз също съм качила 15кг , а съм в 34 седмица. Спокойно,сега е пролет, хапвай повече плодове и салатки. Последните месеци най-много се качва на бебе Simple SmileУсмихвай се повече и не ги мисли тия килограми. После ще се подкрепяме в темите за диети  Wink

# 413
  • Мнения: 160
Аз съм сега средата на 7ми месец и съм +10 кг. Целта ми е до края да съм качила още 5 и тотала да излезе +15 ама да видим

# 414
  • NE
  • Мнения: 10 999
Качих към 16 кг и родих бебе 3400 гр. След изписването бях -10 кг, а след месец бях отново 50 кг, колкото забременях. Спрях само сладкото.

# 415
  • гр. София
  • Мнения: 27
аз се отчайвам вече с тези килограми

Не се отчайвай   bouquet  Виж това : Бременността в цифри – кое колко тежи?

    Плода – средно 3 – 3,5 кг.
    Плацента – 0,7 кг.
    Околоплодни води – 0,8 кг.
    Нарастването на матката с 0,9 кг.
    Допълнително количество кръв – 1,2 кг.
    Допълнително количество течности – 1,2 кг.
    Уголемени гърди с 0,45 кг.
    Мазнини – 4 кг.

Мен поне малко ме успокоява  Rolling Eyes

# 416
  • Мнения: 336
аз се отчайвам вече с тези килограми

Не се отчайвай   bouquet  Виж това : Бременността в цифри – кое колко тежи?

    Плода – средно 3 – 3,5 кг.
    Плацента – 0,7 кг.
    Околоплодни води – 0,8 кг.
    Нарастването на матката с 0,9 кг.
    Допълнително количество кръв – 1,2 кг.
    Допълнително количество течности – 1,2 кг.
    Уголемени гърди с 0,45 кг.
    Мазнини – 4 кг.

Мен поне малко ме успокоява  Rolling Eyes

Сега вече ме поуспокои  Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 417
  • Мнения: 11
Качих общо 17 кг, 8 от които последните 2 месеца. Последния месец качих 5 кг заради депресията, в която бях изпаднала и постоянното нагъване на меденки. Влязох да раждам 73, излязох 67, на 40-я ден бях смъкнала на 62. Сега съм 57. Не съм пазила и ден диета, кърмих, но без да се тъпча.

# 418
  • Мнения: 12
В 29 г.с. съм и от началото на бременността съм качила 14 кг. , отдавам го на това, че бях доста слаба-50кг(но найстина изглеждах слабичка). Бебо сега е 1,400кг. Моите килограми не ме притесняват, хапвам си каквото ми се яде и не мисля за тези неща (освен моментите, когато се погледна в огледалото и не видя целулита  Close )

# 419
  • Мнения: 271
Днес точно достигнах килограмите от преди забременяването. За 4 мес. бях свалила четири, а сега на същата изходна позиция. В 27 г.с. съм. Дано не стана прекалено дебела...

Общи условия

Активация на акаунт