Колко кг качихте по време на бремеността ? тема 2

  • 64 840
  • 458
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 24
Леле, за 10-15 някои се притеснявате толкова... Аз се хвалих, че съм само 10 отгоре, че не ме изкушават сладките неща ИЗОБЩО и бях много щастлива, защото тогава бях 7ми месец и си мислех, че за още един-два няма как да не ги задържа до +15 кг макс. Да, ама не. Гледай само 8ми месец какво плюскане падна и сега продължавам смело в същия дух.  Joy Има още максимум 2 седмици докато се появи бебчо и от +10, вече съм +23...  Laughing Бях 60 в началото, сега съм 83.  Blush Обаче съм твърдо решена да ги сваля възможно най-бързо. Иначе мога да се похваля с доста приятна бременност. Без повръщане, повдигане и тем подобни, само 8ми месец имах едни страшни киселини и сега дето ми е "малко" тежко, нооо малко остана.

# 451
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
desita_be, късметлийка си ти!  Mr. Green дано и аз да съм така!
Аз вчера бях на преглед и като видях колко съм качила, лошо ми стана. Но сама съм си виновна - всеки ден си хапвам някаква закуска - я баничка, я кифла  Embarassed реших вече да не го правя, ще си приготвям овесени ядки с кисело мляко и плодове.
1,5 месеца след забременяването(защото до тогава не знаех, че съм) бях ок.65кг, а вчера 70кг. Моя приятелка, която роди септември каза, че за цялата бременност е качила 7кг. , а аз 5кг, пък съм в 25 г.с.  Shocked
Всеки казва, че след като се появи бебчето, много бързо се смъквали тлъстинките.

# 452
  • Мнения: 24
Не мисля, че трябва да се ограничаваш. Какво те притеснява 1 баничка, аз изядох не една, 2 пици за закуска. Grinning Трябва само да се внимава малко, пък после ще се поизмъчим да ги свалим, ние и без това цял живот само мъчения и жертви правим в името на красотата. Grinning

# 453
  • Мнения: 141
Много бързо се свалят аз на финала бях +20 а сега имам да свалям още 3

# 454
  • София
  • Мнения: 8 646
Аз досега съм +11, като последните 2-3 седмици си седя на 63кг и не качвам. Казаха ми, че бебето си расте, но аз явно отслабвам преди раждането.

# 455
  • София
  • Мнения: 627
Аз така 2 месеца съм в застой с кг и не мърдам , по едно време се бях притеснила , но се оказа , че няма от какво . Бебето си нараства , а аз не  Party
+13 съм за сега  Blush

# 456
  • София
  • Мнения: 1 257
Аз съм на мнение, че всичко трябва да е в разумните граници и ако сега забременея пак със сигурност ще се ограничавам и ще внимавам много какво ям. Въпреки че бях с лятна бременност и ядях мнооого плодове и зеленчуци успях да кача 17кг.  #2gunfire И до сега вече 1 година имам да свялям още 4... Бързо се свалят в родилното и първата седмица вкъщи, аз свалих 12 за този период. Поне при мен беше така, но след 2рия месец като си зациклих на 60кг. и няма мърдане... А цяло лято се ограничавах много от към ядене - основно салати, плодове, течности, мнооого разходки с детето навън и не става и не става. Така че бъдете разумни с хапването и ако можете не прекалявайте, за да не се мъчите после.  Peace

# 457
  • Мнения: 6 395
Аз успях да зануля моите 30....11 месеца след раждането, даже се амбицирах да сваля още 1-2 дето ме дразнят от птеди това и са ми едни плаващи, най си ми е добре на 55 килца.

# 458
  • Мнения: 206
Aз кaчих 11кг. от тях 4кг все още си ги рaзхождaм с мен  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт