Колко кг качихте по време на бремеността ? тема 2

  • 64 827
  • 458
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 082
А може и всичко накуп  Mr. Green Така като гледам лентичката ти, още има няма 9 седмици и ще ти мине.  Crazy Лека бременност до края и пухкаво здраво бебе на финала  Hug

# 46
  • Мнения: 390
Мерси   bouquet

# 47
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Момичета според не е само до храната,а и до организъм,аз например лежах 4 месеца близо,така се налагаше в началото,и пак не съм качила много за лежането което направих,иначе от плодовете се пълнее,аз не обичам много плодове и наблягам повече на зеленчуците,полодовете особенно вечер не са предпочитане..)))Сладко не ям ,много ряско малко шоколад,по принцип не обичам,напоследък съм хапвала тортичка два три пъти ,има много мами които не могат без сладко..))))Бебетата да са здрави пък после ще сваляме някак си..)))Но колкото по малко качи,толкова по добре се чуства човек по време на бременоста и след това..)))

# 48
  • Мнения: 800
8 кг и с двете бременности. Оставих ги в родилното. Разликата е, че при първата бременност ги качих през втория триместър основно, докато сега 4 кг от 8те ги метнах в 8 и 9 месец.
Верно е до организъм, но и с храната трябва да се внимава, както като качество, така и като количество.

# 49
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 51
Първата бременност 33,а  втората 24  Cry

# 50
  • Мнения: 3 944
За сега нищо не съм качила, 10та седмица съм, но има време  Laughing

# 51
  • Мнения: 113
Аз имам още  4 седмици до големия финал до тук съм + 6-7кг. Варират, защото аз от самото начало имах проблеми с повръщането. Те спряха за около 2-3 месеца, та тогава се и позафирмих сега от 40 дни насам не съм качила нищо и ми е даже гузно  Rolling Eyes Предполагам че до края ще съм най-много до +10 от началото на бременноста

# 52
  • Мнения: 37
Аз качих 11 кг. , от които свалих 9кг. Имам само 2 да сваля, но те хич не си личат Simple Smile)))

# 53
  • Мнения: 1 314
Момичета, не се тревожете за килограмите.  По време на бременност единственото, което може да се направи за да се избегне качването на килограми е:  повече разходки и по-здравословна и качествена храна. След раждането с воля и упоритост, ще се отървете от тях.
На всички, на които им предстои най-великото чудо на света - успех  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 152
До момента съм +9, 32г.с. Казчвах бавно, но миналия месец имаше бум +4, а за последния един месец - само 1 кг в повече, макар че апетита ми много се увеличи  Rolling Eyes все ми се дъвчи нещо ...

# 55
  • Мнения: 80
Да се отчета и аз   newsm80 като очаквам тези дни да родя и да поолекна  Praynig Стартирах 53кг. , а сега съм 63кг.Общо +10кг като:
1-3ти месец = 0кг.; 4ти месец= +4кг.; 5ти месец=+2кг.; 6ти месец=+1кг; 7ми месец=+1кг.; 8ми месец= +2кг.; 9ти месец= ?(засега 0кг.)., не съм повръщала.
4-5ти месец най-много се качва Wink

# 56
  • Мнения: 55
Аз качих 14кг, като не съм прекалявала с яденето - имама пред вид не съм се тъпкала, просто ядях колкото искам. Правехме с мъжа ми големи разходки, но като напреднах в 7ми-8ми месец ми натежа плода и ме болеше ниско долу корема много и тогава поспрях, но не съм лежала в никакъв случай!
Свалих после 12кг.
Успех! Peace

# 57
  • Мнения: 208
С първата бременност качих 7 килограма(въобще не ми се ядеше и се храних насила), 4-5 оставих в болницата и останали не знам кога,защото не съм се мерила.С втората не се знае- в 9 седмица съм и засега не съм качила нищо,но пък много ми се яде - от всичко по много.Но се ограничавам и не мисля да се храня като за 2-ма,3-ма.Да се надявам да не кача повече от 7-8.

# 58
  • Мнения: 89
Качих 10 кг.Бебето се роди 4.750.За съжаление след раждането не стига, че нищо не свалих ами започнах и да качвам Shocked

# 59
  • на земята
  • Мнения: 4 094
milimi,голямо бебе ,браво ,а кърми ли и колко време?

Общи условия

Активация на акаунт