Строеж, къде, как, колко? Тема за взаимопомощ 24

  • 55 208
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 104
Lariva, мисля, че двураменно стълбище не е добър вариант, тъй като:
1. Увеличава се дължината на стълбищните рамена, а от там и на цялата стълбищна клетка
2. Това е възможно най-опростения  и скучен вариант, и по нищо не се различава от стълбище в блок.
Kallitko,  bouquet Определено не ми харесва правоъгълно, извито ще е Peace През седмицата ще отида на място да го обсъдим и видя на компютър.  Благодаря и за снимките!  bouquet

# 736
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
tblagoeva , а аз от двата  проекта харесвам повече стария, с леки промени, които бих направила. На този не ми харесва допълнителната площ за коридор, прекалено ми е дълъг, и това, че към двора се излиза само от спалнята (ние лятото постоянно сме на двора и непрекъснато се влиза и излиза, според мен е добре да се избере най-късия и пряк път). И мястото за трапезарията ми се вижда тясно, но това си е от моя гледна точка, с маса метър на два сме Simple Smile  А фасадата на стария не беше ли различна, с едни извити тераски, или се бъркам с друг проект?

И още нещо - тази веранда на първия етаж ми се струва безмислена. За какво е всъщност?( а двора на север ли е или на запад?)

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 11:00 от Ljuboznatelna

# 737
  • Мнения: 411
И на мен ми се иска лятото да съм на верандата, но към почти сигурна ,че в близките 20 г. няма да ми се случи.През лятото използвам само пералня,баня и легло WinkРаботата ми е такава,че работя целодневно от май до средата на октомври.
И аз си мислех за изход към задния двор, но спалнята ме бърка, а аз държа да я има и долу.
Двора е достатъчно голям и отпред ,а за веранда с цветя съм си мечтала винаги.Така поне лицето ще ми е красиво.
Предния двор е на югоизток ,а задния северозапад - май  Confused
На мен мястото на трапезната маса ми се вижда нормално- 250 см не е малко място.

# 738
  • София
  • Мнения: 35 098
Заповядайте в новата тема

# 739
  • Мнения: 4 239
lariva, tblagoeva, може ли линкчета и паролки, че имам нужда от наваксване в темата  Simple Smile 
                                 bouquet

# 740
  • софия
  • Мнения: 4 985
lariva, tblagoeva, може ли линкчета и паролки, че имам нужда от наваксване в темата  Simple Smile 
                                 bouquet
тетке, бягай в новата тема от линка по-горе Party

# 741
  • Мнения: 227
Този линк води към стара тема

Общи условия

Активация на акаунт