Зимни якета?

  • 14 767
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 44 084
е то девойка на 13 според мен вече си има малко или много оформен вкус и вече мама не избира дрехите кой знае колко. И сигурно може да те убеди колко е прекрасно маратонки на официална рокля, щото не знам коя си актриса примерно така ходи Wink(нещо срещано в последно време между другото)
Иначе разбира се мн е различно при бебета, малки деца, по-големи ученици и т.н.
(в ншата градина без яке и грейка не можеше, защото при всяка възможност си ги извеждаха)

# 121
  • Мнения: 9 990
абе на 13 да ме убеждава-ц, не става.На 18 да стане и да излезне от къщата-тогава.... Sunglasses Wink

# 122
  • sofia
  • Мнения: 693
Тя самата тема е много безсмислена.Всеки се съобразява с нуждите на детето си и възможностите си, защо е нужно да си ги мериме.

# 123
  • Мнения: 8 891
Тя самата тема е много безсмислена.Всеки се съобразява с нуждите на детето си и възможностите си, защо е нужно да си ги мериме.
Голяма част от темите са точно за мерене! Laughing

# 124
  • София
  • Мнения: 44 084
е темата има смисъл, ако е пусната от някой, който за първи път посреща зима с детето си и се чуди, колко якета ще са му нужни за сезона Wink

# 125
  • Мнения: 9 990
абсолютно.И като си пише всеки според персоналната нужда на собственото дете-както стана ясно и с огромна разлика във възрастта-се получава неразбиране.

# 126
  • sofia
  • Мнения: 693
 Grinningда поговориме и за обувките, а?

# 127
  • София
  • Мнения: 44 084
там същата работа, като с якетата, какво да ги говорим Simple Smile

# 128
  • sofia
  • Мнения: 693
Шегувам се,че сега ще почне едно изброяване на марки и поводи...

# 129
  • Мнения: 37
Тя самата тема е много безсмислена.Всеки се съобразява с нуждите на детето си и възможностите си, защо е нужно да си ги мериме.

Nelsi, след като смяташ темата за безсмислена, никой не те задължава да пишеш в нея.
Доколкото съм запозната, всеки има право да търси съвет във форума. Аз съм преценила, че тази тема ще бъде от полза за мен, а може би и за други майки, и затова съм я пуснала, а не "за да си ги мерим".

Ако някой иска да се кара с някого, "да си го мери", или да прави нещо друго - свободен е да го прави. Не съм подстрекавала никого, нито съм подклаждала спорове.

Ако някой се чувства засегнат от темата ми, информирайте модератора.

Приятна вечер!  Peace

# 130
  • Мнения: 794
Здравейте, тъй като темата е доста стара, а пък не намерих друга, да попитам тук. Къде има сега или сте взимали, или знаете, че ще намалят качествени зимни якета?

# 131
  • Мнения: 8 934
Уайкики. В момента има много намалени якета.

Общи условия

Активация на акаунт