Още месец-два остана, ЯНУАРИ ще съм мама! - 8

  • 35 001
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Здравейте и от мен  Hug


Да питам раждалите мами, как се чувствате сега повече ли се страхувате от първия път? Аз май се страхувам маааалко повече  Embarassed

Аз и преди го казах,че сега ме е много повече страх ,защото знам какво е Cry

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 118
Супер оформление,както винаги,браво Kosty  bouquet Опааа,ама аз съм и отговорник по Фейс-а  Grinning  atwork

# 18
  • Мнения: 3 020
Уф, всички ме разубеждавате... само сестра ми вика, че определено ще ми е по-спокойно с него.
Иначе и аз не съм по скъпите неща.
С каката си виках, че това е абсолютно ненужна вещ и че ще мога да я чуя и да си я нося с мен. Обаче..... един път така се задави, много се уплашихме и оттогава все "дежуряхме" до леглото й, ако не беше при нас. Редувахме се на вечеря с мъжът ми.  Или пък правя нещо и все ходех да я проверявам.
Все още съм навита, не знам....  Rolling Eyes
Определено обикновен не искам, само ако е видео, за да я виждам.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 30
Братовчедка ми ползваше такъв бейбифон, но не беше много доволна, защото обхвата не е много добър.. пращи... и иска много нагласяне ...

# 20
  • Мнения: 91
Много благодаря за новата тема ! Много е хубава .....

Очакваща, аз ти бях отговорила на питането , ама пак ще пиша. аз също мисля да си ползвам стария бебефон ( който и в момента си ползвам де ) макар , че Йони си е доста шумен. бях ти дала и идейка с камера и компютър .... но ако ти се дават парички за такъв бебефон - вземиси - няма да навреди ....до възможности си е ...

За водите - моите ми изтекоха точно след като бях ходила до тоалетна . текат си я ко и не може да ги объркаш с напишкване определено ..... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 020
velma, извинявай, наистина, че ти отговори преди това  Hug и по този повод исках да напиша /но съвсем забравих  Crazy/, че е вариант с камера и лаптоп, но камерата е пак скъпичка и няма да ни е удобно да местим лаптопа - каката е нет маниак, нищо, че е малка. Като види компютър и се лепва за него. Ще иска клипчета и т.н. и няма да можем да го ползваме по предназначение като "монитор" към камерата.

От самото раждане не ме е страх, стига всичко да е наред. Praynig

# 22
  • Мнения: 91
ааа и нашия е нет маниак .... и не знам как да го възпираме вее ,защото понякога се налага да го кротна на едно място ,за да сготвя,но той прекалява с гледането .....

# 23
  • Мнения: 496
Да питам раждалите мами, как се чувствате сега повече ли се страхувате от първия път? Аз май се страхувам маааалко повече  Embarassed

Аз пък точно обратното. Не се страхувам. Първият път го имаше страха от неизвестното, а сега знам какво предстои да се случи и не се шашкам допълнително. И не ми минават мисли от сорта "ами, ако стане еди какво си", защото няма смисъл. Вярвам, че всичко ще е наред.  Peace

Велма, Очакваща, аз от около 2 седмици й спрях всякакъв нет, филмчета и ТВ. Смятам, че има много положителна промяна, започна много повече да се заиграва сама и забрави зомбирането пред компа. Мисля да не се връщаме към вредните порядки...

# 24
  • Мнения: 3 020
ааа и нашия е нет маниак .... и не знам как да го възпираме вее ,защото понякога се налага да го кротна на едно място ,за да сготвя,но той прекалява с гледането .....

 Blush Blush Blush
Същата работа, а аз се притеснявах, че само ние сме така.

# 25
  • Мнения: 99
Айде и аз да се включа! Темичката е супер,мерси на Кости

За бебефона-нямах такъв с каката,но мисля да вземе някакъв обикновен сега,защото докато си играем и лудеем в другата стая,бебо да може да си поспива

# 26
  • Мнения: 91
Нашият се заиграва много добре сам.предпоита да излиза навън да играе и да кара колело,но когато сме вкъщи , а вече все по-есто се случва заради студеното време се налага да ги пускаме, защото му доскуава. а и от там доста неща е науил - най-вее да танцува .... хем не искам да стои толкова много , хем пък и уи разни неща , а аз имам време за къшна работа .... не знам

# 27
  • Мнения: 2
Ето е и мен в новата тема  Hug Кости както винаги е невероятна,браво на теб  smile3525 smile3501

На мен днес ми беше последния час в училището за бременни.И ни дадоха и подаръци,разбира се рекламни.И един диск,който ще го гледаме с мъжа ми.Диска е най-хубав,защото на него има,как се къпе,как се масажира и всичко друго за новороденото Simple Smile

А за имената,от 2 години на сам много от моите познати,които имат момичета си ги кръстиха с името Сиана,много е хубаво.Но аз например,бях казала че ако е момиче ще е Никол на баща ми.Но за сега сме решили да е Благовест,мъжа ми искаше Божидар,но на мен нещо не ми допада  Confused   

Лека вечер  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 166
Ето ме и мен в новата тема, Кости благодарности за хубавото оформление за сетен път. Кога ще успея да ви изчета, на знам   ooooh!
Аз имам въпрос, свързан с кърменето:

Трябва ли по някакъв начин да подготвяме гърдите си за кърмене от сега?
Чувала съм за "загрубяване" с кърпа, но май не е много препоръчително. Отделно четох за някакви кремове за подготовка на зърната за кърмене (без отмиване). Има ли нужда от тях и ако има, можете ли да препоръчате марка?
И един личен въпрос. От два дена ме боли зърното на едната гърда, което е и леко зачервено. Нормално ли е и има ли нещо, което да направя, за да намаля болката и това означава ли, че при кърмене ще се разранява лесно?

# 29
  • Мнения: 11
Да се запиша и аз в новата тема,прекрасно оформена както винаги newsm51
Много бързо напредвате с темите,едвам ви смогвам вече да ви чета...
За бебефона сигурно ще ми донесат такъв,но както някой каза препочитам шезлонга,за да е винаги при мен:)Утре съм на преглед най-накрая,нямам търпение вече да проведен вече разговора за плана за раждане,че ми се изчака чакалото Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт