Успешно "олежани" бебета - тема 4

  • 19 561
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 211
Момичета, къде се губите?  Искам да ви се оплача, че вчера си ударих главата с капака на една ракла и съм с леко комоцио  Cry !5 кг. талпа ме удари в главата. Имам голяма цицина точно до слепоочието и пак не се ударих лошо, защото можеше да стане голяма беля... Най-големият ми страх, беше да не загубя съзнание и да не стане нещо с детето, защото бях сама  newsm17 newsm17 newsm17 Извиках мъжо на спешно и след това леля ми дойде и отидохме на невролог да ме види, че бях с такъв световъртеж. Абе, голяма веселба си спретнах, няма що.

# 31
  • Мнения: 576
Фикси, точно така е. Обаче по-лошото е че има и дипломирани педиатри и то не възрастни хора, които я карат на общо основание и остарели похвати и теории. Хубаво че сме си разтропани майки и сме в час с всичко  Wink За кърмене и захранване се консултирам с Панчева, тя поне с това е на "ти" Wink А за нея педката ми дава направления и така  Peace

Абе Попс, де се скопоса, дето има една приказка гъз глава затрива  Joy Майтапа настрана, радвам се че си добре  Hug

# 32
  • Мнения: 57
Здравейте момичета да се запиша и аз при вас да ви следя и ще пиша когато имам време Simple Smile
Аз също се интересувам някои дали е варил анасон за колики и как го е приготвял? Какво давахте за коликите друго ? Simple Smile

# 33
  • Мнения: 576
Аз за коликите пробвах всички познати и непознати капки. При мен действаше Др Карп единствено Simple Smile
Много носене, гушкане и търпение  Grinning
А иначе на пактчето на анасона имаше упътване как се дава на кърмачета.

# 34
  • Мнения: 2 211
Здравейте момичета да се запиша и аз при вас да ви следя и ще пиша когато имам време Simple Smile
Аз също се интересувам някои дали е варил анасон за колики и как го е приготвял? Какво давахте за коликите друго ? Simple Smile

Мария само копър и анасон я оправяше. Аз бях направила един голям буркан, в който бях смесила 1 пакет копър и 1 пакет анасон. На пакета пише да се дават лъжички след ядене. Аз слагах на 200 мл вода една малка чаена лъжичка от микса. Изпиваше ми почти цялото шише за един ден. Подслаждах го малко. Ако не иска да ти го пие след ядене, давай го преди ядене като е гладна - пак действа.

# 35
  • Мнения: 513
Попс, добре че си извадила късмет Hug Аз съм същата беладжийка и все нещо се препъвам, удрям, абе мани Grinning Затова много внимавам като нося децата, че както съм вързана в ръцете да не стане някоя беля.
За коликите нищо не ни помогна, просто си отшумяха с времето

# 36
  • Мнения: 1 179
Привет момичета. Благодаря за темата Попс и се радвам, че си добре.  Hug Аз съм цар на тия работи, в банята няколко пъти съм падала на глава и два пъти с комоцио.
Аз да ви кажа, че се видях в приключние с тези адаптирани млека - едното го запече, от другото повръщаше, от трето се засилиха коликита. Направо ужас, но накрая от ровене и четене за отзиви взех Лактана, та поне му регулира стомахчето.  ooooh! Иначе борим колики и нощно време няма заспиване. И да ви питам - малкият дори след изписването от болница продължава да има сополи, но май са някъде навътре в нослето, защото с помпата нищо не мога да изкарам, а много му хърка нослето и понякога чак се събужда от това. Вие имали ли сте подобен проблем, че направо ми жал като го слушам?  Sad

# 37
  • Мнения: 4 766
Aera, най-добре пуснете една микробиология на носен секрет според мен.  Peace

Иначе - физиологичен разтвор и помпа - друго май няма какво да се направи.

# 38
  • Мнения: 2 211
И да ви питам - малкият дори след изписването от болница продължава да има сополи, но май са някъде навътре в нослето, защото с помпата нищо не мога да изкарам, а много му хърка нослето и понякога чак се събужда от това. Вие имали ли сте подобен проблем, че направо ми жал като го слушам?  Sad

Мария има заден ренит. Казват, че с времето, когато им се разширят нослетата се израства. Но понякога това хъркане сякаш имат хрема е от голямо малко езиче. При нас поне хъркането е от това. На мен УНГ-то ми ме предупреди да не прекалявам с аспиратора и водния разтвор. Не знам обаче при вас какво е точно положението. Педката погледна ли го?

# 39
  • Мнения: 355
Здравейте момичета днес ни биха ваксините,но моя герой ги понесе добре
Аера ние сме така с нослето отивай да вземат секрет да не сте и вие с някаква инфекция
И аз дърпам а неизлиза нищо а сумти все едно има една камара сополки
Попи радвам се че няма нищо сериозно оправяй се бързо

# 40
  • Мнения: 1 179
Ами в болницата като беше са му взимали секрет и казаха, че не се е изолирало нищо. А педиатърката не ми казва нищо освен да му слагам физиологичен разтвор, който явно не помага.  ooooh! Освен да търся специалист УНГ, макар че в неонатологията, където лежа би трябвало да са най-запознати.  Tired

# 41
  • Мнения: 57
Аера и ние сме така с нослето педиатъра ни каза също да избягвам много да ползвам помпата за нослето. Иначе ни каза да вземем КУИКС назален спрей и ако се наложи да пръскам с него и тогава с помпата за носле да изваждам секретите.

Попи благодаря ти ще пробвам да видим как ще и подейства Simple Smile)))

Мами ако някоя от вас е запланувала да купува нещо на бебчетата да знаете, че утре 23.11.12 във всички магазини на Хиполенд всички стоки налични в магазините ще са с -25% отстъпка Simple Smile)))
Аз мисля да го посетя утре Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 651
Попи, радвам се, че си се разминала с малка беля  Hug
Защо да не се полва помпичката? Ние изкарахме един вирус семейно преди вече три седмици, но и тримата имаме още по малко секрети в носа. И на малкия му ги вадя сутрин с физ разтвор и после с помпата. Иначе му хърка нослето.

# 43
  • Мнения: 2 211
Попи, радвам се, че си се разминала с малка беля  Hug
Защо да не се полва помпичката? Ние изкарахме един вирус семейно преди вече три седмици, но и тримата имаме още по малко секрети в носа. И на малкия му ги вадя сутрин с физ разтвор и после с помпата. Иначе му хърка нослето.

Стресира се лигавицата. Вие все пак сте били грипосани и ако има много сополи, сигурно се налага. Но когато става въпрос за хрема, която не е следствие на вирус, не е желателно. Аз откакто спрях да ползвам аспиратора и разредих ползването на разтвор, на Мария нослето и мина.

Момичета, голям тюфлек съм  newsm45 newsm45  направо баба Цоцолана. Спуках се от глад и не мога да мръдна нито един кг надолу. Направо ме наляга депресия вече. Една приятелка ми похвали 90 дневната диета и ще се записвам там да смъквам дупарата, че не мога да се гледам и нищо не ми става  smile3514

# 44
  • Мнения: 4 766
Момичета, голям тюфлек съм  newsm45 newsm45  направо баба Цоцолана. Спуках се от глад и не мога да мръдна нито един кг надолу. Направо ме наляга депресия вече. Една приятелка ми похвали 90 дневната диета и ще се записвам там да смъквам дупарата, че не мога да се гледам и нищо не ми става  smile3514

Ох, не ми напомняй. Аз - с оправданието, че кърмя - съм станала по-дебела, отколкото бях като бременна. Sad Трагедия! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт