Бебеправене тема 20 - В зимните студени дни, действаме усилено за две черти!

  • 16 954
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 630
Дани- аз днес не съм била вкъщи и не правих тест за О, но док каза, че съм в О и днес е подходящо да се обичаме...иначе аз съм на 24,а милото е на 27!

мерси,че се интересуваш...

Саша- каква е тази киста? Ако си имала съмнения за О , доктора ти ако е запознат с това, че бебеправите не би ли трябвало да ти даде зелена светлина???

# 646
  • Мнения: 1 152
Иве аз тогава мислех че О е минала, но тъй като ми закъсня се оказва че и О е била по късно от колкото мислех,тогава и болките в яйчниците съвпадат за О, док е запознат и каза само че кистата не пречела на бебеправенето и тва е ...имам чувството че и тоя док няма да го бъде ...
А на теб успех и бебеносна вечер ти пожелавам дано сгащите яйцето

# 647
  • Мнения: 1 056
Привет и от мен момичета, ох ще лудна остават 5 дни, до заветния ден на М - не чакам на 4ти иии вече скърцам със зъби, търся несъществуващи симпотми, тях ги няма ии ми докривява. Въпреки, че има и нещо друго, май започнах да се навядам тайно, че не се е случило. Както споделих съм с остър цистит вече 4-5 дни, пия мечо грозде и билкови таблетки. И друг път съм имала проблем, но спокойно съм пила антибиотик, сега не смея. Обаче положението става все по-зле и май от утре ще започна, разбира се съобразен с евентуална бременност. Все се надявах, че ще издържа до вторник да направя тест и да съм спокойна да си пия АБ, нооо не се издържа болките и дразненето вече стават доста по-сериозни и ако не взема мерки ще стане още по-зле. Това във връзка с тревогите, че си пийвате по чашка винце вечер. Не е проблем разбира се. Аз като помня с първото ми дете, не знаех че съм бременна, нямах никакви симптоми и съм живяла както обикновено, без да се ограничавам - пушех, пиех и тн. Чак ме хваща яд, че сега всичко е планирано и обмислено, то са витамини, ФК, не пуша, не пия и накрая пак проблем и ще се наложи да пия АБ. Откачам и започвам май да се надявам тайно този месец да сме пропуснали, да си изпия спокойно АБ, да се оправя и от другия месец с нови сили здрава и по-спокойна, ноо то това е Божа работа. Хайде не остана за всички, които не чакат около 4-5 декември, следваща тема да е пълна с положителни тестове. Прегръдки, спокойна и много обичлива вечер от мен.

# 648
  • Мнения: 630
Мерси мила, дано е такава за всички нас...но пак не разбрах каква е тази киста?  Къде ходиш на док, от София ли си?
 вие покрай тази предполагаема О работихте ли си? Twisted Evil

# 649
  • Мнения: 2 965
Саша, ако не ди доволна от лекаря го смени!  Peace
Принчипеса, вземи нещо съобразно с това , ако има бременност. Не се издържа така с тоя цистит. Дано бебо е станал все пак!  Hug
При мен втората черта не е като вчера и оня ден, по тъмничка е, но не са еднакви. Като ден 10-ти е, дано утре са еднакви вече!  Crazy

# 650
  • Мнения: 1 152
Иве от Хасково съм и тук за пореден път се убеждавам че няма много свестни доктори ...
Кистата е фоликулярна, а опити имахме когато мислех че е О а тя е била по късно а тогава нямахме
Дани сега тепърва ходих при този док защото ми го препоръчаха
Но нищо ще се надявам и аз на коледно чудо, просто се замислям какво става с мен ...

# 651
  • Мнения: 9
Принчипеса и аз имам чести проблеми с бъбреците, но до сега само веднъж съм пила антибиотик и то защото положение беше доста сериозно. Болките наистина са ужасни, но при мен минават ако си сгрея кръста и бъбреците и разбира се много течности.

# 652
  • София
  • Мнения: 8 131
Дани, Иве, къде сте цял ден девойки?
Саша, не попита ли повече за тази киста?
Принчипеса, стискам палци, а за цистита взимай мерки, че знам какво е.
Моят тест най-после е -. Дано е било нещо инцидентно. Мисля, че ако беше задържан фоликул щеше да продължава да е +.

# 653
  • Мнения: 1 056
@Daniella@ , тези два три дни само се ровя по цял ден в нета и чета, какво мога да пия и тн, разбира се и доктор ми е го е предписал, нооо тя докторицата е на мнение, да се види че има нещо пък тогава. Въпреки всичко е АБ, съобразен и разрешен да се пие при бременност, нооо хич не ми се иска. Все пак състоянието е ужасно, така че нямам избор.

# 654
  • Мнения: 630
Весе- аз бях по маникюри, боядисване, сешоар..че утре заминаваме, на 50год юбилей сме...а следобяда бях на док...времето отлетя ей така бързо

# 655
  • Мнения: 1 056
veseto87, много благодаря и аз стискам палци. Да знаеш от моята майка знам, че след такова неприятно развитие на нещата, както в твоя случай, след това се случва много бързо и всичко се развива нормално. Стискам палци да сте успели този месец, непрекъснато те чета, много си силна и позитивна и заслужаваш най-прекрасното коледно чудо. Това важи и за всички останали тук и съм сигурна, че всяка от вас този месец ще се радва само на хубави новини. Някак си времето е такова и обещава само празнично строение и страхотни подаръци под елхата. Моята мечта е да сложа малка кутийка с положителен тест под елхата да изненадам милото и да сбъдна най-голямата му мечта, нооо ще видим. Аз вярвам в коледните чудеса  Hug

# 656
  • София
  • Мнения: 8 131
Абе не съм толкова силна, ама се опитвам. Нямам друг избор. Благодаря за хубавите думи. 
Дано на всички ни се случи Чудото.

Утре ще направя темичката.  Hug

# 657
  • Мнения: 1 152
Весе аз щях доста работи да питам ама докато съм на прегледа всичкоо ми отлита  от главата после се сещам за много неща ама е късно и така само се ядосвам  smile3511

# 658
  • Мнения: 1 056
Весе аз щях доста работи да питам ама докато съм на прегледа всичкоо ми отлита  от главата после се сещам за много неща ама е късно и така само се ядосвам  smile3511
и аз съм така, понякога си записвам по-важните неща, понякога звъня по телефона след прегледа, като се сетя какво съм искала да питам, а съм пропуснала. За щастие имам много мила и внимателна докторка, която обяснява всичко много любезно и не се дразни от глупави въпроси.

# 659
  • Марс
  • Мнения: 102
Ей момичета, страхотни сте! Чета ви тайничко винаги, когато имам възможност. Невероятна подкрепа оказвате на всички!
Дани, заедно сме в трепет и очакване на чудото!  Hug
Хубава вечер милички и скоро искам да Весето да ни създава други темички... в друга секция на форума... Simple Smile Бъдете живи и здрави! Дано чудото се случи при всички ни!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт