Юбилейна за ловците, сълзите и още нещо... The Vampire Diaries (с.4) тема 30

  • 20 051
  • 736
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 219
The Vampire Diaries

 


 


 


 

Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Катерина Греъм, Мат Дейвис, Кандис Акола, Сара Канинг, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето ѝ.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,тема 19 Тема 20  Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 219
Ха! Добре дошли!

Отговори на предишната анкета:


Да си остане ли Елена вампир или да се "излекува"?

Като вампир е по - готина. остава!    43 (30.7%)
Да се "излекува", та Брам Стокър да се обърне в гроба.    19 (13.6%)
И да остане, и да не остане вампир пак ще си гледам сериала пиейки бира.    26 (18.6%)
Да вземат да я утрепат, 'щото искам повече екранно време за Клаус.    26 (18.6%)
Изобщо не ми е интересна Елена. к'вото ще да прави.      24 (17.1%)
Не гледам Дневниците, само воайорствам в темата.    2 (1.4%)

Общ брой гласове: 114

Видно е, хубавата Елена печели с визията си на вампир. Ще ви питам пак след няколко теми... имам чевството, че съвсем скоро отговорите могат да се променят!

# 2
  • Мнения: 28
Vanya_I, защо ти е такова чувството? Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 581
Още не съм решила за анкетата, но сълзите...

# 4
  • София
  • Мнения: 6 219
Vanya_I, защо ти е такова чувството? Laughing

щот повече реве, отколкото да е гладна.



Нели, силно влизаш!

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О юбилейна тема  Tada Tada Tada Tada

Глас за:
Да живеят ловците, а с тях придошлия екшън.   
Всичко различно от любовния тъпоъгълник е добре дошло!   

# 6
  • Мнения: 26
Ооооо гласувах,че ловците само ме отклоняват....(или нещо такова беше  ooooh! ) ей,как съм почнала да забравям  Whistling Да живее Делена!  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 9 095
гласувах за тъпоъгълника и последната опция

# 8
  • Мнения: 74
Гласувах за Делена и че всичко различно от любовния триъгълник е добре дошло.

Ване, благодаря за новата тема   bouquet

# 9
  • Мнения: 292
Хоп и аз тук, да не ви изпусна ...
Ване, мерси за темичката   bouquet

На анкетата гласувах за 1 и 3 опция

# 10
  • Мнения: 90
Благодаря за новата тема   bouquet

# 11
  • UK
  • Мнения: 600
Да живее Делена! И чудесна тема Wink

# 12
  • Мнения: 9
Честит ни юбилей  newsm18

По едно гласче за :
 - Всичко различно от любовния тъпоъгълник е добре дошло!
 - Все още не знаем кой точно е "врагът". След почивката ще разберем.

Португалска снимка на трансформиралия се Клаус ( най-вероятно е колаж ,ама все пак .... )

# 13
  • Мнения: 3 736
Тъпоъгълникът вън! Така гласувах.  Mr. Green

# 14
  • sf
  • Мнения: 10 153
Гласувах " Все още не знаем кой точно е "врагът". След почивката ще разберем"
нещо тъпо почна да ми става  Rolling Eyes  най-интересно ми беше, когато дебнеха първородните.
Клаус  Heart Eyes чак ме хвана яд, как се бъзикаха с него в последната серия  Crazy
тайлър и Хейли все повече ме дразнят. За Бонка няма да говоря, с тоя кравешки поглед  Sick

Общи условия

Активация на акаунт