Веганството - да споделим опит - 11

  • 42 789
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 708
Забравих, че искам да попитам нещо. Търся една книга "Въведение в пермакултурата" и моля за съвет откъде да я купя. Изчерпана е на повечето места, където съм я търсила.
пробвала ли си дали оттук можеш да я свалиш?
интернет издание на в-к „Квантов преход”
Благодаря за линка   bouquet Не уточних обаче, че държа да я купя, защото искам да я подаря.

ЗаСлон, вече не мога да редактирам и трябва да остане за следващата тема. Не мога да намеря рецептата за тези сърмички от просо.

# 16
  • София
  • Мнения: 735
Запис да ви следя, макар да съм още далече от веганството..

Искам да ви попитам какво правите като сладки неща за Коледните празници? Има прекрасни рецепти от темата за Коледа, но в тях реално няма май нито една, дето да мога да префасонирам във веганска... Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 1 732
Malini ,
амарантовите сладки-бисквитки, за които от Щастливата научихме, са вълшебни!Вече 3 година ще ги правя. Пускала съм снимки и вариации на рецептата......
За Коледа правя също и тиквеник. Получава се невероятно сочен, ароматен и вкусен. Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 дек 2012, 17:48 от take a smile

# 18
  • Мнения: 405
Запис да ви следя. Hug
Тези дни си купих едно книжле с рецепти за вегански курабийки и съм очарована. http://www.amazon.de/gp/product/3843450560/ref=oh_details_o05_s00_i00
Утре мога да препиша някоя рецепта, ако има желаещи на пекат.

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте! Ще споделя това с вас, стори ми се много вдъхновяващо!!!
http://thevegantruth.blogspot.co.uk/2012/12/vegans-since-birth.html?m=1

# 20
  • Мнения: 1 732
Animil ,
здравей Simple Smile и благодаря за линка
направи ми впечатление, че се взимат добавки.

Да покажа и аз един материал.  Simple Smile Интервю с Вери Grinning
Може би някои от вас го знаят, оказа се, че аз чак сега научих за него.

# 21
  • Мнения: 1 708
take a smile, линкът не се отваря, защото сайтът е маркиран като рекламен спам, но нали става въпрос за svoizbor.com?

# 22
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Запис да ви следя. Hug
Тези дни си купих едно книжле с рецепти за вегански курабийки и съм очарована. http://www.amazon.de/gp/product/3843450560/ref=oh_details_o05_s00_i00
Утре мога да препиша някоя рецепта, ако има желаещи на пекат.

да, моля Hug
на мен би ми стигнало, ако снимаш рецептите, не ми трябва превод  Peace

# 23
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Момичета и аз при вас  Hug 
Чета ви от първата тема, но рядко пиша.

take a smile, и аз благодаря за линка към книгата. Много интересни неща открих на сайта.

# 24
  • Мнения: 1 732
take a smile, линкът не се отваря, защото сайтът е маркиран като рекламен спам, но нали става въпрос за svoizbor.com?
Да, точно за това интервю Simple Smile Жалко, че не се отваря. Може би по заглавието ще може да се извади директно през  Гугъл.
"Вера-променяйки себе си, променяме света. Открийте себе си и се обичайте!"

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 260
Аз да ви питам ( не се заяждам ) каква е идеята да си веган и как свиквате с това ....

# 26
  • Мнения: X
Аз да ви питам ( не се заяждам ) каква е идеята да си веган и как свиквате с това ....
Как свиква човек?
Когато една промяна е вътрешно осъзната, необходима, и стабилно мотивирана, лесно.
Явно аз съм била готова за това, защото за мен не беше и не е никакъв проблем отказването от месо и млечни.Не ми липсват, не ми се прияжда, не ме съблазняват.
А защо?
1.Заради насилието над животните
2.От здравословна гледна точка
3.Месото и млякото, продавани в магазинната мрежа, не са изобщо месо и мляко, а някакви .....отровни техни заместители
4.Консумацията на продаваните месо и млечни нанасят повече вреда на организма, отколкото полза

# 27
  • Мнения: 1 732
lesli ,
моят опит показва, че всеки има различни фактори-инициатори, довели го до веганство. Убеждение/потребност; мода; здравословни причини; наследственост и др.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 193
Мода? Наистина ли мислиш, че някой би го направил заради модата?  Shocked

# 29
  • Мнения: 5 713
Да покажа и аз един материал.  Simple Smile Интервю...
Simple Smile
Благодаря!  Hug
Тук дадох линк към него в края на миналата година:
http://www.recipemagician.com/top-recepti/chestita-nova-godina/

Мода? Наистина ли мислиш, че някой би го направил заради модата?  Shocked
Да, аз да; даже съм убедена 150%...наблюдения и разни други неща...Wink

Общи условия

Активация на акаунт