Коледни звънчета скоро ще се люшнат, а през МАРТ мама бебче ще си гушне. Тема №7

  • 29 225
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 843
Здравейте, момичета  Hug
Заглавието на темата ни е благодарение на Росаура   bouquet
И мен ме е налегнал коледния дух, вече украсих елхата  Mr. Green
Тия колички са ми много трудни за избор  ooooh!
Валевита, страхотна новина за брак   bouquet Поздравления  Hug
Днес пак има слънце, събота е, така че навън всички  Mr. Green  Hug

# 31
  • Мнения: 410
Хайде и аз да се запиша в новата темичка, макар че изобщо не се включвам често, дори бих казала че в последната май изобщо не съм се включвала  Rolling Eyes Нооо пък за сметка на това съм по редовна във ФБ Simple Smile
Гледам обсъждате колички, аз ще изчакам за сега защото така или иначе като се роди ще сме си вкъщи на първо време, но знам че на първо място трябва да е лека и маневрена, с мноооого издържливи гуми за нашите прекрасни пътища. Аз отдавна си мечтая нашата количка да е чисто бяла и даже си харесах една, но всички ме съветват да се откажа от тази идея, защото няма да е дълго време бяла  Simple Smile
Иначе нашия малък юнак си расте и все по-силно почва да ритка, особено вечер като заспя обича да ме буди, ама как да му се сърдя като толкова много си го обичам  Crazy
Хубав уикенд на всички от нас, макар че при нас е мъгливо и мисля че е време да се включвам по-често, а не само да броя дните до март месец  Mr. Green  Hug

# 32
  • Мнения: 0
Ееех, къде това слънце? При нас в Люлин е мъгла и студ  Confused
Борянка, да се оправяш бързо Simple Smile
Валевита, честито за новината, ние с милото днес правим половин година брак, на колкото почти е и бебчо  Heart Eyes
Аз съм официално 11-12 +, пак 4 кг за един месец. Как ги качвате по толкова малко незнам...
Сънувах си и преди много, и сега пак, не виждам промяна, освен че тази нощ се омъжих 3 пъти на сън... newsm78
За болнични и на мен не искат да ми дават без причина, затова януари ще си взема платената отпуска за 2013 г и приключвам.
Днес май ще се отдадем на пазаруване и кулинарстване, замислила съм няколко вкусни нещица.

И ние си имаме вече елхичка и снощи я украсихме, но ще ни трябат още играчки Simple Smile

# 33
  • Мнения: 367
Привет и от мен в новата темичка.Гледам за колички говорите аз съм си избрала тази - Britax B-Smart 4

ще я поръчам януари някъде за да дойде навреме.
Кошарка сгъваема ще купуваме,че догодина ще се местим и ще си имаме двуетажно легло,та няма смисъл отново от дървена кошара.
Валевита много хубава новина , приятна подготовка.

# 34
  • Мнения: 375
Деска, прекрасна коледна тема!  Hug

Крису, приятен уикенд  Simple Smile Много обичам Велинград  Heart Eyes Дано оправиш съня  Hug
Валевита, как няма да ти даде болничен? Може първо да си вземеш от личния лекар за 14 дни и после да ти го продължава АГ-то. Аз съм от както видях двете чертички, вярно е обаче, че съм рискова и проблемна. И май няма да ми стигнат дните до 45 дневния, а не искам да си пускам отпуска и не знам. Честито ви решение за брак  Grinning Много емоции ще имаш този месец!  Grinning
Вава, приятно украсяване  Simple Smile
Деска, Роса много сте пъргави с украсяването на елхите, аз мисля да украсяваме след Никулден или след това.   Grinning
За колички - гледам вашите като объл камък. Не знам какво искам и какво трябва да има количката. Не съм и гледала още, живот и здраве ще я купуваме като се роди бебка.
Сънувах си аз и преди да съм бременна и сега. Романи, филми всякакви, като цяло обаче много рядко сънувам кошмари. Да си кажа за кг +5 съм вече. Първите месеци отслабнах някъде с 2 кг, после качвах постепенно, но последния път качих 900 гр изведнъж. Доста ми се видяха, но засега са само в корема, всичко друго ми е по старо му.  Mr. Green Да се оплача лекичко - от 2-3 дни имам болки в кръста през деня от време на време. Вчера пих 2х1 Но Шпа и нямах проблем, чудя се дали е нормално? Да не са контракции? Док при последния преглед ми беше казал, че вече може да започна да усещам контракции до 10 на ден и кратки.
Приятен уикенд на всички  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 107
Деси, благодаря за темата. Супер е!
И аз мисля утре да украсявам, а другата седмица да почвам с подаръците.
На Коледа ще сме си със семейството във Варна, а за НГ в Брюксел при сестра ми.
Хубав ден!

# 36
  • Мнения: 0
Galeto.. като си станала, айде на лекция в Гранд Мол Варна, от 10 ч, Възстановяване след раждането Simple Smile


Еее жалко, изтървах и тази лекция. Аз въобще не знам къде какви лекции се провеждат, а ми се иска да посетя някоя.
За количките да кажа. Ние ще използваме от баткото - Bebecomfort. Има си и плюсове и минуси. Според мен е важно да е лека, особено ако нямате асансьор, да има багажник и летния кош да е достатъчно широк, тъй като тогава бебетата(след 5тия месец) вече искат повече пространство. Аз с килограмите бях +10на последния преглед, но самата бременност я започнах когато бях много отслабнала (43кг) и май сега си ги наваксах  Laughing, но не се притеснявам с баткото качих 17 и ги свалих много бързо и лесно. Хубав уикенд.

# 37
  • Мнения: 0
Привет момичета.Новата тема е супер.Коледното настроение вече се усеща.И аз днес украсих елхата,тази година доста от рано съм празнично настроена.Хубави колички сте си избрали.Аз май за момента съм се спряла на Hauck,но искам да изчакам,за да видя дали ще изкарат някой нов модел,пък може и от моето голямо суеверие да я купя след като родя.

Хубав и спокоен уикенд от мен Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 423
Привет, аз още се колебая коя количка искам, в крайна сметка останаха 4 варианта



# 39
  • София
  • Мнения: 193
Миме, на мен тази последната ми харесва най-много (на външен вид).

# 40
  • Мнения: 570
и аз при вас  Hug
че ви изпуснах  Blush

# 41
  • Мнения: 0
Ние направихме огрооомен пазар в Карфур  madnoel Имаше адски много хора, направо олеле! Щяхме да се изгубим с мъжа ми. Накупихме играчки за елхата и сега я довършихме и се отдаваме на кулинарстване  thumbsup

# 42
  • Варна
  • Мнения: 289
Cookie-Lover, все пак се организирах и дойдох с малко закъснение на лекцията в Гранд Мола. Благодаря ти за идеята, малко се разнообразих наистина, но не станах много информирана след лекцията освен един единствен извод, че със  Шуслерови соли всичко се лекува във следродовия период на всяка една родилка:))))). Но пък ми беше доста приятно да видя толкова много бременни мами на едно място, че някой даже и с мъжете си. Пак бих посетила с удоволствие. Така че ако някоя мама прочете за нещо подобно във Варна може да поства инфо, много е полезно.

# 43
  • Мнения: 0
Хубава темичка  Simple Smile People Santa

# 44
  • Мнения: 26
Привет и от мен на всички мами Simple Smile Да се запиша и аз в новата темичка-редовно четяща и малко по-рядко пишеща. Момичета тези два дни времето при нас е направо пролетно...възползвах се на мах.....дано и вие да сте си почивали.

Замислям се и аз за болничен заради студа който се задава. ЛЛ дава първите 14 дни а после може ли пак той или само Док?? Някъде бях чела , че за да ти дават постоянно трябва да лежиш и в болница или да вземеш 14 дни после 2 ходиш на бачкане и после пак така.....някоя от вас знае ли нещо подобно....Моята бременност за сега Слава Богу май е добре, като изключим спазмите, но за тях пия магнезии като повечето от вас.... та идеята ми е , че не се водя рискова...

Колкото до кг, аз стартирах сповечко, първите 4 месеца качих само 4 кг, но сег авече ми е тежко, хапвам доста , дори повече от половинката Simple Smile , най-интересното е , че аз винаги съм си похапвала предимно повече сладко-шоколад, а сега ми се яде и хапвам доста повече кисело и солено Simple Smile))

Спокойна вечер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт