CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема №28

  • 43 890
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 058
Аз имам и друг въпрос относно джобс.бг. Ако в самата обява не е упоменат крайния срок за кандидатстване, може ли да се види за какъв период е пусната обявата?
Т.е. колко време имам да се назландисвам и колебая  Mr. Green  Joy

# 31
  • Мнения: 1 446
Ами има дата на пускане. Обикновено са за около седмица. Иначе поне аз не виждам дата...

# 32
  • Мнения: 713
Казано на чист бг Mr. Green, назлъндисването за мен е кауза пердута, защото след ден-два обявите почват да ми излизат "Изтекла" и дори не мога да видя за какво, аджеба, ставаше въпрос... Демек в jobs-а срокът на годност изфирясва бързо.

# 33
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Записвам се и аз да следя темата, защото ми помага да съм в час, че не се знае кога ще се наложи да търся работа  Wink
Успех на всички!

# 34
  • Мнения: 3 372
Тази обява изглежда добре за някой с английски и немски http://www.jobs.bg/f1678174

# 35
  • Мнения: X
Аз лично съм чувала от двама различни работодателя, че си изтриват обявите още вечерта, след като са ги пуснали или на другия ден, тъй като са получили стотици CV-та и повече не им трябвали.....

# 36
  • Мнения: 471
Успех на всички ни!
Пробвах нещо-в последния един месец пусках CV без да има телефон за контакт,само и-мейл.Познайте колко работодатели ми писаха???Ха така,нито един.За две от позициите съм сигурна че минавам разбора и поне за първо интервю ставам,ама нъцки.Явно не им се занимава.

Ъ-ъ-ъъъъ, това с каква цел  newsm78? Естествено, че им е 1) по-лесно да се обадят и 2) сигурно, че още в момента ще направят обратна връзка, ще разберат доколко се интересуваш от дадената работа, че си прочела/приела поканата за интервю и т.н., няма смисъл да изброявам сега.

Ми скоро си говорехме с едни познати,твърдящи че в Бг вече не са с толкова назадничаво мислене и се свързвали с кандидати и по и-мейл.Не бях съгласна и затова.

# 37
  • София
  • Мнения: 38 476
Уф, днеска всички обяви са с немски! Close

А що се отнася до обявите в Джобс - ако отговаряте на изискванията, няма какво да се назлъндисвате - цъкате и това е. Пък ако ви се обадят, тогава ще му мислите.

# 38
  • Мнения: 397
С мен два пъти се свързаха по имейл-друг е въпросът, че единия път беше за да ми откажат работата, другият път беше някакво пълно фиаско, с правописни грешки и т.н-коментирах го в предишната тема.
Та-телефона си е телефон.

# 39
  • Мнения: 1 446
Цитат
Ежедневна Работа със соцялните мрежи


Всички търсят немски,аз съм полудяла,по цял ден мисля за нови методи как да намеря хора, които НЕ си търсят работа.........

По мейл аз се свързвам ако ми е спешна позицията.

# 40
  • София
  • Мнения: 180
И аз при вас. Пожелавам късмет на всички!
Вече над половин година си търся работа, а до момента са ме извикали на две интервюта.

# 41
  • Мнения: 418
Цитат
Ежедневна Работа със соцялните мрежи


Всички търсят немски,аз съм полудяла,по цял ден мисля за нови методи как да намеря хора, които НЕ си търсят работа.........

По мейл аз се свързвам ако ми е спешна позицията.


Изчакай малко догодина малката дъщеря завършва немската гимназия, голямата ще е с малко дете ма какво пък и тя е с перфектен немски Simple Smile))
Добре съм ги ориентирала децата Wink точно това най много се харчи сега  Joy Joy Joy

Яд ме е че аз не го записах това като бях на тяхната възраст  Peace

# 42
  • Мнения: 34
Дали след месец-два-три пак ще се търсят хора с немски  Laughing Че аз навремето (преди 3-4 години), бая си го шпрехах, ама съм го забравила до степен "едвам свързвам две изречения", но речников запас от думи и изрази имам, та се чудя дали да не си го опресня Simple Smile
Успех на всички момичета, дано намерим мечтаната работа Hug

# 43
  • Мнения: 1 125
Пробвах нещо-в последния един месец пусках CV без да има телефон за контакт,само и-мейл.Познайте колко работодатели ми писаха???

В последната фирма, в която работих, ЕДИНСТВЕНО по мейл се комуникираше - включително хигиенист и дърводелец са били назначавани след комуникация по мейл.

За шефката ми беше много важно всички да са грамотни, и да не попадат "чернокожи" - все пак фирмата беше МАЛКА (20 човека), на лошо място, средностатистически за Пловдив заплати които не се изплащат редовно - та често се търсеше персонал...

# 44
  • Мнения: 87
ЕЕЕ, супер нова тема, нова година..............и нова работа-а дона ама на дали.
Все се мъча да си мисля положително и да съм позитивна, но не се получава. Подсъзнателно е иначе. Но няма да се откажа докато не се махна от там. Но искам да е по-бързо, че вече на издържам това е година и три месеца и в скоро време ще имам нужда от психологическа помощ, но няма пари.

Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт