Balea, Alverde, Catrice, Essence - 8 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 55 664
  • 693
  •   1
Отговори
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
                                Добре дошли в новата тема !


     


Сайт на българското ДМ на Бг  Сайт на Катрис на Английски  Сайт на Есенс на Бг   Сайт на немското ДМ  на немски  Сайт на Лили на Бг   Сайт на Катрис на бг




тема 1  тема 2  тема 3  тема 4   тема 5  тема 6  тема 7

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 21:28 от nasito8988

# 1
  • Мнения: 2 689
Хоп! Втора!  newsm44
Да не е само запис. Препоръчайте ми спирала на Essence  Praynig

# 2
# 3
  • Мнения: 5 616
  bouquet Вече ще ви следя редовно.
Sladkishi, мултифункционалната. Взех си я по препоръка в темата за спиралите и станах фен на марката. Simple Smile
Аз имам тази, която е с розово, а има една с жълто за опушен грим, която била още по-добра.

# 4
  • София
  • Мнения: 980
мерси за темичката
скоро няма ли да има нещо ново от Катрис и Есенс

# 5
  • Мнения: 2
 Hug да се похваля с едно подаръче https://www.google.bg/search?hl=bg&tbo=d&tbm=isch&tb … .html%3B530%3B465  Mr. Green като цяло съм доволна от кремчето

# 6
  • Мнения: 2
 bouquet Вече ще ви следя редовно.
Sladkishi, мултифункционалната. Взех си я по препоръка в темата за спиралите и станах фен на марката. Simple Smile
Аз имам тази, която е с розово, а има една с жълто за опушен грим, която била още по-добра.

аз използвам зелената и съм много доволна, но съм я купувала отдавна и не знам дали още ги има

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Аз харесвам тази:

Мултифункционалните не съм ги използвала, но мисля скоро да си взема да пробвам някоя.

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Взех си този руж на Алверде (все още не съм го пробвала обаче):

И съм в очакване на пролетните колекции.  Blush

# 9
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Бубс , мерси за сайта сложих го и него в първия пост

# 10
  • Мнения: 532
Мерси за темичката  bouquet

Бъни, Hug Ще ги пробвам, аз много харесвам маслото с мандарина, дано и душгела е с подобен аромат Praynig

# 11
  • Мнения: 2 689
kati_v , ~*~..Pink..~*~ , ❇Sisi_91❇ ,  благодаря ви момичета. Още утре ще отида до ДМ да си взема някоя от двете.   bouquet

# 12
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
аз ще си повторя въпроса от миналата тема....някой пробвал ли е спиралите на Алверде ,придават ли обем  ?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Според тази информацията, която има в Гугъл, това би трябвало да е пролетната колекция

http://www.essence.eu/index.php?id=2319&L=0

# 14
  • Мнения: 646
Някой ме питаше в предишната тема за аромата на душ гела Sweet Wonderland - нямам забележки, освен в трайността; явно тази серия е супер нетрайна, щото и дезодорантът е същата илюзия - аха да ти замирише и той изветрял.
Има някаква лека ацетонност в миризмата, ама и тя е нетрайна, та не е болка за умиране. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт