Диетата на д-р Ким Протасов

  • 43 504
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 63
Добро утро момичета  newsm51

Мила_  Hug, много се радвам, че отново се завърна  Heart Eyes

ronic_st, чакаме те при нас от понеделник   bouquet

Вчера изкарах на салати, варено яйце, кашкавал, моцарела и маслини. Днес все още не съм решила какво да ми е менюто, но ми се иска да хапна таратор за вечеря, освен салатата, разбира се  Laughing

Поздрави на всички и усмихнат ден  bouquet

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ,
От много време се чудех над тази диета дали да я започна или не.
Но ето ме тук с ден първи Simple Smile
Пожелавам успех на всички и нека бъдем позитино настоени за по-добър резултат. Simple Smile Whistling

# 47
  • Мнения: 63
И аз съм тук  Laughing

Навлязох в третата седмица...Диетата е страхотна. Не съм се мерила от известно време, но дрехите вече ми падат.

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте дами! Следя ви с интерес. Поздравления за резултатите! Обмислям да започна режима по някое време този месец. Някой знае ли как стоят нещата с авокадото? Много го обичам  и го добавям почти към всичко - яйца, салати и т.н. Някой го водят за плод, други за зеленчук, та се чудех. И другото което, лимони може ли да се използват като овкусители? Благодаря предварително!

# 49
  • Мнения: 63
Nanitas, здравей и добре дошла Hug  Heart Eyes

Нямам представа за авокадото - дано някой по-запознат ти отговори. Относно лимоните - от време на време си овкусявам салатите с лимон, а също добавям резен лимон във водата и мисля, че е ок.

До скоро   bouquet

# 50
  • Мнения: 61
Христос Воскресе  bouquet

Надявам се не сте прекалили с козунаците Simple Smile Имам няколко въпроса относно режима:
1. какво закусвате?
2. само сурови зеленчуци се консумират, нали?
3. как изчислявате количеството мазнини?
4. какви марки сирена и кашкавал хапвате?

Би било страхотно, ако споделите няколко дневни менюта, за да се ориентирам Simple Smile

Предварително ви благодаря Simple Smile

# 51
  • Мнения: 959
привет момичета, и а зот утре във вашите редици, че .....гледах снимките от Великден преди малко и ...направо ми се реве, но както и да е. Само да питам за през първата седмица на ден ли по 1 варено яйце и 3 ябълки, или това е приемът за цялата седмица?  Embarassed

# 52
  • Мнения: 61
Ice, поне от това което прочетох това е дневната доза. Тя е пожелателна, винаги мойе да я намалиш, ако яйцето ти идва в повече или 3 ябълки са ти много Simple Smile

Може би някой с повече опит ще даде разяснение Simple Smile

# 53
  • Мнения: 63
Христос Воскресе  bouquet

Надявам се не сте прекалили с козунаците Simple Smile Имам няколко въпроса относно режима:
1. какво закусвате?
2. само сурови зеленчуци се консумират, нали?
3. как изчислявате количеството мазнини?
4. какви марки сирена и кашкавал хапвате?

Би било страхотно, ако споделите няколко дневни менюта, за да се ориентирам Simple Smile

Предварително ви благодаря Simple Smile

Воистина Воскресе!   bouquet Hug Отговарям ти конкретно за това как минава диетата при мен:

1. В повечето случаи само фреш, но понякога хапвам сурови зеленчуци, сирене и/или кисело мляко, кашкавал или някаква пилешка шунка/филе, може 1 яйце или ябълка (зависи на коя седмица си ). Аз в момента започвам 4-та и е по-различно от първите 2 седмици.
2. Консумирам само сурови зеленчуци  bowuu
3. Не знам как да изчислявам количеството мазнини  Thinking - и аз това се чудя, тъй като навлизам в предпоследната седмица от режима. Ако някой знае нека пише Hug
4. Писала съм малко по-напред в темата - кашкавал "култура", "домлян", сирене light на маджаров, моцарела, извара, но похапвам и обикновени млечни продукти.
5. Ако искаш се върни по-напред, там съм писала всеки ден какво съм хапвала. От известно време не пиша, защото не ми остава почти никакво свободно време. Менюто ми за днес беше следното:  няколко парчета кашкавал, пуешка шунка, малко салата снежанка, салата от краставици и домати, няколко маслини, моцарела и пилешко филе.

ice ,  Hug

Да, на ден bouquet След 2-та седмица апетитът ми значително намаля и общо взето пропусках яйцето.

# 54
  • Мнения: 63
ronic_st,  Hug През първите 2 седмици можеш да похапваш таратор, различни салати от пресни зеленчуци - шопска, зеле с моркови, цвекло, зелена салата с репички, айсберг и др. Аз си правя салата снежанка от известно време, тъй като ми стана прекалено еднообразно менюто Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 959
ок, благодаря ви момичета, при резултат ще пиша  Hug

# 56
  • Мнения: 1
Христос Возкресе !
След празничното преяждане  Hug се включвам и аз. Днес ще заредя хладилника със зеленчуци и млечни продукти и утре почвам да слабея Praynig.. Успех на всички борещи се с килограмите.

# 57
  • Мнения: 63
Здравейте bouquet

На обяд хапнах доста, но беше режимно  Blush: таратор, зелена салата с краставици, домати, лук, репички, маслини, половин яйце и една пилешка пържола. За вечеря ще хапна малко моцарела с домати.

До скоро newsm51

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте,

От утре се включвам в редиците ви. В хладилника вече ме чака цяла зеленчукова градинка, както и половин кравеферма.

Искам само да попитам, понеже нещо не се ориентирам - колко точно мляко, сирене и други такива продукти може да се хапват на ден? Неограничено ми звучи прекалено хубаво  newsm78 Simple Smile

# 59
  • Мнения: 0
Христос Воскресе!
Предадох се по пазниците  Cry Cry От утре съм отново на диетата и с нея успоредно ще правя и упражненията на Джулиян Майкълс. Дано не се предам отново Sad Момичета споделете какво ви е дневното меню  Blush

Общи условия

Активация на акаунт