Диетата на д-р Ким Протасов

  • 43 505
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 63
Добро утро Hug Къде се изгубихте всички  Sad

Влизам само да пожелая успешен и слънчев ден   bouquet

Ще пиша късно вечерта.

# 31
  • Мнения: 13 833
Здравейте!

Тази диета сме я споменавали в една от темите във форума преди време, но нещо не се намериха ентусиасти за нея Simple Smile

Ето руския форум, някой се интересуваше http://www.myjane.ru/diets/diet/?id=22 Има доста подробности и уточнения.
 
Най-същественото - Ким Протасов е от Израел, затова под "сирене" се има предвид извара! Евентуално и безсолно прясно/котидж сирене. Вероятно и с обикновеното сирене и кашкавал пак ще се получи нелош резултат, но те са по-мазни и солени, с извара е по-добре!
Няма нужда от обезмаслено кис.мляко Simple Smile Най-масленото, знаете, е 4.5%, а той разрешава до 5%. Въобще, авторът е противник на обезмаслените продукти!
Добре е допълнително да се приемат витамини!
Калориите за деня не трябва да падат много. Придържайте се към 1200-1500!

Успех Peace

ПП. Сега може би наистина е най-подходящото време за тази диета. Вярно, при зеленчуците няма голям избор, но няма и вкусни, пресни и изкушаващи плодове, както през лятото и есента  Laughing

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 12:22 от птица

# 32
  • Мнения: 0
хайде да се отчета за 7дни -4кг. newsm44.Много съм щастлива.успех на всички диеутуващи Hug

# 33
  • Мнения: 63
Здравейте!

Тази диета сме я споменавали в една от темите във форума преди време, но нещо не се намериха ентусиасти за нея Simple Smile

Ето руския форум, някой се интересуваше http://www.myjane.ru/diets/diet/?id=22 Има доста подробности и уточнения.
 
Най-същественото - Ким Протасов е от Израел, затова под "сирене" се има предвид извара! Евентуално и безсолно прясно/котидж сирене. Вероятно и с обикновеното сирене и кашкавал пак ще се получи нелош резултат, но те са по-мазни и солени, с извара е по-добре!
Няма нужда от обезмаслено кис.мляко Simple Smile Най-масленото, знаете, е 4.5%, а той разрешава до 5%. Въобще, авторът е противник на обезмаслените продукти!
Добре е допълнително да се приемат витамини!
Калориите за деня не трябва да падат много. Придържайте се към 1200-1500!

Успех Peace

ПП. Сега може би наистина е най-подходящото време за тази диета. Вярно, при зеленчуците няма голям избор, но няма и вкусни, пресни и изкушаващи плодове, както през лятото и есента  Laughing
птица  Hug Много полезна информация! И аз мисля, че сега е много подходящо за този режим, а и не е от дългите диети Laughing

cvetkakv, поздравления  Heart Eyes  ти точно по схемата на режима ли се придържаш? Аз утре ще пиша резултати... bowuu

А ето и менюто от днес  chef: голяма салата цвекло и настърган морков, кашкавал, зелена салата за вечеря и отново кашкавал и малко кисело мляко.




# 34
  • Мнения: 0
стефи ям само кисело мляко около 200;300гр.,зелена салата и краставици.Кашкавал и сирене неям според мен те съдържат доста мазнини(много калории според мен).Ако ми се дояде сирене ям омезмаслена извара.И резултатът е налице продължавам,че има още 6;7 килца.

# 35
  • Мнения: X
........... ям само кисело мляко около 200;300гр.,зелена салата и краставици.Кашкавал и сирене неям според мен те съдържат доста мазнини(много калории според мен).Ако ми се дояде сирене ям омезмаслена извара.И резултатът е налице продължавам,че има още 6;7 килца.
Според мен, който и да кара една седмица само на кисело мляко и краставици, ще отслабне.
Но какво се случва после, когато върнете всички останали храни в менюто?
Защото няма как цял живот да се храни човек само с мляко и краставици.

# 36
  • Мнения: 0
Лично аз не се притеснявам от това.Била съм на кленов сироп по 7;8 дни и от сваленото съм връщала само по 1;1,5кг. като съм си яла всичко кашкавал,манджи и т.н..А мисля,че човек като приключи със диетата не е необходимо още на сдващият ден да нападне дюнерите ,пиците ,баничките,хляба и т.н.

# 37
  • Мнения: 63
Привет, привет Hug

От началото на режима до днес - -2.8 кг, много съм щастлива. До края на диетата си мисля, че ще се освободя от излишните 6,7 килограма. Много съм доволна и още веднъж благодарности на Mila_ за темата  bouquet Hug
Отчет за вчера: зелена салата, кашкавал, моцарела, кисело мляко и шопска салата за целия ден.
Меню за днес: до момента съм на половин кофичка кисело мляко, голяма салата айсберг с домати, маслини и настърган кашкавал.
По-късно пак ще пиша  newsm51

# 38
  • Мнения: 63
стефи ям само кисело мляко около 200;300гр.,зелена салата и краставици.Кашкавал и сирене неям според мен те съдържат доста мазнини(много калории според мен).Ако ми се дояде сирене ям омезмаслена извара.И резултатът е налице продължавам,че има още 6;7 килца.
cvetkakv, благодаря за отговора Flowers Bouquet

# 39
  • Мнения: 63
Добро утро Hug

Вчера вечерях с 2 домата с моцарела и няколко маслини.

Менюто за обяд ще е таратор и шопска салата. За вечеря все още не съм решила.

Хубав и режимен неделен ден на всички диетуващи newsm51

# 40
  • Мнения: 63
Надявам се, че не останах сама в темата  Rolling Eyes

Днес ми е 10-ти ден от диетата и отново е режимен: салата зеле с моркови, маслини и кашквал за обяд, а за вечеря - шопска салата, малко маслини и варено яйце.

  bouquet

# 41
  • Мнения: 61
Привет    bouquet
Поздрвления за успешния режимен ден!!! Би ли споделила впечатленията си от режима? Доволна ли си от резултатит

# 42
  • Мнения: 63
Здравей ronic_st  Hug
Доволна съм, даже много. Обичам млечни продукти и това улеснява значително нещата при мен. Освен обезмаслени млечни продукти, ям и най-обикновени такива. Хапвам, когато изпитам глад - това също ми допада много.
 Имах нужда от отслабване, но не ми се захващаше с някаква дълга диета, а тази ми се струва идеална за постигане на добър резултат за кратко време. Да ти призная, откакто започнах режима, само 2 пъти се претеглих на кантара - в началото като стартирах, и след първата седмица. Приблизително 3 килограма отслабнах след първите седем дни. Следващото ми мерене ще е съботата, която предстои, но по дрехите също усещам голямо подобрение Laughing
Малко ми поомръзна храненето през първите 2 седмици и чакам с нетърпение 3-тата седмица  Laughing

Слънчев ден newsm51

# 43
  • Мнения: 61
Страхотен резултат, Стефи   bouquet
Пожелавам ти все така да сваляш Simple Smile

Сега съм на плодове и от понеделник започвам Simple Smile

Хубава вечер Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 223
добро утро,поздравления за резултатите!
аз бях прекъснала за малко и сега пак на линия:)
днес на марули и мляко Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт