Диетата на д-р Ким Протасов

  • 43 499
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Здравейте,момичета,и аз в отбора Hug.Днес ми е втори ден,имам за сваляне 10 кг,та така...Много хубава ,а и полезна става салатка от цвекло и морков.Може да се добавят няколко лъжици к.мляко, аз така я хапвам.Къде да я търся руската тема,може да кача някои рецепти.Лека вечер и диетична Twisted Evil!

# 16
  • Мнения: 37
Здравейте! От доста време знам за тази диета, но единственото нещо, което ме спира е процента масленост на млечните продукти - в частност сирене и кашкавал. С какви марки и модели се храните вие? За моцарелата прочетох в руския форум, че е ОК, но 14 дни на моцарела ще почна да давам мляко и аз! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 63
Здравейте момичета Hug Всъщност сега се замислих, четейки коментара на lunaticbaby -  Вие какъв кашкавал похапвате? Аз до момента изобщо не се бях замисляла и похапвах обикновен, не съм гледала процента масленост Rolling Eyes само за сиренето разбрах, че трябва да е нискомаслено и си купих едно сирене на Маджаров light.

# 18
  • Мнения: 223
Здравейте момичета Hug Всъщност сега се замислих, четейки коментара на lunaticbaby -  Вие какъв кашкавал похапвате? Аз до момента изобщо не се бях замисляла и похапвах обикновен, не съм гледала процента масленост Rolling Eyes само за сиренето разбрах, че трябва да е нискомаслено и си купих едно сирене на Маджаров light.

знам че има и кашкавал на тази фирма  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 2 045
запис,въпреки ,че не съм фенка на обезмаслените неща

# 20
  • Варна
  • Мнения: 34
Здравейте, от известно време търся своя нов режим за хранене. За мое съжаление съм ветеран в диетите, защото съм пробвала коя ли не. Много съм доволна от 90 дневната диета, но ми остават за сваляне още около 10кг., а организма ми вече е запомнил и не сваля повече с 90 дневната диета. В режима на Протасов ми харесват много няколко неща. Трите зелени ябълки - или това са плодовете сутрин, с които свикнах по време на 90 дневната, нискомаслените млека, които харесах от Дюканския си период и възможността да ядеш зеленчуци. Но трябва много внимателно да избера периода, когато да я направя. Може да се съчетае чудесно с правилата на почивката на 90 дневната. Но сега е пост и трябва да изчакам. А след това идват ягоди, череши, кайсии и .......   от които няма да мога, а и най-вече не искам да се лишавам от тях пет седмици. Но ще я запомня и есента или зимата обезателно ще опитам да се храня по тези правила.

Успех! Ще ви следя резултатите.

Има нискомаслени продукти - освен посочените на Маджаров мисля че имаше и на Бор - Чвор, но не помня кое сирене беше много солено. Има и нискомаслени крема сирена, изварата е с ниска масленост. Потърсете информация за нискомаслените млечни продукти във форума на Дюканките, там също се препоръчват нискомаслени продукти.

# 21
  • Мнения: 223
Привет дами   bouquet
Днес си взех обезмаслени кашкавал и сирене на "Култура",то само и това имаше в магазина който бях  Rolling Eyes

менюто за днес:
2 ябълки,1 кисело мляко,зелена салатка с краставици и малко лимонов сок и лъжица зехтин,салата цвекло с моркови и лимон с настърган кашкавал

С водата съм още малко скарана да е докарвам до 2 л но и това ще стане  Laughing
А кафето не мога да не го пия без захар,просто пия кафе само сутрин и мисля че едно захарче няма да навреди  Wink

# 22
  • Мнения: 63
Здравейте момичета Hug

Менюто за днес:
Голяма салата от червено цвекло и моркови, малко сирене, няколко маслини на обяд. Вечеря: зелена салата с няколко парчета обезмаслен кашкавал "Домлян" /такъв успях да намеря в магазина/. Приготвила съм 2 зелени ябълки, ако огладнея по-късно. Чувствам се много добре. Не пия почти никаква вода, но това ще бъде коригирано Embarassed Така съм от доста дълго време и все още ми е трудно да си изградя навик да пия вода ooooh!
Мила_  Heart Eyes аз също като теб пия кафето със захар, като слагам и мляко и не мисля, че е фатално Laughing

P.S Да си призная за утре не знам какво да хапвам. Най-вероятно ще бъде домати с моцарела и малко маслини.

Лека вечер от мен  Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 63
Здравейте! От доста време знам за тази диета, но единственото нещо, което ме спира е процента масленост на млечните продукти - в частност сирене и кашкавал. С какви марки и модели се храните вие? За моцарелата прочетох в руския форум, че е ОК, но 14 дни на моцарела ще почна да давам мляко и аз! Simple Smile
lunaticbaby Hug аз все още съм в процес на търсене на такива продукти, но мога да ти напиша с какво се храня в момента, тъй като това успях да намеря в кварталния магазин. Сиренето е light, на Маджаров, а кашкавалът - Домлян (нискомаслен).  Със сигурност има нискомалсени продукти и на други марки. Като имам повече свободно време, ще почета малко в темата за диетата на д-р Дюкан ( както ни посъветва Bianka B. Hug) и ще пиша в темата.

# 24
  • Мнения: 223
Добро утро  Peace
В момента ръфам парче кашкава; но нещо много мазно ми се струва а е на Бор-чвор :Култура с ниска масленост"  Rolling Eyes
надявам се да е по малко от 5%  Laughing после едно мляко....
За обяд салата от червено цвекло и може да настържа ябълка,а за вечеря зелена салата с таратор и варено яйце и за пред телевизора оставам пак ябълка  Grinning

# 25
  • Мнения: 0
здравейте аз за пореден ден съм на кисело мляко,краставички и зелена салатка много  ми е добре.Горкият ми стомах като знам колко храна поемашеее Weary сигурно сега ми е благодарен ,че му е лекичко.Хайде успешна диетична седмица от мен Hug

# 26
  • Мнения: 37
Момичета, благодаря за отговорите!   chef Ще се помотая още малко докато се ориентирам какво и как!

# 27
  • Мнения: 63
Привет Heart Eyes

За обяд хапнах нещо като шопска салата, само че с настърган кашкавал и известно количество маслини (ям от едни безсолни маслини). За вечеря хапнах малко повече млечни, отколкото зеленчуци - обезмаслен кашкавал, малко ементал, отново маслини и малко краставица. Ако огладнея по-късно, ще хапна малко кисело мляко или ябълки, или и двете Laughing
Отново осъзнавам, че не съм пила почти никаква вода през деня Rolling Eyes
За утре нямам идея какво ще хапвам, но със сигурност ще е режимно  chef

Лека вечер на всички и до утре  Hug

# 28
  • Мнения: 63
Забравих да Ви кажа, че в петък съм решила да се претегля на кантара  Sunglasses. В момента най-важното за мен е, че не съм вечно гладна, мога да си похапвам от режимните продукти, когато пожелая, не се чувствам отпаднала и по дрехите усещам, че има раздвижване в обиколките. Отсега мисля какво да предприема след като минат тези 5 седмици...Най-вероятно ще е 90 дневната диета.

# 29
  • Мнения: 63
Здравейте момичета Hug Къде сте Sad

Аз влизам да се отчета за днес.
Обяд: голяма салата цвекло с моркови, маслини и няколко резенчета кашкавал (от по-големите резенчета Laughing).
Вечеря: голяма салата домати, краставици, няколко маслини, кашкавал и моцарела.

Продължавам смело напред Sunglasses

До скоро Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт