Мебели Виденов 2

  • 170 069
  • 797
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Егати нервите, егати разправиите....
            Сега  имате ли качествени маса и столове от Виденов? Или за сметка на тях ви направиха нестандартния шкаф /вместо да ви върнат парите/? 
           
За качество не мога да говоря, по принцип кухненската маса с 4-те стола от Виденов имат 2г гаранция,надявам се да изкарат. След като говорих с Г-н Желев, на следващия ден докараха масата със столовете и на място провериха облицовката на кожата,за да се знае,че вече няма да има проблеми. За връщане на парите този път изобщо не помислих, просто не можех повече да се занимавам с обикаляне, търсене и намиране на нещо подходящо за дома ни.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 367
Записвам се да ви следя. Поръчала съм този спален комплект http://videnov.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D … D1%82%D0%B8%D0%BD , очаквам го до 08.07, ще споделя мнение , дано нямаме ексцесии
Нашите мебели дойдоха, проблеми не сме имали. За цената, която сме платили съм доволна. Изглеждат добре, надявам се и да са здрави

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 723
Включвам се да споделя, че чакаме това + един ТВ шкаф и един нощен шкаф.

# 63
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 205
Включвам се да споделя, че чакаме това + един ТВ шкаф и един нощен шкаф.


Комплектът е хубав и ще ви хареса. Peace

Аз да кажа,че си поръчахме и скрина Офелия,та сега и него чакам. Поне да обзаведем изцяло стаята в един тон. Ще кача снимки на стаята след като сложим и него. Peace

# 64
  • Мнения: X
Получих този диван  хубав е,като на снимката,става за спане.

# 65
  • София
  • Мнения: 14 852
Колко време го чака? За Ксения съм се засилила, за края на август ми трябва и се чудя дали да го поръчвам вече.

# 66
  • София
  • Мнения: 167
yovanka,поръчай си, защото нашата поръчка още си я чакаме  вече 25 дни, беше за 02,07, пратиха смс за 09,07, днес още чакаме да звъннат

# 67
  • София
  • Мнения: 14 852
Мерси, ще действаме тогава.

# 68
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 205
Чак страхотни не знам,но пък за тази цена са си екстра.  Simple Smile

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 723
Нашите мебели дойдоха( с един ден закъснение) липсва ТВ шкафът ,но той поне не е спешен.
Утре ММ ще ги сглоби и ще споделя  Peace
Харесали сме и  това  ,но ще е по-нататък.
Чак страхотни не знам,но пък за тази цена са си екстра.  Simple Smile
Peace

# 70
  • Мнения: 4 159
пуснете малко снимки на сглобени мебели  Praynig
аз направих доста голяма поръчка за повечето стаи и я чакам към 1 август
само секция за хола не поръчах защото ми трябва малка до 2.40

# 71
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 205
Аз ще снимам мебелите в стаята,но чакам и един скрин. Утре ще постна сглобените мебели.Да ти кажа,нашите не се различават от снимките особено.Имаме гардероба "Офелия" и леглото "Ралица".Чакаме скрина "Офелия".  Peace

# 72
  • Мнения: 0
Малее, хора, като Ви случам ме хваща страх! С ММ поръчахме в събота спален комплект Катерина + матрак, оставихме 100лв капаро, но като ви слушам се чудя, дали да не изтегля и капарото и да търся спалня някъде другаде...ужас! всички ли са така недоволни ? аз си знаех, че не са качествени,  но чак пък толкова зле да  е положението....

# 73
  • Мнения: 3 982
Чак прекрасни не са, но за цената са ок. Само ме дразни чакането. Последно поръчвахме от тях маса. Пуснах поръчката на 03.06, масата си получих на 05.07, а уж срокът е 15 календарни дни за конкретната ("Дея"). Чак след една камара разговори си я получих, даже последния смс беше за 09.07, но им казах по телефона, че е безумно да мотаят една нищо и никаква маса месец и една седмица и ако не я доставят преди 9ти изобщо няма да я взема. Та след два дни въпросната маса дойде.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 723
Малее, хора, като Ви случам ме хваща страх! С ММ поръчахме в събота спален комплект Катерина + матрак, оставихме 100лв капаро, но като ви слушам се чудя, дали да не изтегля и капарото и да търся спалня някъде другаде...ужас! всички ли са така недоволни ? аз си знаех, че не са качествени,  но чак пък толкова зле да  е положението....
Повечето недоволство е заради чакането.......
Аз лично се насочих към Виденов заради цената ,но и доста познати ползват техни мебели.
Приятели имат техен диван от 5 г и не е мръднал(нееднократно съм посядвала в/у него,
а не искам да коментирам през какво е минал тоя диван с лудориите на децата  Wink )
Друга близка има обзаведена спалня изцяло от Виденов - трета година всичко е ОК.
Силно се надявам и ние да сме с късмет fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт