Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са температурите в Малта през май и става ли за плаж?
Къде е най-близкият пясъчен плаж до Сейнт Джулианс и как да стигна до там?
Какви са впечатленията от хотелите в Малта и кои са препоръчителните хотели там?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са температурите в Малта през май и става ли за плаж?
През май в Малта температурите обикновено варират от 18°C до 25°C, което го прави идеален за плажуване и крайбрежна почивка. Въпреки това, имайте предвид, че пясъкът на плажовете е по-скоро като камъчета; въпреки това има няколко пясъчни плажа, като този в Мелиеха, който се намира на около 20 км от Сейнт Джулианс.
-
Къде е най-близкият пясъчен плаж до Сейнт Джулианс и как да стигна до там?
-
Какви са впечатленията от хотелите в Малта и кои са препоръчителните хотели там?
Впечатленията от хотелите в Малта варират, като някои хора споделят положителни преживявания, като добро обслужване, чистота и вкусна храна. Други обаче се оплакват от неудовлетворително качество на храната и услугите, както и от проблеми с хигиената в стаите. За престой в Малта хотелът в Слим е силно препоръчителен поради близостта си до Валета и лесния достъп до градския транспорт. Освен това хотелът разполага с удобства като трансфер с ферибот за бързо пътуване до различни места на острова. Освен това използването на Airbnb се препоръчва за намиране на подходящ престой.
-
Кои са най-интересните забележителности в Малта, които трябва да посетите?
-
Какви са възможностите за транспорт в Малта и как се организират екскурзиите?
, ние тръгваме утре и съм направила една програма мах.
, съобразена с всичко, писано във форума, но на място винаги нещата са различни. Надявам се да успеем да видим възможно повече и да всичко да е наред. Аз се колебаех между градския транспорт и туристическите автобуси hop off-hop on, но май ще се спрем на вариант градски автобус. Интересува ме дали има дневна карта за автобусите, защото в сайта им не видях такава, а тук повечето пишат, че има.
Вие за колко дни бяхте, защо не сте успели да отидете до Гозо? Аз съм предвидила един за там, пък ще видим.
Плаща се на гише на самото летище и се качваш на таксито без да чакаш и без да обикаляш хотелите на другите.
Може би има и други варианти? Благодаря ви за подробната и полезна информация, която споделяте тук!