Отговори
# 15
  • Мнения: 2 052
Добро утро   food010
Лелее, Койчева, цели 8 зъба  Laughing Честита годишнина.
Искам вече и Ина да има зъби, от 2 дни е страшно мрънкало, нощем от 12 до 2 не спи, това вече 2 нощи така, сутрин се събужда в 6, искам да се наспяяяяя  #Cussing out Вчера дори навън мрънка, а тя никога не мрънка навън  ooooh!
За сиренето аз не посмях да го оставя във вода толкова дълго, мислих, че много бързо се разваля така  newsm78
Васето, и на мен ми се струва много далечно прохождането, въобще не ми се мисли за обувки  ooooh!
И малко да помрънкам  Blush
Скрит текст:
Пак сме с обрив. Гърба и гърдичките, отгоре до долу, цялата Sad Първо бяха само по гърба и реших, че е от топлото, гърба и е винаги мокър като заспи в количката ли в столчето за кола. Обаче се появиха и отпред и стана петънце до петънце. Нашия педиатър го няма и я водих при този, който го замества, е няма такъв доктор. Приличало му на АД, но можело и от топлото да е, не знае човека. Изпрати ни на дерматолог. Тази, при която ходихме за АД не беше на смяна и ходихме при някаква друга. Каза, че е от топлото. Е айде кажете ми тогава как може да ми изпише кортикостероиден крем за 6 дни, капки Фенистил за алергии и някакъв спрей Джин Джира, не съм го чела за какво е. Като видях какво ми изписа пак я попитах от топлото ли е, тя каза да, от топлото е  ooooh! Не и ги купих, в петък сме на консултация и ще видя и нашия док какво ще каже. Дано да и мине до тогава де  Confused

# 16
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Добро утро банда  Hug

Койчева, честита годишнина! На много хубава дата сте се взели, моят татко днес има РД, да ми е жив и здрав още 100 години  Heart Eyes

Дафи, дано минава този обрив! Какви са тия доктори, дето не знаят какво и защо изписват  #Cussing out Според мен ти си познаваш дететнцето и щом си решила да не ги купуваш тези неща, така е правилно  Hug

ЛИно, за сандалките Найк- ортопедът каза това, което и ти - те не са ЗА прохождане, а След като проходи. Понеже ставаше дума, че пазели пръстите, а той каза, че пръстите са в опасност  Laughing като хукнат да бягат, а не като прохождат и ги държим за ръцете  Peace

За забелването, оная вечер като прочетох, че Еличка ще ходят на хирург, пак откачих и взех да чета и препрочетох ето тази тема! Който има желание да я прочете, кратка е1 Т а прочетох я и пак се убедих че бях взела правилното решение да не пипам т.е. да не дърпам насилствено! Продължавам само да отварям леко и да мия, туй то!

Аз реших да си направя подарък за РД на тати и след малко отивам на масж  Laughing

# 17
  • Мнения: 251
Добро утро,лейдис  Hug
Калка,кофти за концерта Hug Аз тази сутрин ще друсам телеса на зумба  smile3535  261uu
Сами,да ти е жив и здрав татито  Hug Приятен масаж  Mr. Green
Койчева,честита годишнина  Heart Eyes
Дафи,как добре те разбирам  ooooh! Рош започна много да се поти и целият гръб в ситни пъпки ooooh! ooooh! ooooh! Сега вече поотминаха,ама ми писна честно Crossing Arms
Би би,бързо да се оправяте  Hug Къш къш,болести newsm28 newsm75
Бютка,благодаря за отговора  Hug И аз смятам да му дам да ръфа,че милият му капят лиги като седи и ни гледа ние като ядем  Blush

Отивам да се приготвям за друс друс  Mr. Green До после  smile3534 smile3534 smile3534

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Запис и от мен Simple Smile
Койчева,
Честита годишнина, още много такива да празнувате Hug  bouquet
За липите - ами от известно време като вървя по улиците нещо ме пръска, първо мислех, че е от климатици, но пък си викам кви са тез климатици, толкова да кондензират отсега. После ми направиха впечатление колите, по Македония паркирали под липите, целите са омазани в нещо лепкаво, мътно и гадно. И си викам тез хора не си ли мият колите. Асвалтът и той изглежда постоянно мокър. И като се загледах наскоро - листата гъмжат от гадини, просто гъмжат. Ужас, то няма и как да се пръска, как ще измират тез твари ooooh! Явно има голяма популация, представям си балконските ми цветя на какво ще заприличат скоро.
Биби,
бързо оздравявайте Hug
Лино,
обърни си внимание, и аз стигнах до АБ от неглижиране на неразположението, виках си ще ми мине като на кученце, да ама не Whistling
Дафи,
Джинджира Алба си купи спокойно, Бобо го мажем с него от бебе, то е спрейче против подсичане и кожни раздразнения за бебета. Бобо обаче изтърва неговия зад кошарата вчера и вече си няма Crossing Arms Трябва да купувам нов.
Калка,
не може малче без теб ли Hug Аз следобед съм на АГ и се чудя как ще ида, Бобо от няколко дни реве яко за мен. Най-много да ги оставя с баща му да се разхождат из двора и ако писне да се качат в чакалнята.
Сами,
ще изчета темата подробно, успокоих се и аз, че не греша като не действам драстично. ЧРД на татко ти   bouquet

# 19
  • Мнения: 5
Юхууууу, добро утро и от една драгалевска мушморона Hug
Честита годишнина, Койчева Hug Пожелавам ви да сте здрави и всеки ден да се заобичвате повече и повече Heart Eyes txtloves
Сами, честит рожден ден на татко ти. Да е здрав и много щастлив newsm59 А пък вие да го дарите с още внученца Laughing Добре ви се получават:)
Биби, бързо да се оправяш, мила, а дребчо да не се доразболява Praynig Hug
Месечинка и моите обувки за прохождане са на Капчица и съм супер доволна.Не мисля, че с ластик отзад и без пръсти е удачна идея за бебе, което се спъва непрекъснато и пада като талпа Peace Но това е мое мнение Blush
Мама на Рош, вземи ме с теб, обожавам зумбатааааааааааааа.Аман с тези пъпки и обриви..и моя май е пламнал..мисля си, че слънцезащитния май не му понесе, само той е нов Sad
Наскиторах се аз вчера в Южния, днес мъжото имало изненада за мен, да видим къде ще ме води. Ще чакам включване от желаещи за среща в понеделник с удобно за тях място ако вали и ако е не Peace
Целувам ви всичкиии и излизайте да се радвате на май последния засега хубав, слънчев ден Crazy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не мисля, че с ластик отзад и без пръсти е удачна идея за бебе, което се спъва непрекъснато и пада като талпа Peace
Е много ясно, по този въпрос едва ли някой е на друго мнение Simple Smile Такива на мен няма да са ми удобни, какво остава за прохождащо човече.
Борко отказа и попара. Лапна първата лъжичка, намръщи се, изплю я и започна да прави Брррррррррррр със супер възмутена физиономия.

# 21
  • Мнения: 2 052
Месечинке, Джин Джира пиритон спрей ни изписаха на нас. Една приятелка го има и днес ще ми го даде да пробвам как ще е с него. После ще видя как ще е и с Алба, гледам, че и двете съдържат цинк.
Ейй, тази попара все забравям да и направя да видя ще я яде ли. Днес ще и купя сирене и масло и ще пробвам утре. И кус кус не съм и правила още, а откога съм и го купила  Blush
Вие какви сухари ползвате? Тук в бебешките магазини масово се предлагат тези:
Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 27
Саманта, да ти е жив и здрав татито Hug
Благодаря момичета Hug за пожеланията!
Дафи, съжалявам за петънцата, дано се оправи и да разбереш от какво са Hug

Последна редакция: сб, 11 май 2013, 12:44 от s.koycheva

# 23
  • Мнения: 4 070
Охххх за какво ли се записвам като не пиша...Ама за Бютката  Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 27 524
Бютка,   bouquet

Ама за какво да се сърдя, просто видях за обувките и ми хрумнаха, заглавието си е супер, на Фери май беше  Hug

Мери Джейн, както каза някой в предната тема - уж никой нямаше да забелва, а то какво стана  Wink Ама в БГ е така, като има натиск и погрешно възприемане на нещата и всеки дудне от всички страни едно и също е много трудно да се върви срещу течението.  Simple Smile

Лино, върнах ги вече, няма проблем, те са от Германия  hahaha  Проблемът е да си намеря от магазините нещо, дето да ми хареса, много съм трудна на покупки  Rolling Eyes

Дафи, както описваш, не ми прилича да е от топлото.  Rolling Eyes Алергия е някаква според мен.
Сухари не ползвам. Ако се налага да сгъстявам нещо, слагам безмлечна каша от пшеница, спелта, 7 зърна, ориз или подобна.

Сами, браво  Hug



# 25
  • Мнения: 10 883


Мери Джейн, както каза някой в предната тема - уж никой нямаше да забелва, а то какво стана  Wink Ама в БГ е така, като има натиск и погрешно възприемане на нещата и всеки дудне от всички страни едно и също е много трудно да се върви срещу течението.  Simple Smile
Да, бе, и аз бях останала с впечатление, че много малко родители от темата забелват, сега като чета, сме останали единици, които не пипат.

Аз пак не разбрала за какво Simple Smile

# 26
  • By the sea
  • Мнения: 127
Добър ден от една спала-недоспала smile3557 smile3537 Confounded Присъединяваме се към "новородените"...ег.ти Close ...и цял ден ще сме без вода... Close
Дафи, и Месечинката е писала, но кремчето е хубаво и безобидно според мен, не е лошо да си го имаш за всеки случай в аптечката за Ина Peace Дано да ви минават гадните обриви бързо Praynig
Слънчо, моцарелке,  Mr. Green и на вас Praynig Heart Eyes Рош Hug
Дафи, тези сухарчета са ок, мисля Simple Smile
Тайра, честито ви количка Simple Smile
Честита годишнина на Койчева  bouquet и Ч.Р.Д. на баща ти, Сами  bouquet

Миг невнимание и наш'та набарала един химикал и смуче ли, смуче Sick

# 27
  • Мнения: 10 883
Миг невнимание и наш'та набарала един химикал и смуче ли, смуче Sick
Маймунката и пише  Joy

# 28
  • By the sea
  • Мнения: 127
Миг невнимание и наш'та набарала един химикал и смуче ли, смуче Sick
Маймунката и пише  Joy
hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 482
Сами, точно затова човек не трябва да се доверява на форумите винаги, много объркващи мнения се пишат понякога. Аз не мога да си представя как ще се доверя на форума за нещо важно и после ако се окаже грешно какво правим? А и вече неведнъж писах, че забелването не се прави само в България  Laughing Може и да е правилно решението ти, но за твоето дете.  Hug
Дафи, аз съм взимала сухари на Хипп, ама не бяха по-различни от тези дето си показала. Същата фирма Пападопулос имат и ръжени, аз от тях взех последния път. http://bio.kasida.bg/pylnozyrnesti-suhari-ryjeni-160-gr-5-9684.html
Отивам да чистя и да си гледам разходките  Laughing

Последна редакция: сб, 11 май 2013, 13:11 от bi_bi

Общи условия

Активация на акаунт