Отговори
# 750
  • Мнения: 59
Какво е това чудо не знам, и Криси е от вчера с температура... засега нищо не правя, а тя не спира да мрънка и само иска да суче, но вече почнах да се притеснявам, че все по празници така става... не че за мен ще са празнични...  Rolling Eyes Sad
Коралче, Миланова, бързо оправяне на вас!  Hug Hug
Тайра, май и друг път съм казвала, че заради такива мами като теб ми се доработва, всичко ще ти продам  Crazy Mr. Green А този уолкър точно аз го имам и само прах му забърсвах, получих го за подарък, че даже сама си го харесах за Бобо, но той така е направен че реално място за крачетата на детето няма, като крачи се удря в него, и активностите са му малко, определено лъвчето на ФП е много по-добър избор.  Peace
Муки, няма да се даваш  Hug Hug

Нямам време за всички ви, прегръщам ви и се мятам в последните кашони, че утре вече ще спим другаде...
Hug Hug Hug

# 751
  • Мнения: 664
Отдавна се каня да питам и все забравям: вие знаете ли коя кръвна група са ви дребчовците? Защото аз не - никъде не пише, а като му взимаха кръв (естествено) забравих да помоля за проверка. Поне по това, което съм учила по биология излиза, че Неско може да е А или В (50/50). Аз съм АВ, а мъж ми 0 ...  newsm78

# 752
  • Мнения: 20
Отдавна се каня да питам и все забравям: вие знаете ли коя кръвна група са ви дребчовците? Защото аз не - никъде не пише, а като му взимаха кръв (естествено) забравих да помоля за проверка. Поне по това, което съм учила по биология излиза, че Неско може да е А или В (50/50). Аз съм АВ, а мъж ми 0 ...  newsm78

И двамата с Киро сме 0+  newsm78 При Блонди случая май беше същия,а Кам с различна група  newsm78 На Явор не съм му пускала изследване засега.

# 753
  • София
  • Мнения: 35
Елс мерси за инфото за уолкъра.Значи явно лъвчето ще взмеме,щом няма място за крачетата  Hug
Васето аз съм 0+,татито е А+,а малката и тя А+.Още в болницата разбрах коя кръвна група е.Пишеше го даже на експертизата .

# 754
  • Мнения: 10 882
Отдавна се каня да питам и все забравям: вие знаете ли коя кръвна група са ви дребчовците? Защото аз не - никъде не пише, а като му взимаха кръв (естествено) забравих да помоля за проверка. Поне по това, което съм учила по биология излиза, че Неско може да е А или В (50/50). Аз съм АВ, а мъж ми 0 ...  newsm78

И двамата с Киро сме 0+  newsm78 При Блонди случая май беше същия,а Кам с различна група  newsm78 На Явор не съм му пускала изследване засега.
Така е да. При две 0, няма как детето да е друга кръвна група.

Момичета, не давайте парчета сурова ябълка, защото е твърда. Минавайте я на пара.

# 755
  • Мнения: 2 052
Васето, и аз не зная Ина коя кръвна група е. Аз съм А+, а мъжа ми В+, но по биология хич ме няма  Mr. Green

# 756
  • Мнения: 10 882
Васето, и аз не зная Ина коя кръвна група е. Аз съм А+, а мъжа ми В+, но по биология хич ме няма  Mr. Green
Всичко може да е при вас, особено ако сред родителите ви има 0 Simple Smile

# 757
  • Мнения: 27 524
Ние сме с 0+, а Камелия е пак 0, но отрицателна  Simple Smile След раждането дават карта на бебето с групата и съпътстващите я подробности с другите букви - DddEee и от сорта. Васето, когато взимат кръв на Неско за нещо друго, можеш да си поискаш да ти дадат картонче и за групата  Simple Smile

# 758
  • Мнения: 20
Запомнила съм нещо значи.

# 759
  • Мнения: 27 524
Хайде в новата тема, че Бютката нещо я занЕмА  Hug

Общи условия

Активация на акаунт