Отговори
# 720
  • Мнения: 130
Привет и от мен  Hug Продължавам да съм зле, много отпаднала и се сдобих с раздираща кашлица. Не съм кашляла от детските си години, но подозирам, че е от сухия въздух у дома, понеже не съм излизала от неделя  Shocked Снощи в банята почувствах облекчение и се сетих колко пъти сте пепоръчвали при кашлица да се влезне в банята и да се подиша пара  ooooh!

Няма как да не честитя хубавата новина на Галка  Hug Най-сърдечно, Гале - лека бременност, кураж и не забравяй, че ти ще бъдеш генералът у дома, заслушила си си го  Hug И аз като трета дъщеря в семейството ще заложа на момиче Wink Нооо тати едно време са го скъсвали от бъзици  Laughing
Коралче, стискам ви палци. Обаче по-добре излишна хоспитализация, отколкото закъсняла. Стискай зъби и ще мине  Hug
Тайра, дадоха ни уокър, но засега го ползваме като играчка, макар и Явор да се изправя сам.
Ако се решиш да взимаш - ортопед ни препоръча този на Фишър Прайс с глава на лъвче отпред. За наш късмет този, който ни дадоха е точно той  Heart Eyes А ти какви "коланчета" имаш предвид, тези каиши за прохождане ли  newsm78
Инак вие за диети говорите, мен тази болест съвсем ме доошушка. Няма да ви казвам колко кила съм станала, до кажем, че се доближавам до габаритите на сушена скумрия. Една сива, оцъклена...
Муки, сестро, и аз не мога да си трая и играя роли, ама верно искарайте поне лятото. Зелено, прохлада, градина..., пък и точно си го пооправихте  ooooh!
И я да попитам този сминдух как и при какви симтоми го давате  Hug
Иии последно - Белверде, Тарантулке и ние сме беззъби, писна ми да се обяснявам на всеки който ме пита, ама как така и защо. Даже ми беше заявено, че е така, защото не съм давала кис. мляко и калции.
И май изпуснах най-важното за отчета - 9,250 (250) и 74,5 (2,5) от консултацията вчера  Blush

# 721
  • До морето
  • Мнения: 7 086
Блонди, отби се  Confused Не кърмя вече.

Имаме 4 твърди хранения + едно мляко вечер преди да заспи. Сутрин към 9  зърнена каша/ кус-кус с масло и сирене. На обяд зеленчуково/месно пюре. Към 16:00 яде плодово пюре. В 19:00 давам кашата Лека нощ (с лъжичка) и после около 20:30 точно преди да заспи давам млякото. Тука още се нагаждаме и не знам още колко точно изпива. Откакто не кърмя, вечер не се събужда, преди задължително поне по веднъж ядеше. Сега му се събират почти 12 часа без храна, което на мен ми се струва много, ама той си спи. Възможно ли е това мляко така да го засища? Освен това забелязах, че откакто не кърмя, намали и количеството твърда храна, преди хапваше повече и с по- голям апетит. Сега яде (особено закуската я яде с 300 зора) по- малко, разсейва се, мята с ръце, плюе  Rolling Eyes От вчера започнах да правя пауза по 4 часа, така е по- сговорчив и излапва всичко. Иначе голямо кунене пада  ooooh! и аз супер се изнервям, хич не съм свикнала да ми отказва храна  Laughing

Белверде, ма аз на детето щях да качвам, не сватбарски  Laughing То от сватбата и без това са свалени на външната памет и нямам нито една на компа. Като заспи Самито (ако заспи  ooooh!) може да пробвам да кача нещо  Rolling Eyes Поканите са СТРАХОТНИ!!!! Сега, ако ми кажеш, че ти си ги правила и ще дойда да ти стисна лично ръката, а и да ти донеса снимки да направиш и нашите. Ние тези дни ще ходим да запазваме час в манастира и дотам, друго не съм измислила!

Муки, не знам какво да те посъветвам. Вие си знаете положението - как ще ви се отрази още едно местене? Ама пък ако така зле ви влияят на отношенията с ТМ, май по- добре на квартира, а? Старата квартира свободна ли е? Ние сега обмисляме вариантът евентуално Сами да ходи на ясла в Провадия, а ние да се изместим временно там и аз да пътувам за работа. Така ще е по- лесно, все ще има кой да го заведе и да го вземе, отделно, че яслата е 100 пъти по- хубава, познаваме лелките и съм по- склонна да си дам детето там. Но фактът, че ще сме врата до врата със свеки малко ме притеснява. Тя уж не е лоша, ама все пак  Rolling Eyes

Миланова, я не се халосвай (както казваше баба ми)  Wink Да се оправя Петьончето, пък тия кошмари хич не ги мисли  Hug

Васето, мерси, ама какво ми има на лентичката

На ноЙ - и аз се засмях!

# 722
  • Мнения: 10 900
Тефита, сминдухът се пие за повишаване на кърмата. Не е лечебен и се пие от мамите не от бебетата Simple Smile Надявам се скоро да си като нова.
Тайра, според мен е много рано за уокър, щом трудно се изправя Ема как ще бута уокър? Не знам, де, аз съм за плавното и ненасилвано от родителите пролазване, проходане и т.н.
Васе, чудни сте  Hug
Белверде, забравих, зеленеещите сандали са страхотни. И поканите  Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 35
Тефи ето такъв колан за прохождане сме взели на малката http://kasida.bg/jane-kolanche-za-prohojdane-94-9732.html Нарочно не искахме такива,където са само на гърдичките,понеже много неприятно се врязват под мишницата,а и ми се струва по-стабилен.
Иглуб изправя се трудно от мързел  Mr. Green Когато е навън няма никакви проблеми  Whistling

# 724
  • Мнения: 20
Тя свеката е голяма лисица и още не се е изказала,а и да се изкаже съм убедена,че привидно ще застане на моя страна /така прави тя/,ама после като остане с мъжа си и познайте дали не ме оплюва  Crazy
Белверде,това за цената на роклята ли да го е казала свеката?! Не,синът й!

То да беше зелено,да имаше градина....ама няма! Там е работата,че децата няма къде да играят защото всичко е в картофи! А все се бият в гърдите,че от тяхната къща по-голяма нямало,че по-широко нямало......как ли сме издържали в апартамента ooooh! Файда от широко и голямо!

# 725
  • Мнения: 27 524
...и се сетой колко пъти сте пепоръчвали при кашлица да се влезне в банята и да се бодиша парара  ooooh!

Мъж, ти нещо се опитваш да правиш конкуренция на Месечинката ми се струва. Справяш се повече от успешно  rotfImao rotfImao rotfImao

Белверде, ау, направо виртуално плакнах очи с твоя пост. Първата рокля супер ми хареса, втората не ми се отваря. Сандалите първите са супер, като изключим потресаващия ток, на който аз ще се претрепя на първата крачка  hahaha Обувките нещо не ме грабнаха, тези бежовите. Другите са хубави, но а злично не харесвам така да се прекъсва крака, тази част отгоре, ако се сещаш какво обяснявам  Blush Огърлицата е - уау  Shocked страхотна. Ще засенчиш булката и ще те намрази  Joy Heart Eyes

Тайра, взимай уокър, макар че внимавай да не се засилва прекалено, че ще тупне. Трябва да й е добре на височина и тогава няма проблеми  Peace

Диони, както искаш, няма правило да се дава всеки ден, но може спокойно. Бурканчето го дават след отваряне 24 часа. Държала съм и 48, но повече недей  Peace

Месечинке, не го насилвай, нали си го кърмиш, всичко е ок  Hug

Тарантулке, така става, полека лека отпадаме, но бойната дружина ще държим  Party

Бобърче, защо искаш да й махнеш единственото мляко?  newsm78 Колкото се може по-дълго е добре да го пие, до 3г е чудесно  Peace

Васето, аз се препъвам и с такива равни подметки, хич не мога да ходя на съвсем равно  Crazy Браво на Несторзиньо-Приказиньо  Hug

Тарантулке, допреди 3 дни пиеше нощем по 250, и денем веднъж по около 200, сега денем отказва изобщо, нощем пие по 70-80.  Tired Но иначе в 200мл й разтварям каша, 4 м.л. яде сутрин със зърнените, само към месото не й добавям.  Simple Smile

Сами,  Hug Hug Hug Ще премине да ти е мъчно  Heart Eyes  Има си много ползи и от новото положение, ще видиш  Hug
Щом си спи, не е гладен. Млякото засища, да, не чак за 12 часа, но просто вече растат и нямат нужда от толкова честоя дене  Simple Smile Камелия яде на 5, дори на 6 часа, но тя си иска и голямо количество - по 250гр поне, а вчера изяде 200 зеленчуци с месо и 200 плодово  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 130
Иглуб, мерси за сминдуха. Аз го свързах с температурата и неразположението на Мирая и от там го отнесох като лек за бебета Embarassed
Тайра, не е критика, ама тези колани вече ми идват излишни. То и уокърите, проходилките и всичко, но тези колани най-вече. Има една лекция в сайта Дечко, отдели и 35 минути, може и само със слушане  Hug
Блонди, аз поствам без да чете. После поправям  hahaha

# 727
  • Мнения: 664
Иглуб, Блонди, благодаря!
Сами, ми и аз така съм го написала! Rolling Eyes Имах предвид лентичката на Галка!  Peace

# 728
  • Мнения: 1 961
Морген,
Миши благодаря Hug
Коралче да се оправяте по-бързо Praynig И честита годишнина, много щастие ви желая
Белверде аз и преди бях писала, че за мен килограмите някак си не отговарят на памперсите. На мен и 4+ вече ми се струват малки. При всички положения обаче 5 не са му огромни, понеже в болницата като бяхме миналата седмица, бяха ми оставили 5-ца в стаята и са ок Peace
Месечинке на мен пък никога не са ми се застъпвали лентите, даже и като новородено. Да не ги стягаш много. Трябва да можеш да си пъхнеш двата пръста между памперса и телцето на Борко Hug Аз винаги пиша през АБВ-то, мъка си е, да Peace
Мама на Рош браво за килограмите. за един месец си е супер постижение. А каква ти беше диетата?
Моята измислена диета като на Фери върви с пълна пара. Но и аз си вечерям обилно, не мога да си легна несита Rolling Eyes
Това мойто пиле се скъса от сукане снощи ooooh! И за мое голямо учудване имах кърма, въпреки че не бях яла много през деня. Обаче взех да закусвам с един корнфлейкс, 95 процента пълнозърнест, има малко захар вътре, но заради кърмата се спрях на него.
Блонди супер заглавие
Количката Бугабу (не знаех, че Хайди Клум е била с такава) е супер и аз се чудех между нея и Хартан-а и се реших срещу Бугабу-то защото е за ниски майки. Аз не съм супер висока, 170, но ми идваше ниска като я бутах пробно Peace
Ехаа Галка вече си имаш лентичка Heart Eyes За кашите защо да е много. Аз давам следобяд в 16:30 каша с плод, но засега от готовите пюрета, а в 20:00 часа млечна каша. Лека нощ нас не ни държи сити до сутринта обаче Crossing Arms Аз обаче като трето ядене вместо закуска вкарах следобедна междинна, по немските шеми Peace Ако ти даваш твърда храна за закуска, тогава може би сте бъде множко Thinking
Шехина по темата Бебивита и Хип, бях писала на Бебевита. Ето им отговора
Sehr geehrte Frau ....

vielen Dank, dass Sie sich direkt an mich wenden.

Bebivita ist eine eigenständige Firma, deren Produkte zum Teil in den Produktionsstätten von HiPP hergestellt werden.

Die Bebivita Produkte haben Ihre eigenen Rezepturen. Sie enthalten konventionelle Zutaten aus Vertragsanbau, HiPP Produkte haben andere Rezepturen und sind in Bioqualität.

Ihnen wünsche ich weiterhin alles Gute.

Herzliche Grüße

Karin Baumgärtel

На кратко Бебевита е самостоятелна фирма, чийто продукти от части се произвеждат в заводите на Хип.
Аз и преди бях писала, че им ползват заводите, затова и от Хип отговарят, че Бебевита се произвеждат от Хип
Пилето ме мамосва с пълна сила, вече съм сигурна, че не е случайно Heart Eyes




# 729
  • Мнения: 2 052
Не съм чела последните 8 отговора, влизам с бърз въпрос към тези, които са правили бисквити.
Направих ги с овесени ядки, грис, настъргана ябълка, малко зехтин и малко вода. Отвътре станаха като тестени, едни жилави, предполагам заради ябълката, вашите така ли стават?  newsm78

# 730
  • Мнения: 1 961
Васето много си била хубава на сватбата. А за свекито, хайде признай си, че ти се искаше да я покажеш hahaha
Тарантулка забравих, благодаря, че питaш Hug Аз съм вече ок, но дребния все още е със сополи
Ауу Тайра за какво ти е този колан бе жена Crazy
Дафи моите винаги стават като сурови от вътре и аз се отказах да правя Peace
Още исках да пиша, но диването драпа по мен и ще вземе да изключи компютъра

# 731
  • София
  • Мнения: 35
Лино колана го ползвам,защото има моменти,когато не мога да я накарам да мирне и за 2 секунди и кръста ми отива на кино  Tired Тогава й слагам коланите,за да не се налага да се навеждам постоянно...Аз не виждам особена разлика между коланите,които й взехме и проходилата.И в двата случая когато иска си стъпва на собственото тегло и ходи,а когато я мързи се отпуска и това е...

# 732
  • Мнения: 2 052
И аз си мислих да взема такъв колан, точно такъв тип, който Тайра е показала. Защо сте против тях, то иначе без кръст ще остана  newsm78 Отивам да чета статията  Laughing

# 733
  • Мнения: 27 524
Криско навън го разхождахме чат-пат така, но той проходи чак на годинка и половина, тук беше над годинката вече  Simple Smile Не ни беше особено удобно обаче, с Камелия се съмнявам, че ще го ползвам.  Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 35
Блонди и на мен не ми е особено удобно с тези коланчета,дето взехме,но май на моменти е по-добре отколкото да ме боли кръста  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт