Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 29
Блонди, не знам защо така дантелената не се отваря, дава го рекламен спам, но редактирах таговете на едната ,че се бяха слели и вече са две Flutter Иначе и мен първата ми е фаворит, но много скъпа ми се вижда  Whistling
Сами, не - купени са, нямаше как да ги направя сама, нямам такава техника. Иначе всичко друго ще си изработя сама и ще го аранжирам, погледни що материал съм накупила - дизайнерски хартии, структурни и перлени картони, панделки с десен, камъни, перли, дизайнерски лепенки, пънч, декупажни лепила и няколко кутии, и сама ще си направя всичко. Как няма да дам 300-400лв.- http://www.lux-party.com/bg/shop/234.luks-komplekti-krashtene.html, сама ще си направя по-хубави дори Crossing Arms Та с това си уплътнявам малкото свободни минути и нямам много време за тук Blush Снимка и на малкия Сами ще се радвам да видя Hug
Васето, свеката ламбада ли танцува Crazy Ти си била много хубава булка Hug
Тефи, Явор е със страхотни мерки, а за зъбите - сигурно и ние затова нямаме, ама ние сме виновни - да лишаваме децата от толкова важни неща hahaha
И да се похваля, че и аз дадох малко био жълтък Crazy

# 736
  • Мнения: 27 524
Тайра, да, то това е целта им - да се избегне навеждането на родителя, обаче отмаляват ръцете  hahaha

Белверде, у вас е като арт-работилница  Hug На първия линк се отварят мнооого рокли в гугъл, пък другото не ми се отваря, пак не видях. Значи първата  Mr. Green колко струва?

# 737
  • Мнения: 98
Привет!
Коралче,честита годишнина!Дано бързо се оправи малчо и скоро да сте си вкъщи.
Дафи,аз не слагах плод в бисквитите,точно по рецептата ги правих и станаха много пръхкави и ронливи.
Васето,прекрасна булка си била Heart Eyes!
Месечинке,и аз така застъпвам лепките на Тожура,имам чувството,че ако не ги застъпя,ще е хлабав памперса и ще пропусне.
Сами,не се тревожи,Велито отдавна прави по 12 часови паузи с храненето,ама щом си спи,явно не е гладна.В началото и аз се притеснявах,ама щом си наддават нормално децата,значи всичко е наред.
Ние отдавна минахме на четирикратно хранене,има два месеца вече.АМ ядем само сутрин и то с голям зор,я изпие 150 мл,я не.Затова във всяка твърда храна прибавям АМ,даже май прекалявам,слагам по 4-5 лъжици във всичко.
Днес се засилих да дам жълтък,вчера ми донесоха пресни яйца,ама се замислих,че не са проверени за салмонела и се отказах.Блонди,ти купешки яйца ли даваш?
Вчера си направихме една хубава разходка до Балчик,много го харесвам това градче,особено сега,като е спокойно  и още не се е напълнило с туристи.Малечка се измори и й подейства чистия въздух и спа непробудно повече от четири часа,такова чудо не се е случвало досега.
И да ви питам нещо-вие ползвате ли някакви специални подложки на столчетата за кола,че нашето много спарва,много се поти Велито в него и ми се иска да взема нещо,ама не знам какво.

# 738
  • Мнения: 2 052
Белверде, от къде ги намери тези цени  ooooh! Ужас  #Crazy
И аз дадох вече жълтък.

Следващия път ще пробвам бисквитите без плод вътре, дано да се получат.
Ивка, и Ина много се спарва в столчето за кола, и в количката когато спи. Вечно е мокра, всеки ден я преобличам по центъра  ooooh!

Мислих си да излизаме към 14ч., то почна да гърми  #2gunfire

# 739
  • Мнения: 13
 Много благодаря, за сега нищо му няма, ходихме при лекаря, здрав каза че е..Ако и събота и неделя има пак температура ще му пускаме изследвания, но мисля че няма да има. Praynig Praynig

Блонди, мисля че е период, Петьо така правеше, сега като види млекото и трепери за него(да не се хваля че знае ли се), нищо по различно не правя от преди, ама ти си и намерила цаката, дето се вика, пак си приема детето АМ, хих.

 Тук доста духа, ние сега се прибрахме ако не вали следобед пак сме навън. Но е смотано времето Simple Smile

 

# 740
  • Мнения: 664
Много сте мили и ви благодаря!  Hug
Белверде, браво - само мога да предполагам какви красоти ще сътвориш!  Heart Eyes Май ламбада беше ...  hahaha
Еми и аз днес му постелих в количката една тънка памучна пеленка и една калъфка, не издържах - грозно или не - гърбът и главата му са нон-стоп мокри. Поне да му попиват потта ...  newsm78
И тук страшно много духа и още се колебая дали да излезем после ... Дано поутихне!  Praynig

# 741
  • Мнения: 27 524
Ивка, аз няма откъде да взема домашни. Има по фермите, купувала съм, но не съм уцелвала кой зане колко пресни, имат си дупка вътре  Crossing Arms Взимам пресни и био, наистина са пресни  Simple Smile Когато яйцето е твърдо сварено, измират евентуалните салмонелки, не се притеснявай. Аз лично съм пъзла по отношение обаче на домашни яйца, млека и млечни за бебетата  Rolling Eyes

За столчето - аз и затова държах да е Макси Кози и никакво друго, защото само те (поне тук) са изцяло от памучен плат. Криско беше със столче куче и беше ужас с това спарване, отврат направо  ooooh! Постели малко чаршафче или калъфка от възглавница, както казва Васето, стига да не пречи на коланите  Hug

Всъщност, ако бебето е от потливите или е голяма жега, то ще се поти и на памучен плат, та пак ще се налага нещо да се постеле  Simple Smile

Миланова  Hug

Аз на Камелия нищо не мога да дам да гризка или да дъвче, затова се отказах да пека бисквитки, не се дави, хапва парченца, но дам ли й в ръчичката нещо, тя винаги тъпче всичко в устата си. Одеве обърнала върху себе си панерката с филии хляб, те се посипали щедро около нея и върху проходилката и тя се усамотила в коридора и тъпче ли тъпче в устата си, а очите й така  Shocked  ooooh!

# 742
  • Мнения: 2 052
Одеве обърнала върху себе си панерката с филии хляб, те се посипали щедро около нея и върху проходилката и тя се усамотила в коридора и тъпче ли тъпче в устата си, а очите й така  Shocked  ooooh!
rotfImao rotfImao rotfImao

# 743
  • София
  • Мнения: 35
И при нас е много неприятно времето.Има вятър,всеки момент ще завали и ще си останем вкъщи.И без това след малко аз ще изчезвам да кормувам пак  Mr. Green
Блонди имаш си една хищна Ками  Mr. Green
Емма пък е една чистофайница...Ако види боклуче и почва да чисти,ако й дадеш мокра кърпичка започва да бърше с нея...Вчера й дадох краставица да си ръфа и една трохичка краставица е паднала на масичката й за хранене,тя заряза краставицата и започна да чопли тази ми ти трохичка и не може да я хване и ме гледа жално и я махнах и чак тогава продължи с краставицата  ooooh! В пясъчник като я сложих ръцете бяха вирнати като на малка фръцла и не иска да пипа пясъка  rotfImao Какво ще правим с тази чистница не знам...

# 744
  • Мнения: 2 052
Ехеее, Тайра, аз хич не си представям Ина в пясъчник. Тя ще го изяде  hahaha
Като отидем да пазаруваме и като я сложа на количката в Кауфланд и веднага почва да я ръфа  ooooh!
Аз днес се опитах да и дам парче ябълка, отдавна не бях, ами тя не знае, че това е за ядене, какво ли не я прави тази ябълка, чопли я с нокти, удря си я в главата, лапа я, но не гризе. Не че има с какво да гризе де, но това чене за какво и е  hahaha

# 745
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Да кажа първо за сминдуха,др Мхайлов съветва при температура 1ч.да се свари в 400 мл вода  за 5 мин.и да се дава на всеки 15 мин. по 1 ч.л. факт е че свали на Мирая Т за разлика от панадола  Peace Teffita има си цял форум в който майки дават и са доволни,но няма да му правя реклама тук.Ако не помогне то поне не вреди  Peace
Няма как да пропусна да поздравя Галка за прекрасната новина  Heart Eyes лека и безпроблемна бременност,сигурна съм ще се справите  Peace а и едно момченце за разнообразие  Crazy
Коралче съжалявам че се е наложило да влезнете в болница дано по-скоро се оправи малкото коралче  Heart Eyes Hugи да си отпразнувате подобаващо годишнината
Белверде със всичко което си показала съм сигурна че ще засенчих булката  Party А относно подготовката на кръщенето ти се възхищавам на желанието и умението да твориш подобни красоти   bouquet Аз с такъв ентусиазъм учих дизайн,а не притежавам и на половина от твоя нюх   bouquet
Миланова дано нямате повече Т  Sad и вие ....  Hug леле вятъра е ужасен аз ходих до личната да чуе Мирая и на връщане щеше да ни отнесе,умрях от страх да не хвръкне нещо и да не я удари  Sad
Мукиииии хич не ти е лесно... търпение и железни нерви,пий заебина и да не ти пука

# 746
  • Мнения: 258
tayra, благодаря за пояснението...но аз пак се лутам и не знам как да вляза по райони, че да си сложа кои градини са ми по приоритет...Младост 3 ми е района и блея и зяпам и хабер си нямам как се записва... ooooh!
за храненето да се изкажа и аз, макар че ние сме по-големички от всички бебоци тук, но то и преди 2 месеца беше на същата схема:
1. 07:30ч. -  събуждане и папане на АМ 175 мл
2. 10:30ч. - 11:00ч. - попара от детски сухар, безсолно масло и обезсолено сирене, заляти с вряла вода и пасирани, че нашата мома има само два зъба и не може да дъвчи  Wink
3. 13:30ч. - 14:00ч. - пюре с мръвка на Bebivita или Hipp, а ако някоя майка от градинката даде купони за държавната детска кухня става още по - добре обедното меню  Mr. Green
4. 16:30ч. - 17:00ч. - бисквитена каша на Слънчо или грис с мляко от кухнята
5. 20:00ч. - 20:30ч. - АМ - 210мл., стигали сме и до 240 мл., а снощи категорично го отказа и захвърли шишето на пода, а беше изпила само 60 мл.
Днеска сготвих пилешка супа(от филе), с морковченца, картофки и фиденце, сложих краве масло накрая и пасирах с малко сиренце за вкус. Heart Eyes

# 747
  • До морето
  • Мнения: 7 086


Аз днес се опитах да и дам парче ябълка, отдавна не бях, ами тя не знае, че това е за ядене, какво ли не я прави тази ябълка, чопли я с нокти, удря си я в главата, лапа я, но не гризе. Не че има с какво да гризе де, но това чене за какво и е  hahaha

Същата, ама съъъъъщата работа  Laughing Давах му бисквита, сухар, краставица, чбълка, круша, банан - не и не! Иначе всичко друго първо влиза в устата, но като му дам храна- не! Добре, че не практикувахме ЗВБ, че не знам какво щяхме да правим  Laughing

# 748
  • София
  • Мнения: 35
даниела ди щом Младост 3 си ти,значи трябва да влезеш в район Младост и оттам вече да гледаш коя детска градина се намира в Младост 3.Ето това е линка към Младост http://kg.sofia.bg/isodz/dz/by-region/15

# 749
  • София
  • Мнения: 29
Блонди, направо си я представих твоята щерка - като една малка кокошчица, но скрита Laughing За роклята - там пак я редактирах де, но и тази, но мисля че с нея колието ще е излишно, а аз си го искам Crossing Arms А първата е 350, а сандалите 233 Whistling За столчето - и ние сме с Макси кози, кошницата имаме де, но и тя адски спарва и главата му е вода Rolling Eyes А столчето на Cam също  Tired
Жени, мерси  Hug Чак нюх Blush, по-скоро ентусиазъм имам за сега, но ще видим, какво ще се получи накрая. Мирайка вече по-добре ли е?
Миланова, дано Петьо се оправя бързо Confused Hug
Ивка, по-често да я водите Велито на Балчик Wink И аз много го харесвам Flutter

Общи условия

Активация на акаунт