Отговори
# 60
  • Мнения: 6 735
И от мен само телеграфен запис, че нямам време за повече Crazy
Утре ще дописвам и отговарям, Блонди Heart Eyes

Лека вечер Hug

# 61
  • Мнения: 20
Здравейте,

Набързо записче в новата тема  Mr. Green Така снощи при нас пак рева, и какво да видим тази сутрин, избило съвсем малко второто долни зъбче  Mr. Green Ама много го мъчат милото  Sad

Дафи, и аз давам от тези сухари. Екстра са си и Дани си ги хапва без проблем.
Койчева, честита ти годишнина със закъснение и още много такива да празнувате.
Тайра, честита нова количка. Дано ти е по-лека и удобна от старата.
Блонди, много кофти за роклята и обувките. Върни ги и си купи някои на живо. Все ще си харесаш  Hug
Калка, кофти за Депеш  Sad Ние този път ще ги пропуснем. Вече ги гледахме първия път като идваха и наистина беше страхотно. Този път обаче малко по-сложно вече си имаме малко човече и малко повече трябва да е организацията, за да отидем. Нищо ще ги дочакаме за 3-тия път.
Ивка и ние сме вече на 4 пъти хапване. А жълтък дава ли ? Не съм давал кисело мляко, нито риба. До колкото знам май рибата по-добре към годинката. Аз още не съм давала меса телешко и агнешко. А също и зелен боб, чушки и разните там салати, домати, краставици. Май скоро ще им идва времето ??
Галка, за боба и лещата и аз се чудя ? Ама то няма такива пюрета нали  newsm78 Аз свинкото май ще дам след годинката.
Васето, Неси вече да не си мисли да ходи  Wink Много готина идея за пикника.
Бюти, Анди защо така плачка милото. Да не го боли нещо ?  newsm78 Или ако това е просто период, дано минава скоро. Трудно е с ревящо бебе да се чудиш какво да го правиш.
Еххее, Фери, ти от къде пък се сети сега пък за годжи бери. Направо ме утрепа с тая идея  Whistling Да си призная, че аз още не съм яла пък камо ли за бебчо.  Heart Eyes
Коралче, честита количка. Дано ви е удобно с нея  Hug
Сами, боже това за съседчето е ужасяващо  Cry  За Карп и аз го чета, но съм още съвсем в началото. Ще видя как ще стане, дано имат ефект съветите му.

Тая работа с пишките и при нас е до кривата круша. Отваряме, но още много слабо се подава. Не искам и да чувам за хирург. Виж идеята за детски урогол ми хареса повече, но определено ми се иска всичко да приключи до годинката, че да не разбира твърде много.

За обувките, вече тотално се обърках. Искам да взема сандалки за лятото, че да му е по-прохладно на крачетата.Тези, които намирам за сега са с твърда подметка, но не виждам смисъл да са толкова твръди, като той и без това няма да ходи с тях. За прохождането пък до колкото знам трябвва да обхващат глезена, че да не се криви крачето и пръстите май да са затворени. И излиза, че за прохождането трябва да е с по-затворени обувчици, а то точно Август в най-големите жеги. Ужас! Май ще взема да поръчам някои от интернет мекички поне да не е босо за сега мъничето, а за прохождането сигурно ще взема от К и К.

Утре дано е хубаво времето да сефтосаме плажа  Heart Eyes Ама за съжаление със старите бански, че днес си търсих, мерих, но така и не си харесах. май пак ще търся нещо подобно на стария - триъгълничета, че пробвах от тези, които са без връзки, стоят ужасно. Първо, че парчето плат е адски малко и второ още повече това оптически смалява бюста. Да не говорим, че не изобщо удобно. Поне намерих едно магазинче с ужасно много модели и разцветки, но бях с Дани и не успях да ги разгледам. Само им метнах едно око и май утре пак ще се върна там вече да пробвам и да си купя. За бански съм много капризна какво да правя  Mr. Green

Айде лека ви вечер.  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 35
Хелоууу и от мен  Party
Да се похвалим първо,че днес бяхме на контролен преглед и Емма си е вече съвсем здрава и спряха всички лекарства  Peace Скоро май и втори зъб ще има че вече прозира.Обаче първият й зъб е крив  newsm45 Ще е като баща си с криви зъби  Blush
Днес се разходихме с новата количка и се преродих.Малка,лека,още не мога да й свикна много,нищо че 6 месеца съм я ползвала всеки ден с другото дете...Емма също още не може да свикне и не можа да заспи в нея,но нищо,ще свикне  Mr. Green
Бюти период е това на малкия,сигурно и зъбки го мъчат и стават непоносими...Ние и на разходка си ревеме,но вече й свикнах на Емма.Ще му мине на пандичката.Между другото в едно магазинче при нас има страхотен комплект панда за лятото и после и в нета го видях  Heart Eyes
Ние пък попари изобщо не обичаме...Мръщи се,върти глава  не и не  Crossing Arms Вече дори спрях да й правя,може би по-натам пак  Crazy
Иначе не знам доколко е нормално,но Емма почти отказа млякото  ooooh! Само сутрин пие и то по не повече от 120-150мл.През останалото време е на твърда храна,дано не е вредно така,че няма как да я накарам да го пие.Май скоро и сутрешното изцяло ще го откаже.Иначе гледам следобедните закуски да са млечни,та да компенсирам поне малко от малко...
Аз боб,леща,свинско мисля да ги остава за след годинката.Виждат ми се малки за такива неща.
Иначе да се похваля,че от 3-4 дена Емма яде домашно готвени пюрета и си ги яде с кеф  Blush
Ами толкова запомних срам не срам...  Hug

# 63
  • Добрич
  • Мнения: 22
Тайра, тази количка наистина ли струва близо 500 лв? Че то един Макларън струва толкова.  Laughing Супер, че е здравичка вече Емма.  Simple Smile
Фери, аз не бих дала още годжи бери. За възрастен препоръчват не повече от 10-12 плодчета дневно, което ме навежда на мисълта, че не е добра идея да се яде безразборно, което пък ме кара да си мисля, че не е подходящо за бебета. Simple Smile
Блонди, я иди до Зара или до Масимо Дути и си вземи един хубав тоалет и чепик. Няма какво да ходиш да обикаляш.  Hug

И аз да помрънкам. Днес ми изпуши бушона пак. Камен се е научил да плюе сдъвкана  храна и го прави постоянно. По улиците, из къщи, на масата. Направо не издържах днес и го плеснах по дупето, след като изплю сдъвкана супа и започна да ми се хили насреща.
ММ пък и той претенция, не хареса постното ми ядене днес, та и на него 5 чинии му сервирах. Всички големи претенции станаха изведнъж. И като ги метнах по ред на номерата... Еее ми аз пък да не съм робинята Изаура.  #2gunfire

# 64
  • Мнения: 664
Бютка, може наистина да ти е дошло в повече заради това, че те е боляла главата.  Peace Дано се успокои сладката Пандичка!  Hug
Коралче, да разбирам ли, че вече правите опити за номер две?!  Embarassed
Тайра, а пробвала ли си ако намалиш количеството на твърдата храна? Другият вариант (поне според мен) е да слагаш АМ в пюретата и да й даваш млечни каши, което сигурно правиш, де ...  Peace
Марли, и на теб не ти е лесно!  Hug

# 65
  • Мнения: 41
Васето  newsm10

малчо се събуди за хапване, а пък аз не мога да заспя след това му будене Sad
Марли на мен пък не ми одобриха рулото стефани - месото не било достатъчно мазно, а аз руло стефани не ям   chef когато мм не ми хареса манджата, това ме демотивира да готвя за мнооого продължителен период, примерно за цялото лято Simple Smile))) ще си хапваме тараторец  Joy

# 66
  • Мнения: 2 052
Ина спа цяяла нощ, без да яде, събуди се чак в 5  hahaha И няма да суче ли, така беше умряла от глад, че изсука всичко и за още питаше  hahaha
Галка, и ние се кърмим по 3, най-много 4 пъти. И при нас става изведнъж. Отказа да суче след пюретата и това е, независимо какво количество съм и дала. Дори и да не е яла пюре, суче от едната гърда малко и не иска повече. Сега се кърмим вечер преди сън, веднъж през нощта и сутрин (понякога пак само от едната гърда). През останалото време от деня е много трудно да я излъжа, а ако успея, сукне 5-6 пъти и се отказва.
Месечинке, и Ина е на този етап. Като изляза от стаята и се почва "мааам, маам"  Heart Eyes
Бюти, за какви провали говориш, недей така. Явно е някакъв период, ще мине. Може зъби да го мъчат. Навън кротува ли? Ако навън му е добре, излизай сутрин и се прибирай вечер. В "нервните" ни дни при мен това е решението и само това помага.

Залавям се за домакинска работа, че в нас все едно бомба е паднала  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 41
Добро утро Simple Smile

пробвахме зърнените на плазмон, хапна си го, но май му бях направила твърде много и остана, така че намазах и аз и на мен също ми хареса Simple Smile)))
Пробвахме Plasmon Sabbiolina, дават го за над 4 месеца, но си е на частички, не е като каша и не правеше опити да го повръща - има светлина в тунела, че ще прояде и твърда храна Simple Smile)) и сиренце и масълце, мноооого вкусно Simple Smile

Гласувахте ли вече? Аз още не съм решила окончателно за кого ще гласувам Simple Smile Преди се чудех как така при положение че всичките ми познати и приятели не са гласували за Герб, Герб - печели, вчера разбрах как се случва този номер Wink Сега да видим кой ще спечели, и ако отново това е Герб - почвам да разглеждам картата на Европа за нова дестинация за живот  Joy Joy Joy

За Дюкан - знам че е гаден режимът, но само той ми действа бързо и ефикасно. Грешката която много хора допускат е да не пият вода, при мен това го няма - аз се наливам с вода денонощтно - от дете обожавам водата Wink преди няколко години с тази диета свалих доста много киограми и ги задържах докато спазвах режима, после се отпуснах, малко повече стрес на работа и нещата излязоха извън контрол, после бременността ми даде още няколко килца отгоре и те така Simple Smile Ще се пробвам, пък ако не стане - здраве да е Simple Smile

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 09:52 от Koralche_

# 68
  • Мнения: 251
Привееееееееетттт morning

Бютка,и аз не издържам психически и физически в много моменти #Shocked #Shocked #Shocked И аз съм си казвала-Боже,какви грехове изкупувам с такова мрънкащо бебе,особено като срещна някоя позната и тя се похвали със:заспиващо само бебе;бебе,което не се буди вечер от пеленаче;бебе,което седи кротко в количката Shocked  Shocked Shocked Shocked Ей тогава,признавам си,завиждам,и то не особено благородно Crossing ArmsНадявам се Анди да минава само през такъв период  Hug Hug Hug
Коралче,успех с диетата и с 2 черти  Heart Eyes
Марли,само така Peace за мятането имам предвид Hug Дано при Камен и това отмине Hug
Ааа,Фери,аз ММ го лекувам много бързо-само да каже нещо и веднага му предлагам да му прехвърлим майчинството и той да го гледа до 2 годинки  Laughing Laughing Laughing

Коралче,можеш ли да покажеш коя точно количка сте взели?

Аз съм много изнервена,всичко ме дразни Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Май трябва да увелича дозата на Заебина  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 41
Рош - ето тази http://www.valmax-bg.com/product/4525/2013-lorelli-bebeshka-koli … -green-pilot.html - но само количката - без останалите аксесоари Simple Smile

аз пък не завиждам на спящи и спокойни бебета Simple Smile моето бебе е най-най-най и не мога да си го представя и на грам да е различен Simple Smile))) но пък пу-пу не плаче без причина, но пък за сметка на това е хипер много подвижен Simple Smile не мога да седна да се храня или да пия кафе на заведение, ако той е буден - просто е мисията невъзможна Simple Smile

# 70
  • Мнения: 16
Добро утро момичета, то май вече към обед отива  Laughing

Бютка, за темичката   bouquet .

Май нещо критични дни има. Аз съм в отбора на Бюти и Марли, вчера се скарах със свекърва ми, после с брата на мъжа ми, после и с мъжа ми .... направо не мога да се позная  Thinking , накрая изпих една бира и света изглеждаше хубав  Joy .

Някой питаше за кисело мляко, аз давам на Марто, хапва с удоволствие. Адаптирано така и не пропи, в смисъл той пи един два пъти, но става на огромни червени петна, явно има непоносимост към някоя от съставките.

За кърменето, може да цока постоянно - преди, след хранене, през нощта се събужда по няколко пъти, как ще го отбивам не знам. Лошото е, че не пие никакви други течности.

Пишкитеееее... на Марто я почиствам до където се отваря и това е.

Блонди, дано успееш да си харесаш рокля и обувки.

Фери, какво е туй годжи бери  Embarassed .

Май толкоз запомних.

Сега съм в размисъл да гласувам ли и за кой? Много тъмна и непонятна ми е политиката  Embarassed .

Хубав ден и до след малко  newsm53 .

# 71
  • София
  • Мнения: 29
И аз да се запиша най-накрая.... Blush
Аз гласувах сутринта, разбира се - не за ГЕРБ Laughing
Миши, не се нервирай, излизай бързо от критичния период, сега на морето ще си починеш и заредиш с енергия Hug
Бюти, какви са тези работи, разбира се, че си супер майка, просто и Анди не е от най-лесните деца Hug
Марли, Коралче, не обръщайте внимание на претенциозните си мъже, свикнали сте си ги само с хубави и вкусни манджи май Wink Коралче, честито количка и успех с диетата и двете черти Hug Иначе и ние ядем същия кус-кус, но ..... пасиран  ooooh! Определено има по-голея успех от попарата Crossing Arms
Би-би, дано по-бързо оздравява Сашко Confused Hug
Сами, ужас за скрития текст Sad
Блонди, съжалявам за роклята и обувките   : Confused Съгласна съм ,че избора онлайн е по-голям, но отиваш в някой по-голям магазин и си пробваш на воля Hug
Фери, и аз не бих дала още Crazy
Тайра, честито количка и радвам се, че Емма е добре, а за зъба - може пък да се изправи Rolling Eyes

# 72
  • By the sea
  • Мнения: 127

особено като срещна някоя позната и тя се похвали със:заспиващо само бебе;бебе,което не се буди вечер от пеленаче;бебе,което седи кротко в количката Shocked  Shocked Shocked Shocked Ей тогава,признавам си,завиждам,и то не особено благородно Crossing Arms
Рош, лъжат, мамка им, лъжаааат Twisted Evil Joy Joy
Честно снощи ми идеше да се гръмна, казвам ти Tired Събуждане през 15 минути, буквално! Спали сме на пресекулки и дано  да е заради зъби, чееее #Cussing out

Белверде, как го пасираш кускуса newsm78 И аз съм го взела същия, а съвсем ситен ми се вижда на пръв поглед /но не съм го приготвяла още, де/ Thinking
Марли, добре си ги "излекувала" всички, ама ха!  Naughty
Бюти, чудя се пък дали не му идват много емоциите навън и после вкъщи да му избива newsm78 Ти си много социално и контактно същество, виждала съм го на снимки Анди все да хъркочи, но като е буден как се държи сред себеподобни? А може би както казват другите, не може да разбере какво да прави след като се изправи и се изнервя Confused Сигурна съм, че след известно време като попорасне, ще се кротне и ще бъде много спокойно детенце. Абе ти си страхотна майка, да си знаеш Hug Hug Hug Още преди да се роди Катето, свекитата все ми разправяха какво ревящо и вечно нервно бебе е бил ММ, ела го виж сега - душица Blush Simple Smile
Коралче, честито ви количка и  fingerscrossed

Ще гласуваме, разбира се, а след това се отдаваме на разходка и шопиииинг yesyes

# 73
  • Мнения: 1 961
Оффф влизам с мрънкане. Не съм ви прочела до край. Искарахме тежка нощ в болницата. Последния път беше на 6 месеца и не беше така трудно. Сега разбира всичко, дърпа тези кабели, пречиха му тръбите за носа, абе ужас. Пищяне през час, аз вдигнах температура през ноща, добре че имах парацетамол, успях да я сваля, но главата ми дрънчеше цяла вечер и рева му ми се забиваше като острие в главата. Накрая в 5 сутринта му махнаха кабелите, измих му косата от вазелина и заспахме до 7 когато чистачката реши че ще проверява дали сме още там #Cussing out Сега и двамата сме претрепани
Бюти аз и преди съм писала и при нас действа това. Децата обичат някакво повторение на нещата, да се случват определени неща по определен начин. Не знам как е при вас, но дребен много се разтройва и става непоносим ако не обядва по едно и също време, тоест между 12:30 и 13:30, ако не заспи до 14 за следобеден сън и тнт. Освен това се превъзбужда адски ако му се съберат много емоции, било то шумове навън или хора.  Не че аз всеки ден спазвам точния му режим, който той си направи, но ми излиза през не знам къде си, ако си правя моя план.
Хайде ние ще се гласим за следобедна дрямка, че главата ми дрънчииии

# 74
  • София
  • Мнения: 35
Привет привет  Flutter
Марли бертонито беше 500лв с 3те коша-зимен,летен и за колата+адапторите и чадърчето  Mr. Green Сегашната където ни я дадоха гледам около 160лв върви но е много готина и има огромен багажник  newsm44
Васето давам каши всеки ден,плодовите пюрета са задължително дуети,така че гледам максимално да давам млечни неща.Сега в зеленчуковите пюрета вече слагам сирене и така седи с 1 мляко.Тя изяжда около 140гр твърда храна на ядене.

Общи условия

Активация на акаунт