Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да използвате прахообразни хранителни оцветители?
Как да сглобя и нарежа многоетажна торта?
Как да използвате рингове и ютии в сладкарството?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да използвате прахообразни хранителни оцветители?
За да използвате прахообразни хранителни оцветители, първо ги разтворете в малко вода или безцветен алкохол, докато постигнете консистенция на каша. Тази смес се смесва със захарния сироп, като се внимава да не се прекалява с разбиването му. Важно е да разделите предварително захарния сироп и постепенно да добавите разтворените оцветители в малко количество течност, за да постигнете желаната консистенция.
-
Как да сглобя и нарежа многоетажна торта?
За да сглобите многоетажна торта, първо пригответе тортите за всеки слой, като всяка трябва да е върху собствена подложка. Намажете етажите с маслен крем и ги поставете в хладилник, за да стегнат. След това ги покрийте и отново ги поставете в хладилника. Между етажите нанесете спойка, като подредите слоевете заедно с подложките. Има два метода за рязане на многоетажна торта: директно рязане или разглобяване на отделните слоеве. Важно е да следвате правилните размери и да използвате подпори за стабилност.
-
Как да използвате рингове и ютии в сладкарството?
-
Как да направя крем брюле, който не се втвърдява правилно?
-
Как да създам море за торта?
А крема каккъв е?

Ей да не се разсърдите, аз просто вече съм редовна тук и съм голям фен на всичкииии, просто тези сърца на мен са ми хрумвали в момент на правене и ми се е искало да видя нещо подобно за този прекрасен празник на влюбените ( е то има и доста време де) понеже съм новак с полимерната глина си имат своите неточности


Бях решила да не я слагам и приготвих друга декорация,но момичетата си я харесаха(беше за едно моминско парти на приятелка) и в крайна сметка оставих фигурката.

