Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 132

  • 119 878
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 916
Здравейте,

И аз с въпрос - наближава РД на синковеца и ми е въпрос на чест да му направя тортата. За тази година иска торта Костенурки нинджа  Mr. Green Ще ми трябват бои разни и други сладкарски помощни средства... Откъде онлайн и с бърза доставка? Посъветвайте ме, моля...

# 736
  • Мнения: 1 965
Здравейте,

И аз с въпрос - наближава РД на синковеца и ми е въпрос на чест да му направя тортата. За тази година иска торта Костенурки нинджа  Mr. Green Ще ми трябват бои разни и други сладкарски помощни средства... Откъде онлайн и с бърза доставка? Посъветвайте ме, моля...
Има подробен списък на 1ва стр.

# 737
  • Мнения: 368
Здравейте,

И аз с въпрос - наближава РД на синковеца и ми е въпрос на чест да му направя тортата. За тази година иска торта Костенурки нинджа  Mr. Green Ще ми трябват бои разни и други сладкарски помощни средства... Откъде онлайн и с бърза доставка? Посъветвайте ме, моля...
Има подробен списък на 1ва стр.

И Гугъл. Пише се - "сладкарски принадлежности" и излизат поне 5 магазина онлайн

# 738
  • Мнения: 11
Благодаря, Ани! Simple Smile Много се старах за фигурката, но съсипах тортата, по-точно горния етаж, защото разточих тънко, а отдолу беше сметана...и...не ми се разправя. Не я снимах вкъщи, защото не исках да я сглобявам само за снимките и после да я разглобявам за пренасянето. Тук пуснах, но дъщеря ми се скара, че публикувам снимки на детето и я махнах. Гимнастичката също махнах, защото не е по правилата да пускам толкова снимки, а не съм наясно как ги правите като колаж повече на брой.
Ще ти я пратя на лични. Ама вече обещавам тържествено, че ще измазвам с маслен крем, въпреки, че не го разбивам добре и не съм му фен. Simple Smile

# 739
  • Мнения: 1 965
Хайде Дами, сбирайте такъмите и да се местим в
НОВАТА133 ТЕМА

# 740
  • Мнения: 411
Момичета ще правя фондана на Димитрана.Въпрос - не намерих глюкозен сироп.Вместо него ми дадоха Диабетичен заместител на мед,дали щеми свърши работа? newsm78

# 741
  • Мнения: 96
Момичета ще правя фондана на Димитрана.Въпрос - не намерих глюкозен сироп.Вместо него ми дадоха Диабетичен заместител на мед,дали щеми свърши работа? newsm78
Има нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=741094.0

Общи условия

Активация на акаунт