Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 132

  • 122 375
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Мишоче, благодаря ти за отговорът, но сега се оказа че освен че не мога да я измажа с маслен крем, трябва да търся и друга рецепта за фондан- без желатин. Моля някой ако знае някоя наистина успешна да сподели  Praynig Зна че има най различни в библиотеката, но личния опит си е личен опит, и въобще има ли някоя която да се получава добре за обличане
dimitrina73 много оригинални мъфини, супер идейка, браво
babybu поздравления за работата с шоколад, и микито ти е много сполучливо и изразително.

# 91
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 610
Дими страхотни мъфини - както винаги изобретателна!!!!  Hug

babybu много сладурски торти.

Mishoka току що ми поръчаха такива пилета за домашна употреба .... ти си виновна  Heart Eyes

Felina много чаровни къпкейкове и торта.

Мерси на всички за коментарите за бебешките ми торти ..

Стягате ли се за тортено предизвикателство  Wink

# 92
  • Мнения: 148
Ani D,страхотна тортичка си спретнала за съпруга,а и разрезаааа
Тортите за малките принцеси са върха,първата е много сладурска но момиченцето хич не ми прилича на бебе.Не знам но първата асоциация беше за Уилма от Флинстоун.
Втората също е супер,само тия зелени телчета на пеперудите не ми се връзват.
Фелина,страхотни  кексчета и торта.
Babybu,и двете тортички са супер и няма за какво да те ръфам освен непокритата  подложка разбира се.
Дими,много оригинална идея и страхотни кексчета.

Шеметче,аз ще пропусна предизвикателството явно и този път.

# 93
  • Мнения: 790
rocio аз прових фондана с бонбони маршмалоус през уикенда и останах страшно доволна,а за покриване е перфектен,защото ми стана много еластичен.А и на вкус е определено много по-добър от останалите,които съм пробвала.Има го в тортената библиотека,като аз добавих и малко масло.Единствения недостатък е че не става бял,поне бонбоните,които аз открих бяха шарени,ако намериш само бели няма да имаш проблем и с това.
Много благодаря за хубавите коментари за моите тортички.

# 94
  • Мнения: 97
rocio аз прових фондана с бонбони маршмалоус
Какви бонбони ползваш? и от къде Simple Smile Извинявам се от нахлуването, но определено бих го пробвала. Мислех да правя едни сладки за 1-ви юни и ми се струва, че с този фондан ще е по-вкусно Simple Smile

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
rocio аз прових фондана с бонбони маршмалоус
Какви бонбони ползваш? и от къде Simple Smile Извинявам се от нахлуването, но определено бих го пробвала. Мислех да правя едни сладки за 1-ви юни и ми се струва, че с този фондан ще е по-вкусно Simple Smile

В Карфур има голям пакет (тяхна марка), който е с бели и розови бонбони, а не със спирала от 3-4 цвята. Фондана с тях става страхотен.

# 96
  • Мнения: 97
rocio аз прових фондана с бонбони маршмалоус
Какви бонбони ползваш? и от къде Simple Smile Извинявам се от нахлуването, но определено бих го пробвала. Мислех да правя едни сладки за 1-ви юни и ми се струва, че с този фондан ще е по-вкусно Simple Smile
В Карфур има голям пакет (тяхна марка), който е с бели и розови бонбони, а не със спирала от 3-4 цвята. Фондана с тях става страхотен.
Благодаря, когато има време ще мина от там Simple Smile
А някой ще може ли да ми даде продуктовия каталог на Илчовски, че нещо не ми се отваря линка Sad Може и на лични Simple Smile

# 97
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 257
Момичета имам няколко въпроса ,ще съм ви много благодарна ако ми отговорите.Така:първо само да кажа,че съм аматьорка-любителка в правенето на торти,а не професионалиста като вас.Става въпрос за сватбена торта от 150 парчета,някой правил ли е толкова голяма?-аз никога.Как трябва да се направи на стойка или може и на етажи една върху друга,ако е на етажи вътре с какво да укрепвам (каква арматура)и друго не знам каква цена трябва да се каже за една такава торта долу горе,ще съм благодарна ако споделите може и на лични,че мене хич ме няма в тази част.Като стане дума за пари и ме хваща срам и не знам какво да кажа на хората.

# 98
  • Мнения: 368
Момичета имам няколко въпроса ,ще съм ви много благодарна ако ми отговорите.Така:първо само да кажа,че съм аматьорка-любителка в правенето на торти,а не професионалиста като вас.Става въпрос за сватбена торта от 150 парчета,някой правил ли е толкова голяма?-аз никога.Как трябва да се направи на стойка или може и на етажи една върху друга,ако е на етажи вътре с какво да укрепвам (каква арматура)и друго не знам каква цена трябва да се каже за една такава торта долу горе,ще съм благодарна ако споделите може и на лични,че мене хич ме няма в тази част.Като стане дума за пари и ме хваща срам и не знам какво да кажа на хората.
В библиотеката има достатъчно информация по темата, включително постъпкови снимки. За цените отговор няма да намериш тук

# 99
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 610
Шеметче,аз ще пропусна предизвикателството явно и този път.

Теб ще те сложим шеф-диригент на предизвикателството че да не излизаш от темата  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 367
Sansil благодаря за отговора. А как го набута този фондан или айсинг във спринцовката на Нурофена ???  Дали ще стане с пош и айсинг с по голям отвор на приставката. Скоро съседчето става на годинка и майка му ми поръчала да и направя тортето на бебата. Искам една клетка да и направя малко по-различна от твойта обаче тия рештки много ме хвърлят в размисъл как ще ги направя еднакви и гладки.
babybu защо да ти оплюват тортите чудесни са. Фигурките са ти се получили страхотни , браво. smile3501 И шоколадовия борд е мн добре. Замислих се има ли начин да се постави наобратно . Нпкак наопаки ми седи . Само че как ли да се пренесе наопаки с другото лице ?! smile3506

На Dimitrina 73 азбуката е невероятна . Много красива . Супер идея  newsm10

Аз се вбесих на тъпия роял айсинг че не мога да направя точки . Отидох  и си купих най-малкия отвор за шприц номер 1 и цъках безогледно. Общо взето се оказа, че доста гъстичък трябва да е микса за шприц (сладкарски пош) Ето го резутата - голямо мазане падна, обаче имаме точки налице. Сега малко практика  трябва smile3508






Само да кажа за снежинките , че при вас може да идва лято ама при нас в Австралйско идва зима  smile3516

За какво тортено предизвикателтво се раздумвате тук ?

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 06:23 от Felina

# 101
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 610
За какво тортено предизвикателтво се раздумвате тук ?

Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=701127.285

# 102
  • Мнения: 148
Оооо,и без да съм шев диригент аз пак няма да излизам от там.

# 103
  • Мнения: 44
Здравейте момичета!Благодаря ви за споделените мнения за тортата ми .
Marieta много ми хареса тортата с кученцата!!!Другите също изглеждат много добре.
blueeye® много симпатична тортата с акулата.Торта Мока и прасенцата изглеждат мноооого апетитни.
ani_d всички торти изглеждат страхотно !!!Най много ми допадна тази за съпруга ти .Ще пробвам тази рецепта.Много ми допадна !!!
sansil  всичките ти торти изглеждат прекрасно ,разкошни цветове...Благодаря за обясненията ти за измазването!!!
Felina много нежни цветове на тортата и къпкейковете
babybu  много симпатични Мики и Мини .Другата с шоколадовата облицовка също иглежда супер!
 dimitrina73  Много оригинална идея за дизайн .Има ли някъде рецепта за тази вкусотия?      
   Аз се мъчих над една торта с която исках да изненадам племеника си ,който е абитюрент.Идеята беше торта като костюма.Обаче костюма черен и се мъчих да оцветявам фондан в черно не се сетих да си купя готов.Едвам го разточих и пренесох върху тортата .Ето и снимка:

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 12:08 от vilana

# 104
  • София
  • Мнения: 208
Мили мами,наближава рождения ден на дъщеричката ми.Нещо се наситихме вече на купените торти-сложни ,много сладки,натруфени,мазни и т.н.Като малка обожавах всеизвестната торта
 Ден и Нощ,свекърва ми и сега я прави,но нещо не ми харесва толкова....Дъщеря ми много иска да направим двете такава торта.В нета намирам доста рецепти,но все по различен начин.Дали може някой ,който си прави редовно такава тортичка да ми постне една класическа и проста рецептичка за торта Ден и Нощ. Praynig Hug Hug HugБлагодаря ви.......

Общи условия

Активация на акаунт