Петокласници

  • 54 672
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
ВО показва, че началното образование в БГ е на много ниско ниво.
Та даже и в училища в големи градове.  
очевидно на ниското ниво се дължат и по-лесните тестове,  за да не са съвсем плачевни резултатите, интересно ми е какви са матурите в 7 клас
относно лагерите, чух за някакъв лагер на Реал Мадрид лятото в Бургас, майките на футболистите тук, ако знаят нещо, да кажат, че моят наследник едва ли ще иска да пропусне, след като е в нашия град, а цената е доста солена...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 535
В събота ще се учи с програмата за четвъртък при нас.
Все пак излязоха резултатите по български и математика. По български 5, с 1 точка по-малко от резултат за отличен. По математика 6. И аз и тя сме много разочаровани.

# 17
  • Pazardjik
  • Мнения: 8
В събота ще се учи с програмата за четвъртък при нас.
Все пак излязоха резултатите по български и математика. По български 5, с 1 точка по-малко от резултат за отличен. По математика 6. И аз и тя сме много разочаровани.
[/quoteКъде са излезнали вашите резултати?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Учителката ги е казала на децата.

# 19
  • Pazardjik
  • Мнения: 8
Аз мислех, че ще са някакви точки, а няма да се обръщат в оценки.

# 20
  • Мнения: 4 967
Днес класната ми каза, че след 20-ти ще можем да отидем да си видим работите. На мен ми е любопитно какво е объркал по БЕЛ. И на него не му достига точка за отличен. Според детето, диктовката му била ОК, всичките точки. Явно има други грешки, но сигурно и аз щях да направя същите - като го питах как е отговорил бях съгласна с отговорите му, с изключение на 1 или 2. newsm78

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
Аз мислех, че ще са някакви точки, а няма да се обръщат в оценки.
обръщат се и при нас госпожата ги пише като оценки, 20 или 19точки са пълна 6-ца, 18т.- 5.75, 17т. - 5.50, 16т. - 5.25, 15т. -5.00 и така нататък

# 22
  • Мнения: 1 232
Благодаря и аз за новата тема,а заглавието мммммммм да така си е с едното краче вече са във ваканция.Моята щерка има два максимални резултата  от 20 точки и 18  по БЕЛ ,ще ми се да видя къде се е "омотала",но като цяло се знаеше че големия препъни камък ще е точно тази матура.Форматите мен лично много ми харесаха и по ЧО има въпроси на които да мислят не са вкарани в някакви рамки и години,дори възрастен би се затруднил да помни всички години.
А за смисъла на въшното оценяване от една страна има от друга няма-Ето сега госпожите които завършват нашия набор ще поемат първокласники,които ще бъдат тази година само 2 паралелки,а нашите бяха 5 как да се определи кои госпожи тр да бъдат..От друга обаче зависи как и къде се провежда матурата,в малък град ,в село, в голям град,квесторите дали са външни,дали са ларж и може да се преписва...Абе относително е,но както се казва резултати ще видим занапред..

# 23
  • София
  • Мнения: 5 566
Деян има 6.00 по математика и 5.75 по БЕЛ. Аз съм доволна. Не знае все още резултат по ЧО. По ЧП казва, че е било лесно.

Бети, притеснява ме точно това, че морския лагер е цели 10 дни, не е като зеленото 4-5... Иначе ще бъдат със същите аниматори, които ги забавляваха на две зелени и децата ги харесват. (А и като че ли се филмирам от разните новини за лоша храна... Хем знам, че не трябва така да мисля, ама!  EmbarassedHug

# 24
  • София
  • Мнения: 561
Запис в новата тема   bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Част от децата от класа са били в друга стая при други квестори, заедно с деца от друг клас. Похвалили са се, че са им дали и да си преписват едно от друго и са им разрешили атласи да ползват. За разлика, от там, където е била дъщеря ми и са ги пазили строго.

# 26
  • София
  • Мнения: 16 199
Част от децата от класа са били в друга стая при други квестори, заедно с деца от друг клас. Похвалили са се, че са им дали и да си преписват едно от друго и са им разрешили атласи да ползват. За разлика, от там, където е била дъщеря ми и са ги пазили строго.

Леле, колко грозно...егати и "външното" оценяване. Не че съм имала съмнения в релевантността на тия ВО.

# 27
# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 16 199
Аз като един вечно кьорав човек (от 1 клас), имам проблем със задача 17. Може и да е 15 градуса, но само ако имаш чудесен принтер и остро зрение.

Общи условия

Активация на акаунт