22-ро СОУ

  • 103 025
  • 492
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 132
Здравейте,
може ли да споделите мнение за:
Силвия Младенова
Анета Луканова
Биляна Бойкова
Мая Кенарджиева?

# 76
  • Мнения: 2
Силвия Младенова е страхотен учител,а също и човек.

# 77
  • Мнения: 7 821
Силвия Младенова е страхотен учител,а също и човек.
Подкрепям с две ръце! Тя е класната на сина ми, детето я харесва и му е много мъчно, че се разделят.
Моите впечатления са - мила, справедлива, не е дребнава, не драматизира излишно и въпреки, че не е млада има много творчески подход към преподаването на материала, стимулира ги да търсят информация от различни източници, да работят в екип.

# 78
  • Мнения: 115
Моля да пишете нещо за езиковите паралелки след седми клас, ако има запознати!

# 79
  • Мнения: 2
Не съм добре запозната с езиковите паралелки,но познати ми казват,че са доволни.Като цяло училището е добро.Има много добри преподаватели.

# 80
  • Мнения: 1
Здравейте,
може ли да споделите мнение за:
Силвия Младенова
Анета Луканова
Биляна Бойкова
Мая Кенарджиева?


Жалко да децата, които тази година 2014/2015 ще попаднат в класа на Анета Луканова (първи клас).
За съжаление трябва да минат на самоподготовка, защото за нея е важно децата да се занимават сами. Има по-важно неща за нея от обучението на децата като частната й школа и седенето й във фейсбук по време на час. Най-жалко е, че това се подкрепя от ръководстовото негласно и никой не смее нищо да каже. Наистина жалко!

# 81
  • Мнения: 356
Здравейте дали мамите на приетите вече пъровкласници могат да споделят точките, с които са приети. Запитването ми е, защото в списъка не виждам срещу имената оповестени точките, за разлика от другите училища, където е открита тази информация. Питам, защото ние догодина ще се готвим за кандидатстване там, а имаме 5 точки от района Пенчо Славейков и 5 точки, защото таткото е учил там. Но виждам, че децата от близките улици са с предимство от 50 точки.

# 82
  • Мнения: 132
Много благодаря за отговорите  Hug

Записахме го при Силвия Младенова.

# 83
  • София
  • Мнения: 600
Здравейте дали мамите на приетите вече пъровкласници могат да споделят точките, с които са приети. Запитването ми е, защото в списъка не виждам срещу имената оповестени точките, за разлика от другите училища, където е открита тази информация. Питам, защото ние догодина ще се готвим за кандидатстване там, а имаме 5 точки от района Пенчо Славейков и 5 точки, защото таткото е учил там. Но виждам, че децата от близките улици са с предимство от 50 точки.

Къде виждаш критериите за прием и точките? Аз не мога да ги открия, а живо ме интересуват, защото това е едно от училищата, за което ще се борим другата година  Sad

# 84
  • Мнения: 356
И аз сега не ги виждам, мога само по спомен да пресъздам, преди сякаш бяха при график и критерии за кандидатстване. Включваха:
1. Местоживеене на уличките около училището, заключени между Прага, П. Славейков /включително около Майчин дом/, Витошка и Ш. Петьофи. -50 т.
2. Работно място на родител
3. /Мисля, близката градина дава предимство/
4. Братя и сестри, учещи в училището
5. Родители, завършили училището - 5 т.
6. Местоживеене след Прага до Борис - 5 т.
Не знам, защо е премахната информацията.
Записалите се при Силвия Младенова, може ли да кажете с колко точки сте приети или други от класа, стига да не е конфиденциална информация?


# 85
  • Мнения: 1
Здравейте,
може ли да споделите мнение за:
Силвия Младенова
Анета Луканова
Биляна Бойкова
Мая Кенарджиева?


Жалко да децата, които тази година 2014/2015 ще попаднат в класа на Анета Луканова (първи клас).
За съжаление трябва да минат на самоподготовка, защото за нея е важно децата да се занимават сами. Има по-важно неща за нея от обучението на децата като частната й школа и седенето й във фейсбук по време на час. Най-жалко е, че това се подкрепя от ръководстовото негласно и никой не смее нищо да каже. Наистина жалко!

Здравейте мами!
Прочетох коментара за г-жа Анета Луканова.Съветът ми е, който се интересува от даден учител е добре, да намери сигурен източник на информация. И при учителите има конкуренция. Навярно "доброжелател" е посъветвал родителите на първолаците точно преди започването на новата учебна година. Първо вижте и се запознайте с учителката, както направих аз, после съдете сами.

# 86
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте. Дъщеря ми ще е втори клас в 22-ро при г-жа Борисова. Може ли малко повече информация за нея?
За първия учебен ден трябва ли да са униформени? Понеже преместването ни стана набързо и в последния момент, нямаме много време за реакция.

# 87
  • Мнения: 15 454
Здравейте. Дъщеря ми ще е втори клас в 22-ро при г-жа Борисова. Може ли малко повече информация за нея?
За първия учебен ден трябва ли да са униформени? Понеже преместването ни стана набързо и в последния момент, нямаме много време за реакция.


За първия учебен ден е задължително да са с униформи, макар че много родители не го спазват. Моят син също е втори клас - при г-жа Банкова и ще го облека с униформата задължително

# 88
  • Мнения: 4 192
Пролетта гледах критериите, имаше ги в сайта, барабар с точките които дават, сега ги няма.
Сигурна съм, че границата минава надолу до "Скобелев".
Градина "Буката" мисля не даваше никакво предимство.
50т за местоживеене, 50т за брат или сестра в същото училище, 5т за родител, завършил училището. Повече не помня.
Ние сме първи клас догодина. Казаха ми, че дните за подаване и записване са само х2-3 и трябва много да се внимава да не се пропуснат.

# 89
  • София
  • Мнения: 816
Записвам се да следя,че и ние ще сме първи клас другата година и искам да разбера нещо за поемащите първи клас.
Ние сме на Бузлуджа,за протокола Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт