Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 956
  • 727
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 50
Много малко момчета, как така?!....🤔🙄

# 691
  • Мнения: 50
Много малко момчета, как така?!....🤔🙄

# 692
  • Мнения: 5
И ние се записахме в паралелка " Природни науки". Голяма организация имаше и много бързо стана. Госпожата по математика даже ни заведе да разгледаме една класна стая. Класен ръководител в 8-ми клас ще бъде г-жа Цвете Жекова. Има ли в групата майки на деца, записани в този клас, да си направят връзка децата и да се запознаят преди училище?

# 693
  • Мнения: 2 701
И ние се записахме в паралелка " Природни науки". Голяма организация имаше и много бързо стана. Госпожата по математика даже ни заведе да разгледаме една класна стая. Класен ръководител в 8-ми клас ще бъде г-жа Цвете Жекова. Има ли в групата майки на деца, записани в този клас, да си направят връзка децата и да се запознаят преди училище?
За Цвете Жекова съм чувала отлични отзиви. Бяха близки с Емилия Христова и даваха еднакви тестове и следваха еднакво темпо.

# 694
  • Мнения: 934
RageЯд ме е, че днес не попитах тази млада симпатична дама, която записа детето в СиХН дали няма да е класната...ама съм и аз...Rage

# 695
  • Мнения: 1 479
Наистина ли само 2 моМчета има в СХН? Другото са момИчета?

# 696
  • Мнения: 50
Наистина ли само 2 моМчета има в СХН? Другото са момИчета?
Да изчакаме да мине записването днес и някой да каже, ака е научил

# 697
  • Мнения: 502
Съжалявам, че чак сега влизам. 32-ро е чудесен избор. И аз бях в големи колебания миналата година. Накратко - чистота, дисциплина и много добра организация. Всички учители са добри, езикът се учи много добре, специалният предмет не е основното в осми клас. При първо класиране имаше по-малко момчета, при второ се получи баланс, класът му е точно 50:50. Става въпрос точно за паралелката със софтуер. Класна им беше г-жа Никофорова, страхотна, целият клас съжаляваше, че няма как да продължат с нея.

# 698
  • Мнения: 142
Супер! Пак тя ще им бъде и на сегашните осмокласници от СХН. Много ме радва това, което казвате. Макар че лично аз нямах никакви притеснения относно избора на училище и профил. Wink
Да му мислят майките, които все още се притесняват. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 699
  • Мнения: 50
А сега знае ли се колко ще са момчетата в СХН? 🙂

# 700
  • Мнения: 1 479
Някой знае ли за паралелките с АЕ/НЕ втория език дали се изучава добре или е проформа?

# 701
  • Мнения: 50
Някой знае ли за паралелките с АЕ/НЕ втория език дали се изучава добре или е проформа?

Нивото, което ще имат след всичките години е А2...🙂
Втори език най-добре с курсове

# 702
  • Мнения: 779
Някой знае ли за паралелките с АЕ/НЕ втория език дали се изучава добре или е проформа?

Нивото, което ще имат след всичките години е А2...🙂


Това официалната позиция на училището по повод нивото на учениците ли е? Не мога да повярвам, че сами си признават пълната трагедия на чуждуезиковото им обучение..

# 703
  • Мнения: 568
Потвърждавам, че нивото на втория език е слабо. Дъщеря ми завърши това училище през 2020г. с втори език френски и нивото ѝ на френски е доста повърхностно. Английския обаче е топ. Приятелите ѝ от випуска, твърдят същото.
Втория език, определено трябва да се подпомага с допълнителни курсове. Така беше и с голямата ми дъщеря, която завърши 9ФЕГ с втори език немски. Водещия език е ок, но не разчитайте втория да се усвои на същото ниво. Все пак, в езиковите гимназии доста предмети се преподават на водещия език, съответно втория език почти винаги изостава и не се учи така, както първия. Това са моите наблюдения след две деца, завършили добри езикови училища.

# 704
  • Мнения: 50
Някой знае ли за паралелките с АЕ/НЕ втория език дали се изучава добре или е проформа?

Нивото, което ще имат след всичките години е А2...🙂


Това официалната позиция на училището по повод нивото на учениците ли е? Не мога да повярвам, че сами си признават пълната трагедия на чуждуезиковото им обучение..

За втория език говорим...така е във всяка ЕГ, не само 32-ро

Общи условия

Активация на акаунт