ИСТАНБУЛ 23 #occupygezi #direngeziparki

  • 41 889
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Ама моля ви се, за мен е удоволствие  Hug

Ексайтед, вероятно визираш град, ама ето я на енглиш, аз така я подписвах, не знам защо горния линк е на тр:
http://www.change.org/kampanyalar/cnn-international-must-pull-it … -cnn-turk-teamcnn

# 46
  • София
  • Мнения: 499
Шебек,чудесна нова тема си спретнала! Hug
И започва както винаги с най- актуалната
информация.
Един ден да не успея да вляза в  темата и
не мога да ви догоня.
И аз съжалявам за камерите,вечер си гледах
залезите на Златния рог, а сутрин си пийвах
кафенцето под зоркия поглед на прелитащите
чайки над Босфора Joy
Дано по- скоро се нормализират нещата,
но и усилията на борещите се хора да не са
напразни.
Редеми,радвам се че се появи Hug
Много си забавна,ти си най- страстния
почитател на спорта в нашата тема!

# 47
  • София
  • Мнения: 499
Ето какво прочетох преди малко
и си замечтах и
ние по- скоро да
можем да пътуваме до Истанбул
с този влак!
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2040247

# 48
  • Мнения: 4 571
Редемче, да разбираме, че Рафа е победил, така ли?  Grinning
Аз сега съм спокойна за моята отменена екскурзия, щото си знам, че до август нещата ще се оправят и аз ще си отида доволна там. Благодаря ви за подкрепата  Hug
Клипчето го откраднах от друга тема, то има толкова много клипчета и информация из нета, направо вече се изморих да гледам и чета всичко, а е едва 11 ден  Crazy
Но тъпо и упорито продължавам да качвам разни работи във фейса си и ми прави впечатление как никой не ме отразява  Mr. Green, много лош народ сме си, ей!
Радвам се, че в тази и още в 2 теми тук, намирам съмишленици и подкрепа!
 Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 13 137
Но тъпо и упорито продължавам да качвам разни работи във фейса си и ми прави впечатление как никой не ме отразява  Mr. Green, много лош народ сме си, ей!

Почувствах се гузна, но сигурно си забелязала, че по-принцип не отразявам много фейсбук.  Embarassed Пускам го веднъж на няколко дни. Ако бях видяла там клипчето със сигурност щях да го отразя, защото е много оригинално.  Hug

# 51
  • Мнения: 4 202
Mного хубава тема, браво!

# 52
  • Мнения: 4 571
Почувствах се гузна, но сигурно си забелязала, че по-принцип не отразявам много фейсбук.  Embarassed Пускам го веднъж на няколко дни. Ако бях видяла там клипчето със сигурност щях да го отразя, защото е много оригинално.  Hug
Хаха, нееее, нямах предвид вас! Аз там не съм го пускала това клипче.
Но иначе, преди малко Добруджанка ми лайкна един пост  Mr. Green. Добре, че сме ние да си се подкрепяме  Hug
Също така се зачудих кога имат време тези хора да измислят музика, текст, танци и др.разни,  да ги репетират и да ги правят на клипове.  newsm78

# 53
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Талантливи са  Flutter Как ми се ще и аз да имах някакъв талант, ама освен да се фльорця, друго не умея  ooooh! hahaha
Това с "тава и тенджере" е много сладко, много - май е някаква фолклорна песен с преправен текст.
Репортажа на Дневник е як  Peace Чета коментарите и си мисля, че бтв конкретно много подробно и обективно отразяват събитията от място, другите твта четат само от международния обмен глупостите, които не са верни  ooooh!

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Ето какво прочетох преди малко
и си замечтах и
ние по- скоро да
можем да пътуваме до Истанбул
с този влак!
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2040247

Трудна работа, Брезичке!  
Турците ще си построят тунела под Босфора, но ние с жп-то до Свиленград ще я закъсаме...

И да, много хора у нас не подкрепят турците от Таксим и нито знаят, нито пък искат да знаят защо протестират. Защо им е да знаят? Щом са се събрали, значи Родината ще завладяват... Shocked Изненадата за мен е, че така "разсъждават" и хора с претенции за умствен капацитет. Да мисли - който може!

# 55
  • София
  • Мнения: 16 023
Благодаря за новата тема.
Дано всичко да е на ред в любимия ни град.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Жената в червено от Истанбул
http://offnews.bg/index.php/203669/im

И жената в червено от София
http://www.blitz.bg/news/article/202516

Е има какво да научим от комшиите, както се казва в един от коментарите под първата статия...

# 57
  • София
  • Мнения: 2 849
Момичета, интересува ме този шатъл бус до Истанбул Аквариум наистина ли е безплатен, както пише в сайта на аквариума? От къде да го хванем, ще бъдем настанени в Лалели?

Безплатен е. В миналата тема писах от къде се хваща и снимка съм сложила.


Много благодаря за информацията и снимките!  bouquet

# 58
  • Мнения: 14 415
Моля,за извинение,но как се чете настоящата тема,че след името на града нещо не мога да разчета newsm78

# 59
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Това са таговете в Туитър, чрез които се следят събитията . На български се четат като
#ОкюпайГези и #ДиренгезиПарки

25 Examples Of The Best Street Humour From Istanbul, Gezi Park ( … upygezi) Protests

Последна редакция: сб, 08 юни 2013, 19:19 от angelina.bgk

Общи условия

Активация на акаунт