Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 24 627
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 29
Cherry Mam За количката те подкрепям напълно....... Hug Видове много и като гледам майките как се тормозят по улиците лошо ми става. Явно от желание да купят най-доброто т.е. най-скъпото. Си вкарват автогол. За имена и аз съм си измислила Мартин Мартина Мирослав имам идеалната възможност да го кръстя на  мен и на приятеля ми. И да няма много сърдити, аз съм Маргарита, приятеля ми е Марин така че  ще е нещо по средата. Пък и нали ще раждаме живот и здраве през март Party

# 661
  • Мнения: 43
Мамии, ще ходите ли на моренце? И как ще се пазите?

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
Вчера ходих на първи преглед, "точката" си е на място, изписаха ми да пия Но шпа и Устрогестан. След 10 дена пак за сърчице да чуем. Страх ме е да се зарадвам още и на никой не сме казали. Някой знае ли как действат тези ударни дози Но шпа?
Име за момиченце съм си измислила вече, за момче съм оставила на таткото трудната задача, но той пък е още по стресиран от мен и не смее да прави планове за напред Simple Smile
И аз се чудя дали мога да ходя на плаж, не че ние морските ходим често, но сега когато не трябва все морето ме влече.

# 663
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Количка и аз глдах, предния път мидадоха коминирана да ползвам после си Взех лятна Бертони, мин. год. си взех от продавалника пак същата понеже моята се разпада, тази и тя се разпадна  ooooh! Та Бертони и  Чиполино не гледам вече  Naughty МИсля че е по добре да си взема втпора употрепа по хубава количка, отколкото по евтина нова... Peace

Значи с името е много интеересно при нас, понеже синът ми в 9м. го направиха на момиче и преди да ме упоят за секциото ме питат "как ще се казва" и аз изтърсих "Десислава"..ТА това Деси все още си го чакаме  Joy Rolling Eyes Обаче вече се поотказвам от името, много ми харесва Цвета (майка ми се казва Цветанка). Мони е кръстен на свекъра в крайна сметка, който също се казва Симеон. Но съм против това да се кръщават на сила на роднини, ние така си решихме и много ни хареса името  Hug

# 664
  • Мнения: 218
Здравейте коремчета!!!
Аз от вчера съм в болничен за 33 дена(ей така за разкош).
Относно имената.....моето бебче е много дълго чакано и  съм измислила Надежда за мома и Божидар за момък.Аз в сърцето си искам да е момиченце,но интуицията ми казва,че ще е момче.Каквото и да е ....

# 665
  • Мнения: 0
Добро утро  Hug
Напоследък се събуждам в 7ч. сутринта и се чудя какви да ги върша 3 часа, докато стане време за работа  Joy
menyanthe, не зная опитвала ли си, но се насилвай да пиеш повече вода при главоболие. Много често мигрената е провокирана от недостатъчна хидратация.
Относно проблемите с WC, аз съм точно обратно на това. Ако пък изпия чаша прясно мляко, не ме търсете цял ден  Crazy. Помагат повече фибри в храната - зеленчуци, плодове, трици, пълнозърнести храни и варива. Киви сутрин на гладно също помага, обаче пък аз съм адски алергична към киви ...
За ходенето на плаж, гледам да не стоя на силно слънце и да не влизам рязко загрята в студена вода. Плуването иначе го препоръчват за бременни.

# 666
  • Мнения: 9
1во относно гаденето  ooooh! 1вата 1-2 седмици не усещах никакво гадене или неразположение освен че постоянно ми се спеше по цял ден (и до момента съм така :Д пълна сънливка). Но от няколко дни стомаха ми е направо на топка гади ми се от сутрин до вечер, без да повръщам, изпитвам страшен апетит а в същото време не мога да хапна дори и 1 залък. След като се преборя с половин закуска примерно сутрин усещам чувство за насита и глад едновременно което е доста странно newsm78 . Единственото нещо което не ме тревожи за цялата браменност са стийте, смятам че поне на коремчето няма да получа такива защото кожата ми е доста еластична пък и си имам и шкембенце така да се каже от няколко години  Grinning в края на крайщата ще са повод за някоя нова татуировчица  Wink оххх омотах се и забравих какво друго щях да ви се хваля и оплаквам. Нямам търпение да дойде утре адски много се вълнувам, направо не е истина  Hug

# 667
  • Мнения: 241
Еее само на мен ли нищо ми няма ... май ще ида да си направя още един тест  Cry

# 668
  • Мнения: 9
хайде ще се радваме Simple Smile колкото повече толкова повече както казва Мечо Пух  Laughing . Все пак има ли нещо по хубаво от това да видиш  EFP

# 669
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Колички ли, аз си мечатя да се отпусна и да се зарадвам, че съм бременна. Та това беше така невъзможно  Thinking Хич  не искам и да чуя за колички и тем подобни  Peace Ако, дай Боже, стигна дотам, ще му мисля, все ще намеря нещо втора употреба.

# 670
  • Мнения: 99
Здравейте и аз се очертава да се включа в групата. Терминът ми е за 29 март, по мои изчисления. Утре ще посетя за първи път гинеколога, но честно казано съм много притеснена. При нас не е планувано и стана малко неочаквано, не че не го искаме, но пък си е шок и все още сме в процес на осъзнаване.

# 671
  • Мнения: 0
Valya_Z, не се вкарвай във филми  Hug Януари имах химическа бременност. Усетих я 4 -5 дни преди МЦ и положителния тест. Гадеше ми се ужасно, едва издържах да стоя на работа. Въпреки това, обаче, не продължи дълго. Сега много рядко, да не кажа изобщо ми се гади, гърдите понякога ме болят, понякога не.
Само ми се доспива рано, събуждам се рано и постоянно ходя до WC. Броя дните до първия преглед, свило ми се е сърцето от нерви и напрежение, обаче силно вярвам, че този път всичко ще е наред  Hug

# 672
  • Мнения: 241
Мисля си дали бих усетила ако нещо не е наред .. с тия толкова хапчета няма как да ми дойде нали?

# 673
  • София
  • Мнения: 2 817
Petq T, добре дошла. Предполагам, обаче, че ще е малко рано за преглед (то не пречи, де). Моят официален термин трябва да е 22 март, по изчисления спрямо моя цикъл - 19 март. Аз ходих в петък и само видяха сакче и ми казаха на 31-ви пак. Надявам се тогава вече да се чуе сърчицето.  

perunika, спокойно, всичко ще е наред!  Hug Или както казва един мой колега от работата: "The power of positive thinking" (Силата на позитивното мислене).

Valya_Z, с първата си бременност нямах почти никакви симптоми - единствено кървене от време на време (което не е хубаво) и много трудно спях. Не е задължително да имаш някакви симптоми.

Kanel♥, повярвай за 14 години какво ли не съм опитвала. От пиенето на повече вода само ми се надува корема и ходя по-често до тоалетна.  Blush Но днес като че ли съм маалко по-добре. Не знам дали не си въобразявам.  newsm78

# 674
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,

днес съм супер. Нищо не ме боли и съм пълна с енергия. Слава богу вчерашното ми главоболие продължи само 1 ден  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Не мисля, че на бременните задължително трябва да им става зле, да им се гади - все пак бременността е хубаво нещо.

Някой попита за реакции от Но-Шпа. На много хора им се гади и дори повръщат от Но-Шпа. На мен за сега нищо ми няма от него  Simple Smile

За колички и имена още не мисля, защото е твърде рано. Аз първо да направя корема  Laughing Laughing Laughing
От мои приятелки майки съм чувала много коментари за количките и на 100% знам, че ако купиш евтина, след това ще купуваш още една. Не съм привърженик и на позьорските колички от по 2 000 лв., но някакъв среден клас е добър вариант.

Общи условия

Активация на акаунт