Бебешката количка - цяла наука за второ висше №23

  • 46 159
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 569
Да, за съжаление е така. Точно с оглед на това за X Lander освен зимния кош, в магазина ще искам да наслагам и някакви други неща.  Laughing

# 721
  • Мнения: 37
Момичета,може ли да ми кажете къде в София мога да видя модели на Jane i Navington,тъй като не съм от София но мисля да се разходя до там,живея в Русе и тук няма голям избор.

# 722
  • Мнения: 1 073
Jane гледах във Вис Виталис, а повече модели имаше в Дундьо при Майчин дом.
Navington-а съм я виждала във Ново Бебе.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 611
Момичета,може ли да ми кажете къде в София мога да видя модели на Jane i Navington,тъй като не съм от София но мисля да се разходя до там,живея в Русе и тук няма голям избор.
За Jane- във фирмените магазини на вносителя-

гр. София
ул. "Козяк" 31
тел.: 02 898 50 34
моб.: 089 985 65 70
 
гр. София
бул. "Гоце Делчев" 39
тел.: 02 468 21 56
моб.: 089 460 70 88

 Wink

# 724
  • Мнения: 22
Здравейте,

По-напред в темата имаше въпрос за CAM COMBI FAMILY http://detski-kolichki.rayatoys.com/%D0%91%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1% … -2013%D0%B3-11673 , но нямаше отзиви. някой може ли да сподели как е като маневреност и най-вече дали е удачна като маневреност по неравен терен зарадо по-малките гуми, а и в зимни условия дали ще може да се кара.

# 725
  • Мнения: 4
♥Пандичка♥ с теб имаме един и същи вкус! В началото фаворит ми беше BABY DESIGN LUPO, след това не спирах да мисля за X Lander XA и XT, обаче сега страшно много ми харесват и моделите на ABC Design Cobra и 3TEC!!! За последните обаче никой нищо не е коментирал. . .

# 726
  • Мнения: 811
tinti_minti , вчера се завърнахме от тридневен престой на планина. Там се запознахме с младо семейство с бебенце на 3 месеца. Имаха точно същия модел на Cam, който си показала, само дето сенникът беше целият тъмно син. Какво ми направи впечатление - изключително пластмасова количка. Скърца от всякъде. Няма никакви амортисьори - вози твърдо. Предните и задните колела са си направо пластмаса и са двойни и малки- лично аз харесвам единичните колела. Като изключим единствения плюс (според мен) - по-ниското тегло на количката, не си струва цената. За тези пари може да се купи къде-къде по-добра и комфортна за бебето количка  Peace

# 727
  • Мнения: 22
tinti_minti , вчера се завърнахме от тридневен престой на планина. Там се запознахме с младо семейство с бебенце на 3 месеца. Имаха точно същия модел на Cam, който си показала, само дето сенникът беше целият тъмно син. Какво ми направи впечатление - изключително пластмасова количка. Скърца от всякъде. Няма никакви амортисьори - вози твърдо. Предните и задните колела са си направо пластмаса и са двойни и малки- лично аз харесвам единичните колела. Като изключим единствения плюс (според мен) - по-ниското тегло на количката, не си струва цената. За тези пари може да се купи къде-къде по-добра и комфортна за бебето количка  Peace
Благодаря за инфото, а някакви предложения по-удачни за горе долу същата сума, а и при нас изключително ще се ползва в градски условия.

# 728
  • Мнения: 0
svetla81,имаш ли наблюдения и за другите модели на bebetto,дали всички са толкова тежки? никаде почти не намерих отзиви за тая марка,толкова малко ползвана ли е в бг? Tired

# 729
  • Мнения: 1 569
♥Пандичка♥ с теб имаме един и същи вкус! В началото фаворит ми беше BABY DESIGN LUPO, след това не спирах да мисля за X Lander XA и XT, обаче сега страшно много ми харесват и моделите на ABC Design Cobra и 3TEC!!! За последните обаче никой нищо не е коментирал. . .

Първият модел го видях в Ново бебе. Първоначално ми направи впечатление, но продавачката категорично каза "това НЕ Е вашата количка" (вече бях гледала X Lander-а, бяхме говорили какво искам и на какво държа) летният кош е от тези дето не им се изправят краката, де -факто лежиш седнал, което май за крехкото детско гръбче не е добре. Та много бързо ме отказа. Иначе на вид го докарва. Другият модел гледам много популярен, но на мен винаги ми се е струвал паянтов, точно както и Стоке-то. Едно такова високо и клатещо се, не знам как да го обясня.  newsm78 Не съм фен на колички с две колела отзад и едно двойно по средата отпред. А и ме дразни тази странна дръжка на 3Тек.

# 730
  • Мнения: 12 993
Ох,аман от тия колички:(Куеста,който купухме не е удобен на малката и не иска да спи в нея.Два дни реве по цял следобяд,просто си иска да е напълно легнала.Откачих вече,пуснах я продажба и сега смятам да взема Макларън техно хлр,имала пълно легнало.Малко е по тежка,ама няма как.Някой има ли отзиви от първа ръка?Как не уцелих количка бе,за една година тази ще е четвърта,сума пари потроших,моя вчера ме направи на нищо и то с право...Така съм бясна на мен си!Хем си знаех,че е трудна за спане мойта,хем пак взех количка без пълно легнало....Сега ще си чукам в главата.Ами нали от всички магазини ми казаха,че нямало да има внис до края на септември,та прибързах.Сега се оказа,че моя позната от бременния ми период се захванала с онлайн търговия,доставя ми Техното с  близо 150 лв разлика!Хем си е със зимен чувал,много красива бяло със зелено,дано тази е последната дето купувам,че за едни колички ще се разведа:)))
Айде оплаках ви се,олекна ми:)Утре като дойде новата ще ви разправям как изглежда на живо:)
И моля младите майки да не правят моята грешка,избирайте количка.която ще е удобна за бебето,а  не такава,която ви харесва на външен вид!

# 731
  • София
  • Мнения: 1 966
svetla81,имаш ли наблюдения и за другите модели на bebetto,дали всички са толкова тежки? никаде почти не намерих отзиви за тая марка,толкова малко ползвана ли е в бг? Tired

Тежички са, да, поне 13кг. Ако си от София, можеш да ги видиш на живо в Дундьо и тук:
www.baby-market.net
Това второто е в Люлин, аз също съм в Люлин и честно казно тук виждам доста хора с такива колички. Иначе ние лично си я поръчахме чак от Бургас  Mr. Green, там имаха един официален вносител Бебемакс и имаха разпродажба миналата година, бяха с 200-300лв по-евтини, но вече тази марка не я продават там. Въпросната много намалена цена бързо ми реши дилемите каква количка да избера и изобщо не съжалявам  Simple Smile
 А това за кг.  важи за абсолютно всички колички с големи помпащи се гуми, в общи линии 11-12кг е минимума за такава.
Еспиро и Бейби Дизайн също имам наблизо в Люлин, много ги заглеждах и тях и мамите тук и много такива бутат, но първите ми идваха доста по-скъпи, освен това Атлантис и Ензо Ево нямат обръщане на коша в двете посоки, а на Бейби Дизайн тогава комбинирана имаше само Спринт+, която за мен беше твърде ниска и паянтова, а и тя не е с помпащи се гуми.

P.S. сега видях на сайта на Бебето, че имат нов модел Нико Плюс, който с летния кош е 12кг., но за него нищо не мога да кажа, нямаше го миналата година.

Последна редакция: чт, 22 авг 2013, 12:15 от svetla81

# 732
  • Мнения: X
JACKLIN'S MОM,позната история Tired
На Куеста легналото положение е ''леко полегнало''.С една дума-никакво NaughtyТи не я ли видя на живо,когато я купи?
С Техното вече си удар в десятката  Peace.Не се притеснявай,една от най-добрите колички си избрала. Hug

# 733
  • Мнения: 0
svetla81,аз съм от Русе и за съжаление тук няма къде да ги видя.Освен това и по улицата да ги тикат не сам срещала,може би защото от има-няма 3 месеца се интересувам и обръщам внимание на това.Да, и аз като гледам тези колички,които предимно съм набелязала и ми харесват(все с помпещи гуми-Тако,baby design,coletto) са все тежички и само това ме притеснява дали ще се справям с тежестта. :thinking:A,относно цената и на нас ни е трудничко да се справим с по-скъпите,гледах в продавалник 2 обяви на доста позапазени bebetto на добра цена,но понеже немога да ги видя тук на живо,а и малкото мнения не ми помагат достатъчно,затова не се и решавам все още какво да правя и избера newsm78

# 734
  • София
  • Мнения: 44 142
tinti_minti , вчера се завърнахме от тридневен престой на планина. Там се запознахме с младо семейство с бебенце на 3 месеца. Имаха точно същия модел на Cam, който си показала, само дето сенникът беше целият тъмно син. Какво ми направи впечатление - изключително пластмасова количка. Скърца от всякъде. Няма никакви амортисьори - вози твърдо. Предните и задните колела са си направо пластмаса и са двойни и малки- лично аз харесвам единичните колела. Като изключим единствения плюс (според мен) - по-ниското тегло на количката, не си струва цената. За тези пари може да се купи къде-къде по-добра и комфортна за бебето количка  Peace
Благодаря за инфото, а някакви предложения по-удачни за горе долу същата сума, а и при нас изключително ще се ползва в градски условия.

Кам наистина са доста пластмасови, кажи какво търсиш, за  около 1000лв избора не е  съвсем малък.

Общи условия

Активация на акаунт