искам да си имам бебе

  • 7 383
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 16
Здравейте днес да ви се похваля бях при гинеколога си.Беше ми изписал Дуфастон тъй като имах киста която след прегледа днес вече я няма.Беше ми взел Ц.М. и резултатите са отлични.Казах че от дуфастона ми закъсня с 3дни тъй като съм с нередовен цикъл за да го регулира го изписа явно и да се махне кистата.Изписа ми едни лекарства тъй като имам бяло течение и изписа на приятеля ми  Fasygyn.Искаме много да си имаме бебче вече се мъчим около 8-9м.Гинеколога ми каза че след 1г.опити ако нестане тогава да вземема мерки за изследвания и за двамани.Каза също че вероятността да забременея е голяма да не се притеснявам.Та мисълта ми е имали вероятност проблема досега да не съм забременяла можели да е от приятеля ми.И от дуфастона имали вероятност да се забременее някой ако знае нека сподели ако е имал същата историйка....

# 76
  • Мнения: 2 286
Наши приятели година и половина чакаха за бебе, после го загубиха в 10та седмица, заради некадърен лекар. Сега се радват на 2 прекрасни дечица.

Специални, репродуктивни изследвания не са си правили.

# 77
  • Мнения: 237
Здравейте !
Закъснява ми вече 7-ти ден,а това не е нормално за мен Simple Smile чудя се още днес ли да си направя тест или да изчакам още 2-3 дни ... а приятелят ми няма търпение да разбере хах  ...

# 78
  • Мнения: 137
Прави го още днес.
При такова закъснение ще отчете веднага, ако има бременност. Grinning
Успех!

p.s. чудя ти се на търпението .. Wink

# 79
  • Мнения: 237
Ами два пъти си правих последните няколко месеца и излизаха отрицателни и за това сега изчаквам повече време.Нямам абсолютно никакви симптоми за нищо.Може да си го направя и днес хах  Crazy

# 80
  • Мнения: 2 286
Боби, и аз нямах абсолютно никакви симптоми. Моите започнаха в края на 3-ти месец Laughing .

Пишеш, че не е нормално за теб да имаш закъснение, а предишните ти тестове са били отицателни. Ако не си имала закъснение е нормално и тестовете да са отциателни. Така, че прави веднага тест. Стискам палци Hug

# 81
  • Мнения: 237
Направих тест ,има една червена чертичка и една розова ,това какво означава според вас???

# 82
  • Мнения: 237
как мога да кача снимка на теста??

# 83
  • Мнения: 2 286
Честито, бременна си!  bouquet
Лека, спокойна и успешна бременност!

Снимка качваш в някой сайт (напр. http://alfa.kachi-snimka.info/ ) и после даваш линкчето към нея.

# 84
  • Мнения: 237
О БОЖЕ МОЙ  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning НАПРАВО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ  Grinning МАЙ ЩЕ СЕ РАЗПЛАЧА НО САМО ОТ ЩАСТИЕ

# 85
  • Мнения: 237
ЧЕРТИЧКИТЕ СТАНАХА ПОЧТИ ЕДИН И СЪЩИ ЦВЯТ ,ПЪРВАТА - ЧЕРВЕНАТА ИЗЛЕЗНА ВЕДНАГА А ВТОРАТА ПО-БЛЕДАТА СЛЕД НЯКОЛКО МИНУТКИ ,НО СЕГА ВЕЧЕ Я ВИЖДАМ ЯСНО ХАХ  Crazy

# 86
  • София
  • Мнения: 1 902
Честито,лека бременност Hug

# 87
  • Мнения: 237
мерси много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 237
Сега трябва ли да спра да пия кафе ??? хах Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 286
Сега трябва ли да спра да пия кафе ??? хах Simple Smile

По едно сутрин и едно след обед може да пиеш, по-лекички и по-късички. Ако не се чувстваш добре, ще ги спреш.

Пий си фолиевата киселина и след 2 седмици закъснение може да отидеш на доктор. Преди това няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт