Един мъж обича една жена ,когато....

  • 118 435
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 135
Тук възниква някак логично фундаменталния въпрос - бирата или жената Simple Smile)))))

Кой знае, може и от жената да се поумнява!!!!  tooth
Аз бих ги съчетал и дветеLaughing

# 271
  • Мнения: 315
Мисля си че най-важното е жената да е щастлива, да не е депресирана, така че ето това е начина http://www.blitz.bg/news/article/277467 за мен, ти какво ще кажеш?

# 272
  • Мнения: 135
Мисля си че най-важното е жената да е щастлива, да не е депресирана, така че ето това е начина http://www.blitz.bg/news/article/277467 за мен, ти какво ще кажеш?

Чудесно просто.  Hug
В този ред на мисли е редно да помислим и за собственото си здраве!!!!  tooth

# 273
  • Мнения: 712
Мъжка ви работа Simple Smile

# 274
  • Мнения: X
Бих добавил само, че един мъж обича една жена, когато не бърка рецептите... бомбажи никой не обича.
..един мъж обича една жена И когато ТОЙ не бърка реда в упътването.    Laughing

# 275
  • Мнения: 135

..един мъж обича една жена И когато ТОЙ не бърка реда в упътването.    Laughing

Жалко само че жената не върви с упътване от самото начало... че то там ред няма, има само куп противоречия, които допълнително объркват реда !!!!  tooth

# 276
  • Мнения: 315
Ми то и да имаше упътване, през месец два щеше да се ъпдейтва и пак смисъл няма от него  Joy

# 277
  • Мнения: X
Е, както винаги нищо не сте разбрали     Joy Joy   ама не съм и очаквала друго от ....мъже.     Mr. Green

# 278
  • Мнения: 315
Трудно мога да разбЕра собствената си жена, та камо ли теб  чуждата  Laughing
Понякога да се нагодиш върши същата работа обаче.

# 279
  • Мнения: X
Трудно мога да разбЕра собствената си жена, та камо ли теб  чуждата 
Аа, ето че започваш да схващаш ....      Laughing   Основният ви проблем е, че НЕ разбирате жените.Затова и "разсъждавате" така.....елементарно.    Grinning
Ако излезете от зоната на егото си и "искам си свободата на всяка цена", отношенията са доста лесни, приятни и задоволяващи.И за Двамата партньори.
Мъжете обаче, повечето, са доста мързеливи в тази насока.И вместо да се опитат да изградят едни пълноценни отношения с жената, която твърдят, че обичат, им е по-лесно просто да тропат с крак:"Аз съм личност, искам си свободата и личното пространство!". Нищо, че тая свобода се изразява най-често в лочене на бира или "киризене" (мъжки лаф) на мадами ....  Mr. Green  Т.е., искате нещо, което дори нямате представа как да запълните пълноценно.    Laughing

# 280
  • Мнения: 315
Краси, аз съм много задоволен, свободен и доволен като цяло, не ме мисли много много, имам това  дето искам Simple Smile А инак може и елементарно да разсъждавам ама важното е че жената е доволна от моята елементарност пък и аз от нейната. И запълвам идеално всичко - и време, и дупки и де що поискаш. Проблеми със свободата имат тези, именно които мислят, разделят и разпределят чуждото време и чувства.

# 281
  • Мнения: 135

 Основният ви проблем е, че НЕ разбирате жените.Затова и "разсъждавате" така.....елементарно.    Grinning

Еее Краси, тук вече си абсолютно права.  tooth
Ами как може да се разбере жена, която ти казва че не и се обръща достатъчно внимание... но в момента в който и се обърне нужното внимание, прекратява мисията по средата... демек, задоволява се само с целувка и прегръдка и ай лека ти нощ???? newsm78
Ще кажете че жените обичали да им е топло и затова така постъпват... разбира се, сигурно за да се чувстват като в ада!!!  tooth
Само че от този ад и рай, ни гърмят бушоните уважаеми дами.  Mr. Green

Интересно ми е да чуя, вие жените пък как точно очаквате да ви разбираме ?  Sunglasses
За да се обича дадена жена, първо трябва да ни позволи да я разбираме.  Peace

# 282
  • Мнения: X
Краси, аз съм много задоволен, свободен и доволен като цяло, не ме мисли много много, имам това  дето искам............
Ами, ето, ти сам си признаваш:ТИ си задоволен, ТИ си свободен, ТИ си доволен.
Това като как кореспондира с разбирането на женската същност?    Laughing
Или, важното е ТИ да получаваш каквото искаш!Май!

sote-full ,
не всичко е секс.Ясно, че мъжете свеждат всичко до секса, но разбирането на жената далеч не се изчерпва с онождането.    Laughing

# 283
  • Мнения: 315
Ми ако бях казал че съм незадоволен и нещастен ти самата по-добре ли щеше да се почувстваш - демек мислиш ли, че моята жена тогава би била и тя щастлива? Защо аз трябва да кореспондирам с женската същност не разбирам?

# 284
  • Мнения: X
На мен ми е все едно дали ТИ си щастлив или нещастен.    Laughing
А би трябвало да кореспондираш с женската същност, защото със Сотето се направихте на големи разбирачи на женската душа в последните си постове.   Mr. Green
Аз просто ви "намекнах", че всъщност хич нищичко не разбирате от "Що е то жена и има ли тя "почва" в мъжкото сърце?!"     Laughing

Общи условия

Активация на акаунт