Целулит - 5 тема

  • 61 235
  • 736
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Привет, Дами!
Изписахме няколко теми за целулита, тази е поредната  bowuu Heart Eyes     bouquet добре дошли!  Hug



Нека споделим опит и се справим заедно! Какви техники, масажи, процедури, масла, козметични продукти сте опитали и постигнали успех или не толкова задоволителен резултат  Hug



Целулитът – има ли „развод“ завинаги



В темата споменаваме силиконови вендузи, в България могат да се купят от магазин Самоздрав (Гугъл помага за адреси, цени ....).
Ето и клипчета за масажи с вендузите


https://www.facebook.com/video/embed?video_id=2247071699198
https://www.facebook.com/video/embed?video_id=2052316590442



Добавки, които може да се приемат за кожа - мултивитамини за коса, кожа, нокти; аминокиселини, протеин, омега 7, омега 6 - масло от пореч; силика; колаген 1 и 3 тип с вит.С ....



Предишни теми: 1, 2, 3, 4
Антицелулитни масажи: 1, 2



ВМЕСТО ЗАПИС  Hug моля, споделете опита си до момента  Peace

# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Момичета, да ви се оплача-провали ми се процедурата днес, а утре заминавам на море. Сега цяла седмица ще треперя дали няма за тези няколко дни без lpg да се върна в изходна позиция. Почти на 100 процента е сигурно, че ще прегреша отново с вендузите, та ако ще и да си ходя насинена на плажа. Изпадам в ужас, че мога да загубя постигнароя резултат. Е, оплаках се, хубав ден ви пожелавам.  Hug

не се притеснявай  Blush ще загубиш ефекта след няколко месеца "непостоянство"  Peace



И аз ще се радвам да пишете къде ходите, с добри или лоши отзиви, все пак да се ориентираме!

+1  Peace Blush  bouquet



Аз искам да питам дали има някой с разширени вени и много капилярчета по бедрата и да си прави масажи с вендузи?
Много ми се иска да пробвам, макар и с по лек вакуум, но не смея заради вените  Rolling Eyes

И още един въпрос, влияят ли нивата на хормоните(примерно естроген, тестостерон и др) върху образуването на целулит?

според мен да  Peace и по двете теми, сама можеш да регулираш силата  Peace по втората тема - естрогена основно, особено и ако се приемат стимуланти за растеж на бюста  Blush

# 2
  • Мнения: 10
Мерси за темата  Oha! Искам да попитам пробвали ли сте анти-целулитните продукти на Dermacol,видях че са нови в enzo.bg?

# 3
# 4
  • Мнения: 3
Мерси за темата   bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Здравейте компетентни дами, има ли някоя от вас отзиви за масажите в Йога за всеки в Пловдив

http://yogazavseki.com/2012-06-11-06-39-47

Това което е написано изглежда добре и съм много навита да отида , но все пак да питам ....

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Алена ,благодаря за новата тема Hug  bouquet

sunlit74,сподели резултати ако отидеш Peace

# 7
  • TX
  • Мнения: 590
идвам в новата тема със стария си целулит, опаковка алмисан зад гърба, шведски бани също и спорт, това е опита ми в борбата на процедури не мога да ходя, че имам вени и капиляри, дори алмисана клепам само на дупето и бричовете поради същата причина

Успех на борещите се, при мен борбата е като свиня с тиква  Joy

# 8
  • Мнения: 4 097
Благодаря за новата тема. За момента, опитът ми за борба с целулита не е особено успешен - безброй изпробвани продукти без резултат...

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
с мазила само не става  Peace най-много да се заглади самата кожа, а под нея - никакъв ефект Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 484
Здравите, записвам се да ви следя, след раждане съм и си отгледах 5-6 м. целулит Laughing. Засега мисля да започна със спорт( но след 3-тия месец, т.к съм със секцио) , много вода и да се пробвам с диета  newsm78, макар , че ще стане трудно заради бебка. За масажи и процедури нямам време, освен в дом условия и се чудя какъв препарат да си взема

# 11
  • Мнения: 0
Последно време започнах да комбинирам анти-целулитно масло на Икаров http://apteka.framar.bg/30030828/%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BE% … 125-%D0%BC%D0%BB-

с турмалинови клинове,и мисля че има ефект за сега,а това е за около 8-10 дена.
http://prodavalnik.com/dlg-klin-s-turmalinovi-perli-redutsirasch … h-efekt-i28267425

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Алена, мерси за темата!  bouquet
Аз почти всеки ден през този месец си правих масаж с вендузи, първите дни по- продължително, в последно време  само по 5 -6 минути на крак докато седя в парната баня след спорт. Дори  за това време  успявам да постигна зачервяване на кожата и това ми дава повод да надявам да има смисъл от този кратък масаж. Продължавам в колата като пътуваме всекидневно да си минавам краката с едно ръчно масажорче, от лоето не знам дали има файда, но е по- добре от нищо.
Вечер преди заспиване се мажа с антицелулитен гел на Евелин, който обещаваше намаляване на см. , но не постигнах такъв ефект в това отношение, а много се надявах, вече измазах тубата. Една съфорумка много похвали червения 4 d на Евелин, той ще бъде следващата ми покупка.
Според мен вендузите са  много добрър метод , самият ми целулит е намалял. Тъй като спортувам ежедневно, мога да кажа, че съм по - стегната и изглеждам по- добре, още много малко има какво да се желае. По принцип внимавам какво ям, но съм решила да включа и  конкретна диета  към цялата  артилерия, защото съм зациклила на едно място като кг.  и обиколки.  Sad

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Мерси за темата   bouquet
Дайте идея за нещо изпитано за мазане против целулит. Някой да е ползвал базово или етерично масло за целта?

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
аз ползвам базово и етерични масла за масажите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт