Автоимунен тиреоидит на Хашимото (30)

  • 71 450
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 5 999
Препоръчайте някой добър ендокринолог във Варна по здравна каса?

Д-р  Николай Райков МЦ Плюс зад Общината (координати на 1-ва страница) Peace

# 46
  • Мнения: 3 154
Благодаря ви за честитките, момичета Hug

Сети Бети, то моето не е за разказване, че беше голямо премеждие и раждането и след това, но важното е, че всичко вече е наред и малкия е жив и здрав. Само ще кажа, че родих със секцио по спешност в 36+2 г.с. заради отлепена плацента.  Confused
Но това вече е зад гърба ми, гледам напред и това е  Sunglasses

# 47
  • София
  • Мнения: 6 294
Благодаря ви за честитките, момичета Hug

Сети Бети, то моето не е за разказване, че беше голямо премеждие и раждането и след това, но важното е, че всичко вече е наред и малкия е жив и здрав. Само ще кажа, че родих със секцио по спешност в 36+2 г.с. заради отлепена плацента.  Confused
Но това вече е зад гърба ми, гледам напред и това е  Sunglasses


Възможно ли е да е от болестта това - аз също със секцио по спешност заради отлепена плацента (с плацента превия бях) в 37 г.с.?

# 48
  • Мнения: 3 154
Кати, не мисля, че е от болестта. При мен по-скоро се получи от много лашкане с колата на предишния ден - пропътувахме близо 400 км. и хич не ми беше добре вечерта и на другия ден. Бях все с контракции, макар и безболезнени.
Моята плацента беше ок - високо.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 705
Благодаря ви за честитките, момичета Hug

Сети Бети, то моето не е за разказване, че беше голямо премеждие и раждането и след това, но важното е, че всичко вече е наред и малкия е жив и здрав. Само ще кажа, че родих със секцио по спешност в 36+2 г.с. заради отлепена плацента.  Confused
Но това вече е зад гърба ми, гледам напред и това е  Sunglasses


Възможно ли е да е от болестта това - аз също със секцио по спешност заради отлепена плацента (с плацента превия бях) в 37 г.с.?
Не е от болестта, съвпадение е. Аз също бях секцио по спешност,но поради други причини.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И аз не мисля, че е от болестта, нищо общо няма според мен.
Аз бях планово секцио, по други причини.

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Искам да ви попитам имате ли изпотяване на ръцете и краката(при мен е особено на ръцете). Доста е неприятно, но не е изпотяване от жегите, а сякаш от стрес. Случва ми се най-вече на работа и когато съм по-напрегната. Чудя се какво мога да предприема, пробвала съм пудра, билкови дезодоранти, соден разтвор, но сякаш нищо не помага. Имате ли някакви предложения и идеи как може да се предотврати? Хубав ден на всички!:)

# 52
  • София
  • Мнения: 10 705
Под мишниците ли се потиш? Използвай Одорекс-и за ръцете има и за крака, фантастичен е! От години го ползвам и забравих какво  е да има петна от пот по дрехите. Аз пръскам 3 поредни вечери, на сутринта се измива с вода. След около месец-пак, а вече съм доста по-рядко.

# 53
  • Мнения: 0
Под мишниците ли се потиш? Използвай Одорекс-и за ръцете има и за крака, фантастичен е! От години го ползвам и забравих какво  е да има петна от пот по дрехите. Аз пръскам 3 поредни вечери, на сутринта се измива с вода. След около месец-пак, а вече съм доста по-рядко.
Под мишниците не се потя - там нямам никакъв проблем. Проблемът са ръцете(дланите) и понякога краката(стъпалата). И аз ползвам Одорекс, но за жалост с ръцете нямам никакъв успех Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 1 970
И аз мисля, че хашито няма нищо общо с отлепената плацента, аз пък родих нормално с предизвикано раждане заради преносване и помен нямаше от контракции.

Дланите и стъпалата и на мен много ми се потят, особено в жегите, но съм си така откак се помня, честно казано не ми пречи и обикновено нищо не ползвам. Единствено гледам да си взимам сандали и обувки, които да не са от някакви гадни изкуствени материали, че с това потене се вмирисват ужасяващо, но когато са от качествени материали няма проблем, пръскам си понякога краката с един спрей на д-р Шол, също върши работа.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 705
В жегите кой не се поти..ужас е, сега излизам от банята и все едно не съм излизала...
За обувките и аз така гледам Grinning

# 56
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Привет,
знаете ли кога Начев ще излиза в отпуска и дали другата седмица ще приема в МД?
Нали мога да отида там без направление за коментар на контрола?
Благодаря предварително!

# 57
  • UK
  • Мнения: 5 999
Привет,
знаете ли кога Начев ще излиза в отпуска и дали другата седмица ще приема в МД?
Нали мога да отида там без направление за коментар на контрола?
Благодаря предварително!

Д-р Начев изобщо не работи с направления Crazy

# 58
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз съм ходила само в Панацея, затова питам  Peace

# 59
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз съм ходила само в Панацея, затова питам  Peace

А аз отговорих за питането отн МД Peace

Общи условия

Активация на акаунт