Торта с кисело мляко

  • 68 085
  • 217
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
И аз я приготвих тази торта. На мен ми е малко киселичка (следващият път ще сложа 2 чаши захар), но Криси много я хареса като се има впредвид, че не обича мляко и от 1 година не е близвала нито кисело, нито прясно. 

# 46
  • Мнения: 22 867
И аз най-после я направих тая кисело-млечна торта, половината крем май го излапах, докато редих бисквитите, мммм, много е вкусен. Направих половината крем с какао и сега е една шарена на пластове. Украсих я и отгоре, наръсих с орехи смлени. Сега я гледам и се чудя - кога ще може да се яде? Веднага ли /ами сухите бисквити?/ или трябва да престои в хладилника? Хайде, казвайте, колко чакахте? Щото търпението ми не е много................... Embarassed

# 47
  • Мнения: 1 708
Хубаво е да престои 5-6 часа,но съдейки в момента по часа трябва да е станала!Утре ще е още по-вкусна! Peace

# 48
  • Мнения: 2 567
Колко грама са 2 пакетчета от тези бисквити?
А някой пробва ли, дали става и с масло вместо маргарин?
Мерси!  bouquet

# 49
  • Мнения: 22 867
Хубаво е да престои 5-6 часа,но съдейки в момента по часа трябва да е станала!Утре ще е още по-вкусна! Peace

Успокои ме, ей сега отменям забраната и я нападаме! Grinning Кремът наистина страшно ми хареса - аз обичам точно такива леко киселеещи нещица! Мисля, че ще си го забърквам и без бисквити, просто в чашки, като кремче! Благодаря ти за рецептата!  chef  bouquet

# 50
  • Мнения: 22 867
Колко грама са 2 пакетчета от тези бисквити?
А някой пробва ли, дали става и с масло вместо маргарин?
Мерси!  bouquet

Аз използвах две пакетчета, понеже не съм купувала досега от тези бисквити, не знам малки ли са или големи, на тях пише 165g. Кремът го направих с маргарин, въпреки, че иначе купувам от немските масла. Очаквах, че ще личи, но кремчето се оказа превъзходно! Може да го пробвам и с масло, но ще бъде някой друг ден. Сега до мен е чиния с парче чудесна торта!

# 51
  • Мнения: 1 708
Приятен апетит! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 22 867

Благодаря! Покрай твоята торта май ми идва в повече апетита! Ще взема да поддържам кръг, щото линия..............................май няма да мога! Grinning

# 53
  • Мнения: 581
Колко грама са 2 пакетчета от тези бисквити?
А някой пробва ли, дали става и с масло вместо маргарин?
Мерси!  bouquet
Малките пакетчета са по 165гр. - от тях трябва да се сложат 3 пакета.
От големите нямам в момента и не мога да ти кажа те колко грама са.

# 54
  • Мнения: 2 567
Малките пакетчета са по 165гр. - от тях трябва да се сложат 3 пакета.
Мерси!   bouquet Това ме ориентира в необходимия грамаж  Hug
На вкус така или иначе не знам какви са тези бисквити, но ще карам наред, докато ми хареса  Laughing

# 55
  • Мнения: 287
А някой пробва ли, дали става и с масло вместо маргарин?
Мерси!  bouquet
Аз направих крема с малсо и стана много вкусно. Така че, давай смело! Simple Smile

# 56
  • Мнения: 581

На вкус така или иначе не знам какви са тези бисквити, но ще карам наред, докато ми хареса  Laughing
Ако това ще ти помогне - на вкус доста приличат на българските обикновени бисквити, но и идеята да пробваш наред си я бива  Grinning Wink

# 57
  • Мнения: 641
Много вкусна торта!

Мъжът ми не хапва бисквити, за кисело мляко и дума да не става, а тортичка хапна и му хареса Grinning!

  smile3501 Снежи!

# 58
Напражо си невероятна!  Hug
И аз правих тортата - страхотна е! Но може ли и ретсептите за шоколадовит мьфини и сладките хапки? Много молия baby_neutral

# 59
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз имам питанка (да не ми се смеете - ей  Crossing Arms)
Пишеш, че маргарина се слага когато крема и изстинал.А как се разтваря добре тоз маргарин - не остава ли на бучки  newsm78 или пак заплеса нещо не е разбрал  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт