Да преправим старите мебели с любов - тема 23

  • 93 564
  • 753
  •   1
Отговори
# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кия, благодаря за новата тема  bouquet!

Да не ви изпусна и да следя за идея за шкафче/етажерка/поличка за парфюми, гребени и тем подобни до огледалото в коридора, че старата антика ми е омръзнала...

# 2
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Кия, мерси за новата тема - да е вдъхновяваща за всички  Hug

# 3
  • Мнения: 1 091
Знаете ли как да направя линка към старата 22-ра тема да изглежда така: "-22"? Така са подредени старите теми, та да е по-прегледно.

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Тук Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 947
Е, и аз тук  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 091
 LaValetta, благодаря ти! Готово! А би ли споделила как става все пак Praynig

# 8
# 9
  • Мнения: 890
запис и от мен. Благодаря за темата!   bouquet

# 10
  • Мнения: 7 947
Е, цяла страница записи стана - хайде малко по темата  Embarassed
Имам въпрос - за едни познат - купи си необработено дюшеме дъб - директно с Осмо ли да действа - защото в момента обмисля омасляване - или се слага основа някаква, когато е напълно ново дървото?

# 11
  • София
  • Мнения: 1
Кия, благодаря за труда да пуснеш новата тема!
На въпроса ти:
Кликваш на иконката "Вмъкни връзка", слагаш знака за равенство = веднага след първото url, непосредствено до = поставяш линка на старата 22 тема, който остава затворен с дясна скоба ], до нея /вдясно от нея и преди второто [/url]/ написваш тире 22 и така надписа - 22 ще се визуализира вместо дългия линк.

# 12
  • Мнения: 2 402
Кия, благодаря за темата  bouquet. Аз пак само ще ви се радвам.
Малко идеи http://ideendom.com/dev/index.php?option=com_k2&view=itemlis … amp;limitstart=28

# 13
  • Мнения: 7 947
Ако ще си радваме очото - не може това да се пропусне - и се обновява много често  Laughing

https://www.facebook.com/pages/Decoria-Studio/401744289879937?hc … location=timeline

# 14
  • Мнения: 659
Да не ви изпусна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт