MICHAEL FASSBENDER и поколението на 30-годишните "и красиви, и талантливи"

  • 34 526
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Дойде време да гласувам и аз, след като изгледах и "Джейн Еър", и "Х-мен" до половината. Grinning Гласът ми отива за "Глад".

П.П. Джеймс е много сладък в "Х-мен" . Сигурно заради него ще го догледам. Crazy

# 721
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
много ми харесва как се развива анкетата, появяват се все нови и нови гласове, и то за "старите" Срам и Глад  Heart Eyes, както и за Fish Tank

# 722
  • Мнения: 1 992
На мен ми харесва още, че 12 Years a Slave започна да води. Но предвид Оскарите е логично да е така, без да подценявам Майкъл в него.

Злате, мерси за Том. Не просто Том, но и сниман от Грег Уилямс. Нямам търпение за другите.

# 723
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Едно процедурно включване.

Започваме "обратно броене" до края на темата.  Grinning
От моя пост до края на 50-а страница остават още 26.
Моля, възползвайте се, ако искате да коментирате за последно филмите и ролите на Майкъл.

Аз самата не знам, дали ще си търся из други теми стари постове - май всичко, което имах за казване по гледаните филми, съм го казала в коментарите из тази тема.

Остава ми да гледам Аквариум и робския... но подозирам, че ще почна с втория и ще опитам да гласувам преди да е свършила темата.


И още нещо ВАЖНО по процедурата!

Тъй като редактирах анкетата в темата на Раян (махнах снимките, че много тежка и разтеглена беше...), това ме подсети, че системата позволява не само да се гласува в старите теми, но и да се редактират анкетите.
Та искам да питам - как се отнасяте към идеята да ДОБАВЯ новите филми на старите титуляри.

Прекалено много мнения имаше тук, че бихте гласували за Filth, ако го имаше в анкетата, примерно.

Е, принципно е възможно.
Мислите ли, че си струва?

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 16:35 от мячик

# 724
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вижте какво намерих, от едни много отдавнашни БАФТИ Party






Криста, нали каза, че я харесваш- Чарлийз за теб, Джейк за мен Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1 992
Взимам я Чарлийз, Джой-със-странен-ник. Ама със сегашната прическа, като я гледам ми иде да я отрежа най-сетне моята коса.

Мяч, аз нямам нищо против да се добавят филми в анкетите на старите теми, но има ли смисъл, някой дали ги чете изобщо, променят ли се резултатите?

# 726
  • Мнения: 2 040
Да се отчета за филмите на Майкъл докато не е дошло време за приключване. Така и не успях да изгледам цялата му филмография, също както на всички досегашни титуляри. Embarassed
От анкетните филми видях всичките без "The Devil's Whore" и "The Counselor". Имам голямо желание за първия и не чак толкова за втория, предвид отзивите от Мурето. Grinning
От заглавията във волната програма гледах:
"Carla" - спокойно можех да го пропусна,
"A Bear Named Winnie" - много ми хареса,
"Band Of Brothers" - той си е задължителен за британските титуляри.  Laughing
 Гледах и качените в You tube клипчета с него от някои от сериалите:
"Hearts And Bones" - много млад и смешен, но също така и много сладък Майкъл, Laughing
"William and Mary" - убийствен източноевропейски акцент,
 "Murphy's Law" - извън това да се мотае насам-натам с изражение "I don't give a fuck" и да разкрасява пейзажа, няма кой знае каква роля.
Имам желание за гледам "Wedding Belles" и "Gunpowder, Treason and Plot", но не знам дали ще успея.

За украса на поста едни красиви очи.  Heart Eyes




Та искам да питам - как се отнасяте към идеята да ДОБАВЯ новите филми на старите титуляри.
В първия момент се съгласих с идеята, но после се размислих, че ако се добавят нови филми и се променят вотовете ще има разминаване между резултатите в анкетите и коментарите. Все пак анкетите отразяват развитието и популярността на актьорите до този отминал вече момент.

# 727
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Как странен бе, литературен Laughing

Аз лично не виждам полза в добавянето на новите заглавия в анкетите. Най-много ние да се изредим да цъкнем в графата Filth, а така или иначе вече си го похвалихме.

# 728
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Джой, невероятни са двамата! Мнооого ги харесвам, тръпна за новата ти тема! Hug

# 729
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
изненада : Том се отказва от The Outsider  Thinking

http://twitchfilm.com/2014/01/breaking-tom-hardy-backs-out-of-mi … -put-on-hold.html

# 730
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И това след като пуснаха тийзър-постерите Thinking? Нещо нередно ми се чини, че е ставало...

# 731
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ха така, вече и режисьора е отпаднал  Thinking

http://blogs.indiewire.com/theplaylist/tom-hardy-takashi-miike-r … outsider-20140121

П.П. Много ми харесва, че Брандън вече е с 6 гласа, току-виж до края сме изместили Магнето трайно  Whistling

# 732
  • Мнения: 2 040
Защо така бе, Муре? Какво му е на Магнито? Майкъл успя и там да вкара достатъчно драма и напръви образа почти положителен.


Майкъл се размотава из Италия и се снима с фенове.

# 733
  • Мнения: 1 688
Оф, прекалено е готин тоя младеж.  Embarassed

# 734
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 495
Оф, прекалено е готин тоя младеж.  Embarassed

Така си е  Laughing  Laughing  Laughing

Защо така бе, Муре? Какво му е на Магнито? Майкъл успя и там да вкара достатъчно драма и напръви образа почти положителен.

Вярно е това.
Тъй като аз не бях запозната с комикса, когато гледах филма, останах с убеждението, че неговият герой положителен.  Grinning
Затова се изненадах, като разяснихте, че е злодей.  Mr. Green

Но и аз като Мурето не искам ролята да спечели. Не мисля, че е добре, ако победител в анкетата е роля, която съм убедена, че е приел и играе за забавление.  Wink
И за Джеймс така мислех.

Общи условия

Активация на акаунт