Да преправим старите мебели с любов - тема 25

  • 115 880
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 47
има ли нова тема?

# 766
  • Мнения: 6 300
Здравейте!  bouquet
Имам едни нови пейки от необработено дърво и най-накрая реших да използвам случая да пробвам маслото Осмо, за което, естествено, съм се наслушала на суперлативи от вас Simple Smile, но не съм имала повод да използвам. Поръчах това (още не е при мен), пасва ми като цвят във връзка с разни други мебели в градината. Мисля, че това е обикновено течно масло, не е вакса (понеже мернах из сайта, че има разни вакси). Пише, че е база и завършващ слой в едно, нужни са две ръце за необработено дърво, специално за външна употреба и т.н. ...
Въпросът ми е: На базата на вашия личен опит с маслата Осмо, според вас как е най-добре да го нанеса? С четка или натъркване с парцалче? Thinking

# 767
  • Мнения: 834
С четка. Пестеливо, с втриване.

# 768
  • Мнения: 481
Аха, с четка. От Фивекс, тукашните представители, ми изпратиха валяче, но добре, че Байбиби беше писала за четка,та си бях поръчала, че не ми се получаваш с валяка. Ти ще усетиш при нанасянето, наистина много пестеливо и с втриване. Девойките ми се скъсаха да поят гълъби (наужким де) по масата, ежедневно е полята, но много добре се държи засега, много съм доволна от маслото.

П.П. Момичета, някой може ли да направи нова тема?

# 769

Общи условия

Активация на акаунт