Щом декември наближи, ЮНСКОТО коремче почва да личи - тема 4

  • 34 676
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 952
Нека запазим добрият тон наистина. Сторенето не може да се поправи, затова нека забравим случая Peace По този повод внимавайте  с бутона "харесва ми" в темата, аз вече изгорях така без да искам  Simple Smile
Аз днес добре се разходих в снега, сега почивка с чайче в леглото. Утре съм на първа ЖК, нямам търпение, може и пол да видим  Wink

# 61
  • Мнения: 50
Запис в новата темичка!
The same myself, да не би като харесаме нещо да се вижда отстрани... аз мислех, че като е тайна групата нито харесванията, нито коментарите се виждат?

# 62
  • Мнения: 68
Има си една приказка: "Интелигентни хора лесно се разбират"  Hug
The same myself други са видели какво си харесала ли??? Ееее, въобще не се бях замисляла, какво като групата е тайна  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 952
В темата тук над бутон "отговори" има бутон "харесва ми". Аз съм от телефон и го натискам без да искам и автоматично го отразява на фейсбук профила ми.

# 64
  • Мнения: 101
В темата тук над бутон "отговори" има бутон "харесва ми". Аз съм от телефон и го натискам без да искам и автоматично го отразява на фейсбук профила ми.

Да това се получава понякога когато в бг.мама сте влезли чрез профила си в фейсбук.Мисля че така беше.А относно тайната група,не може да се види от приятелите ви че сте харесали нещо.Аз съм преглеждала харесванията ми,по дни когато се присъединих към групата.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 68
Аз така и не разбрах как да се присъединя към тази група,но засега май ще остана само в Бг мама  Wink  Peace

# 66
  • Мнения: 101
Аз така и не разбрах как да се присъединя към тази група,но засега май ще остана само в Бг мама  Wink  Peace

Пишеш на atadar тук на ЛС,личния си e-mail и тя ще ти изпрати покана.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 68
Благодаря,а в момента затворена ли е групата,защото ако още е отворена не бих искала да се вижда от всички останали  newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 1 197
най - тъпото в цялата ситуация, всъщност е, че имано аз настоявах групата да е възможно най - затворена и тайна, за да може спокойно да се споделя в нея ... и именно аз я издъних ooooh! Благодаря Ви за проявеното разбиране, аз едва ли ще си простя толкова лесно, колкото и лицемерно да звучи, наистина се чувствам ужасно!!! относно добавянето на нови хора към групата - всеки член може да го прави  Rolling Eyes в менюто на участници има бутон добави, които дава опция за покана през мейл ... аз така и не открих друг начин за добавяне Embarassed може би ако някой е по запознат може да помогне на vesi 87 аз едва ли ще имам очи да се появя и да пиша скоро ...

# 69
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, честита ни нова тема, The same myself страхотна е ... Simple Smile

vesel4ynka , толкова хубаво си описала прегледа си на 4Д, че направо аз се развалнувах нямам търпение и аз да стигна дотам.

Относно размерите и килограмите, при мен положението хич не не е розово, още от началото на бременността съм се надула като плондер, чуствам се доста тежка и издута. На ехографа ми казаха, че имам много насъбрани газове, незнам как да се преборя с тях Sad . Спокойно мога да излъжа някои че съм в 8мия месец, толкова ми е издут корема, некомфтно ми е, защото знам, че не е от бебчо, дрехите вече масово ме стягат, а съм само в 10та седмица. Май тва ми е най-набоелия проблем  #Crazy . Иначе и аз като повечето имам безсънни нощи, в които ставам по 15 пъти до тоалетна  и сънливи дни, в които постоянно ме мързи  newsm78.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 764
The same myself, благодаря за новата тема!   bouquet
Малко на бързо минах през темата. Честито на разбралите вече пола! Simple Smile И аз вече нямам търпение.
Мен вече ме е страх да се кача на кантара.   Rolling Eyes С моите малки размери /1,50/ много ми личи и кг и корема...

# 71
  • Мнения: 1 175
Извинявам се предварително, че се самоцитирам, но покрай кореспонценцията за Фейсбук, моята питанка остана невидима. Цитирам, с надеждата мамата, която търся да пише нещичко...

Честита темичка, да се запиша и аз, The same myself   bouquet, снимката с Коледните бебоци е страхотна!

Мами, коя от вас беше ходила вече на БХС във Фемина?
Аз пак с моята дилема, записала съм се за сряда - 27-ми, на БХС при Димитрова, исках да попитам как протича в този център и дали включва и ФМ или трябва да уточня на място. Ако взема пък много да се уточнявам, да не ми тупнат още една крупна сума отгоре само защото "много знам"...? А ако ми правят ФМ заедно с БХС, не е ли рано за първото? Нали първата ФМ се прави в 12-та седмица?

Пфух много чуденки  ooooh!

# 72
  • Мнения: 1 952
Gaggi, много пъти обсъждахме, но пак ще кажа. ФМ е ехографа, гледат те с него, мерят и оценяват всичко и после ти взимат кръв за БХС.  В сайта се води скрининг и включва и ФМ, и БХС. Те там си знаят Peace

# 73
  • Мнения: 1 175
The same myself да, спомням си, че ти ми отговори предишния път, за което благодаря. Сега питането ми е по-конкретно, и точно за този център, и този специалист.

# 74
  • Мнения: 1 952
The same myself да, спомням си, че ти ми отговори предишния път, за което благодаря. Сега питането ми е по-конкретно, и точно за този център, и този специалист.

В този център ще те прегледат първо на ехографа, после ще ти вземат кръв. На регистратура кажи, че си за ранната ФМ 1-ви триместър и за БХС Peace Цената за двете е 135лв по мой спомен. Не знам преди или след се плаща. Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт