Великобритания - тема 49 Коледно - Новогодишна

  • 43 523
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 645
Мъжеее, моите ги няма вече 2 седмици и мнооого ми липсват Rolling Eyes

А и наче.... днес се подтвърдиха подозренията ми че един колега ме е харесал Whistling

# 736
  • Лондон
  • Мнения: 449
Някой да отваря великденска тема, че не стигат жълтите фанелки да ви ги раздаваме на вас двете Laughing

Толумбата, не се оправдавай предварително Heart Eyes

Шая, това е новината на седмицата Laughing дали мъжът ти ще иде пак без теб на ски, чудя се и не ми се вярва Heart Eyes

Аз пък не разбирам какво се случва в skype, ползвам го от зората на емиграцията и сега за пръв път ми се случва случайни индивиди да ме канят да си общуваме, от вчера имам 18 такива, от всякакви страни и акаунти newsm78 Много досадна история...

# 737
  • Варна
  • Мнения: 316
За мъжете засега ще се въздържа. Ама имам въпрос за плуването от училище. Щерката утре ще е на плуване за първи път. Ще ги карат с микробус до басейна. Учителката и казала джапанки не и трябват  Shocked Има ли някое дете да ходи на плуване от училище? Чудя се дъщерята как ще се справи. Сешоари дали имат? В БГ като ходехме си носехме нашият, че под шапката косата и винаги беше мокра  Sad Ама аз бях с нея и сушах и обличах, та утре не ми се мисли как ще е. Да не говорим, че и една хрема я мъчи от доста време само басейн ни трябва и с недоизсушена коса да ходи напред назад  Twisted Evil

# 738
  • Мнения: 645
Ето я новата тема, дано Аве не ми се сърди
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=768167.msg27556534#msg27556534

Общи условия

Активация на акаунт