Бурак Хаккъ - Burak Hakkı / предишни и настоящи проекти / тема 15

  • 15 555
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 115
 wavey wavey wavey

Алтан с двете си сестри.

Ферит със семейството си.
Miss Turkey 2013 Leyla Köse играе по-малката сестра Зерен.ELİF-MERVE-ÇOLAK, една от финалистките на конкурса Miss Turkey 2012 играе по- голямата сестра Yeliz-Elif

# 31
  • Мнения: 1 115

След 12г. Уур, като куриер попада на пратка за Караджа, отнася я на адреса, тя не го познава.

# 32
  • София
  • Мнения: 440
Добър вечер. Тара ме помоли да публикувам превода на резюме за 6-ти еп. на сериала „Любов, хляб и мечти”. По-долу, можете да го намерите. Но съм принудена да направя следното уточнение: аз не следя поредицата, не съм запозната с действието, с имената на героите и взаимовръзките между тях, нито с контекста, който е в основата на резюметата. Превеждам текстовете, тъй като съм заинтересована от езика, а не от актьорите или продукцията. Поради това, предпочитам да изпратя превода на Тара, която може да го коригира или редактира, ако е необходимо. А, това е наложително понякога, например до днес не бях разбрала, че Караджа в продукцията е име на млада героиня, тъй като по принцип името Караджа е мъжко.
С най-добри пожелания за новата седмица.

http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ask-ekmek-hayaller/1069
Представяне:
„Любов, хляб, мечти” (Aşk Ekmek Hayaller) – 6-ти еп.; 19.01.2014 г.; 19:45 ч.; Show tv:

Превратностите на живота – във фурната на майстор Али Садри Угур и Алтан отново са заедно; дори и ако не се бяха познавали, и в този живот напрежението между тях продължава. Караджа пък не е наясно с всичко това, в плановете му е да завърши учението си, миг по-скоро да се впусне в бизнеса и повече да не се връща в мястото откъдето е дошъл. Заедо с това той търси възможност да застане срещу семейство Дегирменджиоглу. Но не само възможност, а ще се конфронтира с Алтан… От друга страна, Угур, който е открил следа от детската си любов след толкова години, изведнъж се появява пред врата на Караджа. Обаче намерението му е, като се събере отново заедно с Караджа, да използва това като средство, за да може да намери убиеца на майка си – Нуман. Очите на Угур са толкова заслепени от амбицията за отмъщение и той не е наясно, че с това свое търсене директно си навлича беда.

# 33
  • Мнения: 1 115
 wavey wavey wavey
Милена, решението е твое, направи така, както е най-добре за теб. Аз ще съм ти благодарна за превода на резюметата. Kissing Heart
Както изглежда Бурак остана без фенове в бг мама, въпреки че сериалът , в който участва сега е  по- добър от много коментирани във форума и е с млади переспективни актьори.
За тези, които посещават темата/ защото все още има такива/малък спомен от Мелодията. Hug


Ердинч от ЛХМ / Любов, хляб и мечти"/


# 34
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тара недей така,според мен,ако тоя сериал придобие популярност ще има  и нови фенове Бурак  Peace
Мелодията е дават по Диема фемили знаеш ли,рекламираха я наскоро  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 115
Плами, знам, че дават Мелодията и когато мога "хвърлям по едно око". Grinning

" Любов, хляб и мечти" е римейк на корейския "Хляб, любов и мечти", линк със сюбтитри на бг.за който ми даде Таня. Той е 30 серии /аз предпочитам късите сериали/, изгледах го, хареса ми и сега с резюметата на Милена се ориентирам много по- добре в развитието на действието на турския.

Днес синът на Бурак, Рюзгяр навършва 6 год.и празнува с двамата си родители. Бурак и  Сема не допускат детето да страда от раздялата им. Даже Бурак беше казал някъде, че втори път би се оженил само, ако това е майката на сина му.

 

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Оле 3-мата са много сладки  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 115
AEH episode 7 ----> Feb. 2, 2014



# 38
  • София
  • Мнения: 440
http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ask-ekmek-hayaller-sezon-1 … arca-1-izle/17876
Представяне:
„Любов, хляб, мечти” (Aşk Ekmek Hayaller) – 7-ми еп.; 02.02.2014 г.; 19:45 ч.; Show tv:

Преживяното от Угур предизвиква голяма скръб у хората във фурната. Но Угур е принуден да направи избор. Али Садри казва на Угур, че ако още веднъж се случи подобно нещо ще го изгони от фурната… Това няма да бъде единственият избор в живота на Угур: интересът на Бурджу към Угур все повече излиза на дневна светлина, и ако този интерес се харесва на Угур, то от друга страна в ума му е Караджа. Започвайки работа при семейство Дегименджиоглу, Караджа има големи надежди; животът й вече ще бъде по-добър. Но с разпознаването й от Алтан и за двамата ще започнат дни на безпокойство. А пък грижата на Лейля е любимата на Ердинч – Демет. Голяма изненада очаква Лейля, която ревнува Ердинч, поради едно чувство за собственост, идващо от миналото. Но въпреки всичко това, един човек от миналото ще разстрои изцяло равновесието.

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 10:48 от milena d

# 39
  • Мнения: 1 115
milena d
http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ask-ekmek-hayaller/1069
Представяне:
„Любов, хляб, мечти” (Aşk Ekmek Hayaller) – 8-ми еп.; 06.02.2014 г.; 19:45 ч.; Show tv:
С назоваването на името на Зерен, заедно с нея и Караджа е арестувана. Младото момиче още веднъж е принудено да се срещне с миналото, от което иска да се избави: в края на крайщата тя е дъщерята на заподозрения в убийство Нуман Йълмаз. Но не е само това, нарастващият интерес на Алтан,  поставя Караджа в трудно положение и я обърква. Алтан ревнува, когато научава, че Караджа се е срещнала с Угур. Той се разгневява и тази ярост ще стане причина за кавга до смърт между двамата. От друга страна, Угур колкото и да се опитва да се държи дистанцирано, Бурджу е безнадеждно влюбена в него… Далеч от всички тези преживелици Рейхан е достигнала до точката, когато иска да планира отмъщение към семейство Дегирменджиоглу; а Гюнеш е успял да плени сърцето на Йелиз. Сега е ред това семейство, което е източник на преживените
страдания, да бъде разбито, предстои и те да изпитат мъка.
Милена, благодаря за превода! Flowers BouquetКачвам го със закъснение, просто нямах възможност по-рано. Hug



Снощи,07.02. петък, Berna Laçin и Burak Hakkı са били гости в  "Makina Kafa" по Show Tv от 23:15.

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 02:00 от Tara41

# 40
  • Мнения: 1 115



Aşk Ekmek Hayaller 8.Bölüm TEK PARÇA

# 41
  • Мнения: 1 115
"ERDİNÇ to Leyla : "Our Son Is In Love With That Girl! ""
Aşk, Ekmek , Hayaller -Episode 9
Erdinc на Leyla: "Нашият син е влюбен в това момиче!"
Любов, Хляб и Мечти - Епизод 9, четвъртък 13.02. от 20ч. по  Show TV.



Aşk Ekmek Hayaller 9. bölüm Fragmanı
http://www.youtube.com/watch?v=5XajdvfYa9o

# 42
# 43
  • Мнения: 1 115
"Любов, хляб, мечти", 9-ти еп.
Превод от английски Tania M.
Алтан наистина се натъжава, като разбира, че не е могъл да държи Караджа настрани от Угур. Докато Караджа мисли, че е изгубила работата си заради случката със Зеррен и арестуването й, поради което не ходи на работа, с препоръката на Ферит тя отново започва работа във фирмата.
Според плана на майстор Али Алтан и Угур са принудени да бъдат по-близки един с друг.
Ердинч е притеснен, когато узнава истинската идентичност на Караджа. Ердинч иска среща с Лейля. Съобщава й, че Караджа е дъщерята на Нуман и че Алтан е влюбен в Караджа.
Алтан се опитва да спечели сърцето на Караджа. От друга страна, Угур признава на Бурджу, че още е влюбен в детската си любов. Изглежда сега Караджа трябва да избира.
Гюнеш е поканен у Лейля и Ферит на вечеря, за да се сближи със семейството на Йелиз. Йелиз и Гюнеш започват да излизат заедно. След кавги между майка и дъщеря Йелиз си стяга багажа, напуска дома си и отива при Гюнеш.
Вбесена, Лейля идва във фирмата, заплашва Караджа и настоява да излезе от живота на Алтан. Караджа плаче. Зеррен се обажда на брат си, казва му какво се е случило ... и когато Алтан идва ...
Алтан: "Не плачи, Караджа. Отсега нататък няма да позволя на никого да те натъжава, няма да позволя на никого да те разплаква ..." Той също плаче ...
О, време е за прегръдка и целувка.
О! Честит ден на влюбените!
От: Mahsa Mozaffar
Таня,благодаря! Kissing Heart Flowers Bouquet Kissing Heart

# 44
  • Мнения: 1 115
 wavey
Резюме на 9 еп. от сайта на Show TV. преведено от milena d:
„Любов, хляб, мечти” (Aşk Ekmek Hayaller) – 9-ти еп.; 13.02.2014 г.; 19:45 ч.; Show tv:
Тайните, съспенсът се увеличават, заплетените случаи един по един се разрешават. Самоличността на Караджа е разкрита. Какво ще направи Ердинч по този въпрос? Лейля решава да се справи с Караджа. А Алтан е готов да се бори за любовта. За първи път след години Угур и Алтан ще си разчистват сметките. Угур ще може ли да разбере кой е Алтан? А какво да кажем за лъжата на Караджа към него? Рейхан набира скорост по пътя на отмъщението. Неочаквана близост между Алтан и Караджа и изненадващ финал…
Милена, благодаря! Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт