Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Рену, Hug моля те сега като я публикувам....виж и ти линка...да не би да съм кьорава вече от новия интерфейс...само дай цитат и провери...и ми кажи ако проблема е в моя телевизор.... Praynig Praynig Praynig Praynig


Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=755813.new#new


Екип:

Романтика - Елитулия (ранен период)

Комикси - Нарцисчева - Бързата

Да ги чичечнем  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

БЕЗ мене си....че съм мнооу смотана и не ми харесва какво се получи... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Всичко е наред Peace Ааааа видях го и аз линка Peace голяма работа не се нерви излишно Hug Hug Hug

Наде  love001 newsm51

# 721
  • Мнения: 0
Таман да се върне към живота и тоя гръмна лапето #Cussing out

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, оправих го...то некви работи са се трили, другу дублирали....егати бъга...на нещо дет правя ежедневно и не може аз да съм го направила...нема как... ooooh! ooooh! ooooh!

Тая мама си прай квот си иска... smile3516 На коледните украси ми беха дубъл линковете без изобщо да съм пипала там... #Crazy #Crazy #Crazy

Окьоравех.... smile3514

# 723
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ехоооооо Привет, на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 724
# 725
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1
Габче,чудно колажче Peace
Зиз,почерпиф са Hug
Я да ви питам сега ,че нал съм като индианец Blush
Скрит текст:
Дядо Коледа май иска да ми донесе телефон,нов нов или нов стар още не е ясно,ама някъде до 400 лв ще е.
Иска ми се Айфон,но дори и втора употреба 4-ките са около 450-500 за модел преди две години,на мен ми се иска нещо по-ново и се колебая между HTC и Samsung в най-общи линии(няма модели да споменавам,че е излишно),та казвайте сега вие с какви сте и от какво сте доволни или не сте newsm78
[/b]
Аз лично съм имала Самсунг и съм доволна ,а и познати имам също са доволни,а за другата марка не знам,по-принцип съм си привърженик на Нокиата ,за мен те са си най-добрите телефони  Peace
 зашто не провериш в интернет сайтовете там са по евтини дъщеря ми си купи ел.дж т9 за 450 лв. които в магазините струваше 850 лв .А СИ ИМАТ ГАРАНЦИЯ и всичко останало. и е мн. доволна.А да кажа че са нови не 2 употреба

# 726
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Недей ,че съм болна направо, и го излъга,че Али бил го гръмнал  ooooh! ooooh!

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Габче,чудно колажче Peace
Зиз,почерпиф са Hug
Я да ви питам сега ,че нал съм като индианец Blush
Скрит текст:
Дядо Коледа май иска да ми донесе телефон,нов нов или нов стар още не е ясно,ама някъде до 400 лв ще е.
Иска ми се Айфон,но дори и втора употреба 4-ките са около 450-500 за модел преди две години,на мен ми се иска нещо по-ново и се колебая между HTC и Samsung в най-общи линии(няма модели да споменавам,че е излишно),та казвайте сега вие с какви сте и от какво сте доволни или не сте newsm78
[/b]
Аз лично съм имала Самсунг и съм доволна ,а и познати имам също са доволни,а за другата марка не знам,по-принцип съм си привърженик на Нокиата ,за мен те са си най-добрите телефони  Peace
 зашто не провериш в интернет сайтовете там са по евтини дъщеря ми си купи ел.дж т9 за 450 лв. които в магазините струваше 850 лв .А СИ ИМАТ ГАРАНЦИЯ и всичко останало. и е мн. доволна.А да кажа че са нови не 2 употреба
Защото е реплика за това е толкова ,те също са с гаранция и са същите като оригиналите  Peace

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Линко Hug аз бих ти препоръчала Алкател one touch idol mini
Смартфон е, двуядрен, с голям екран е, 5 мегапиксела камера, има слот за карта памет.
С Андройт джели бийн е.
От мтел можеш да си го вземеш с тарифен план Мтел Смарт 1 (таксата му е 24,90лв) за 7,90 на месец за 2 години. Или за кеш около 400лв. Peace

Инак на милото ся дядо Коледа ше му донесе Самсунг галакси ноут3, ама там мнооу дебело...най доброто което е на пазара ама 1400лв или лизинг по 75лв, на месец с плана за 2 г.

# 729
  • Мнения: 0
Недей ,че съм болна направо, и го излъга,че Али бил го гръмнал  ooooh! ooooh!
Мдааа той за туй се върна зарад Али Laughing

# 730
  • София
  • Мнения: 1 426
Момичета,благодаря ви за съветите,на изплащане не искам,че като работи само милото и парите все не стигат,знаете как е Hug Hug HugЩе видим семейния съвет какво ще реши,па ще се пофаля после Mr. Green,може и да почерпя даже hahaha hahaha hahaha
Мариетка, Hug
Абе Джейн нещо ми се губи тия дни newsm78

# 731
  • Мнения: 16 938
Линче
Скрит текст:
Нокия лумия са добри.НТС са добри.Самсунг също.Аз съм привърженичка на нокия и нтс и използвам за сега нокия.

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джена е на културни мероприятия тези дни...и няма ни отразява кой знае колко. Laughing

Фтиам си зеем сънче...че нещо съм назад с мат'ряла... Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 19 дек 2013, 13:28 от НАРЦИС (Шеф на МВР-тУ)

# 733
  • Мнения: 15 884
минавам транзит, само да ви надзърна и бегам с 200 на тръстиката, 4е имам много 4асове днес.
гледам дедо коледа тази година е по телефон4етата Laughing метайте го и към мен Joy
Зизун4и,  Heart Eyesщо се пениш за глупости newsm78 нали има къде да си хортуваме. това е важно
гушки за вси4ки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 1 426
Зиз,приятно сънче, Hug.След малко и аз ще те последвам,ма сигурно само телефони ще сънувам ooooh!,божееее,бъгнах се от толкоз информация Mr. Green
Мими, Hugлека работа Hug и на всички ,които са на работа Hug

Общи условия

Активация на акаунт